Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam zadnych problemow. Jezdzilem z ludzmi online, widzialem Miazge na mapie ale nie moglem sie do niego dolaczyc. Gra chodzi chyba o klika klatek szybciej. Duzo ludzi juz pomyka po wyspie nowymi furkami. Jezyk zminielo na angielski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wjedźcie sobie do miasta. Nadal tnie jak diabli (może ciut mniej, ale o komforcie nie ma mowy).

 

ciut szybciej chodzi :)

 

 

Tylko ja mam do czasu ładowania profilu online takie dziwny error w menu :/

 

Dołączona grafika

 

 

 

Ktoś też tak ma ?

 

 

Okazało się że powodem tym był Power Strip -> odinstalowany i już jest normalnie :)

Edytowane przez sn3jk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam ponad 5fps mniej po zainstalowaniu patcha i jak narazie za kazdym razem jak wlaczalem TDU musialem robic alt+tab bo sa bledy w grafice :/ no i bass w grze wcale nie zostal zmniejszony, moj sub ciagle za glosny przy niskich obrotach... dziwna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam ponad 5fps mniej po zainstalowaniu patcha i jak narazie za kazdym razem jak wlaczalem TDU musialem robic alt+tab bo sa bledy w grafice :/ no i bass w grze wcale nie zostal zmniejszony, moj sub ciagle za glosny przy niskich obrotach... dziwna sprawa

 

A 2 nowe auta zainstalowaly sie bez problemu ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jaguara jest oddzielny patch. U mnie raczej wiele nie poprawilo, plynnosc jest jaka jest, zauwazylem tylko po 3 odpaleniach gry ze musze uzywac ctrl+alt do walacych sie textur... online dziala... procz dodatkowych dwoch autek zmian nie zaobserwowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 2 nowe auta zainstalowaly sie bez problemu ?.

no raczej

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

przed zainstalowaniem patcha w domu (na kanapie) mialem srednio 26-28fps, teraz 18-19, jak wyjechalem z garazu w tym samym miejscu an widoku zza kierownicy mialem 30-40fps, teraz mam 22-30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko wporządku jak na razie.

 

Bez patcha:

 

Dołączona grafika

 

Z patchem:

 

Dołączona grafika

 

Windows Vista x64 | 1280x1024 | Max detale + HDR + AFx16 w sterach + AAx4 w grze

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wiecie czemu mnie wywala z gry podczas próby zaktualizowania TD U przy łaczeniu do servera na samym początku? i wyswietla mi sie stronka www.none.com ??

Bo kolega ma wgrana witaminke o czym byla tu mowa dziesiatki razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie patch zjada 2-3fps, a do tego km z licznika...tzn miałem disconnect'a i po powrocie, po przejechaniu paru minut zerknąłem na licznik a tam 25Km,choc 1/2h wcześniej miałem 75Km przejechanych.

 

Do tego lusterko w nissanie jest tak na 145cm wzrostu...widze tylko asfalt i jak już ktoś mi w d..wjeżdża :(

 

post-13597-1184103366_thumb.jpg

Nissan w tunelu idzie 304(pod moją władzą ;)

 

post-13597-1184103392_thumb.jpg

Wspomniane lusterko :/

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Gierka chodzi u mnie zdecydowanie lepiej. Zero zwisów, w mieście jest nareszcie stały fps. Jedynie błędy z grafiką są wciąż te same. A nowe autka fajne... ale na 10 min:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...