Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

gra ktoś może? to bym się dołączył ;)

 

widziałem kolesia o nicku MaciasPPC - nie wiem kto to, ale był na mapie (w audi tt oO) na ulicy jednak nie mogłem go spotkać :(

Edytowane przez paweł.s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jajestem wsumie tzn zaraz bede ide po browarka za 10 minut bede;)

 

SGhosts

 

 

pawel to normalne, czasami trzeba po kilka dziesiat razy probowac, a czasami poprostu sie nie da :/

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywalilem tdu, zainstalowalem od poczatku, z polskim patchem :) smiga ekstra, chodzi zauwazalnie plynniej :o

a u mnie smiga ladnie do momentu, gdy spotka sie 6-8 graczy online. wtedy scinki co kilka sekund, grac sie nie daje. dzieje sie tak w miescie i poza miastem:/

i nie wiem czy sprzet winny (a64+1gb+68gs) czy neo 512 nie wyrabia (watpie) czy jakis inny grzyb... mial ktos cos podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie smiga ladnie do momentu, gdy spotka sie 6-8 graczy online. wtedy scinki co kilka sekund, grac sie nie daje. dzieje sie tak w miescie i poza miastem:/

i nie wiem czy sprzet winny (a64+1gb+68gs) czy neo 512 nie wyrabia (watpie) czy jakis inny grzyb... mial ktos cos podobnego?

bo do TDU trza mieć min. 6Mb łącze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktoś może? to bym się dołączył ;)

 

widziałem kolesia o nicku MaciasPPC - nie wiem kto to, ale był na mapie (w audi tt oO) na ulicy jednak nie mogłem go spotkać :(

to bylem ja :)

za czasow bety maciasex/ks , potem morgensztorc , a teraz jestem maciasPPC ....

tak to jest jak sie miesza w kontach i potem nie chca dzialac hehe :)

(btw n, niestety musze grac od poczatku - dlatego audi tt :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez interakcji to kupa a nie gra!

Jednak zderzanie sie jest też elementem tej gry. Oczywiście nie zawsze chwalebnym ale takie życie.

kupa to jak tnie non stop :D

gra wogole ktos na neo512? jak to mu chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...puk puk... jest ktoś na Oahu?

 

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Betatesterzy na obje(ź)dzie.

 

Coś się dzieje niedobrego... zaraz po zainstalowaniu pacza pl było bardzo dobrze. Bardzo płynna gra, o przycięciach nie było mowy... no zdarzyło się ściąć w centrum miasta a przy drogach nawet z dużą ilością zabudowań było idealnie... a teraz? Jakaś lipa... wszystko po staremu.

 

:blink:

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na Neo 512 i powiem szczerze, że da się na tym grać. Mam małe przycinki tylko wówczas gdy jest maksymalna ilość osób czyli 8. Ale to trwa przez chwilę później jest ok.

Heh, u mnie cos jest zle. jak jest 8 graczy to non stop rwie na tyle, ze nic nie daje sie zrobic i wogole nie ma zamiaru to przejsc, f*ck...

 

myslalem ze wylaczenie interakcji to wylaczenie stluczek, a tu wylacza sie mozliwosc jazdy z ludzmi online... wiec poki co kupa. cfossa zainstaluje moze cos da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazzi to chyba cię zmartwię:-) Cfoss nic nie da, u mnie na Neo 6mbit też laguje (no może nie aż tak), więc jedynym wyjściem jest lepsze łącze.

 

Qqrydza ja miałem to samo, najpierw euforia, bo ładnie chodziło zero freezów itp. w mieście, a jak odpaliłem następnego dnia nastąpił powrót do smutnej rzeczywistości:-)

 

Wczoraj nieco polataliśmy wyścigi i było ok w sumie nie widziałem jakiś znaczących lagów u nikogo. Jednak podczas freeridów to inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam multimedie 512/256 i nawet przy 8 graczach nie mam lagów. Nie mówie tego chwaląc się, po prostu tak jest.

no zainstalowalem na probe tego cfosspeda i o dziwo jest lepiej. nie wiem, czy to jego zasluga czy jakiejs dobrej wrozki, ale przy 8 graczach lagi sa minimalne... da sie grac i daj Boze niech tak pozostanie :)

 

gra ktos teraz??

jakis freeride moze?? :)

jak cos jestem na poludniu kolo latarni

spotkajmy sie w srodku krateru na poludniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi w dużej mierze są zależne od pory dnia.... Oby tak zostało:-) Z tego co wiem ten programik musi nieco pochodzić, żeby działał, więc może to efekt placebo jak z patchem hehe. Neo dosyć często ma kiepskie pingi, więc może dlatego na tej multimed. jest ok.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstalowałem tdu, zrobiłem więcej miejsca na dysku, defragmentację i ponowną instalkę. Wieczorem sprawdzę( wiecie... przedszkole :D ) czy to pomogło w jakiejkolwiek mierze choć w to akurat wątpię. Ja jestem zdania, że winę ponosi, jak to nazywacie, kod sieciowy i niestety mamy związane ręce by samemu coś z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi w dużej mierze są zależne od pory dnia.... Oby tak zostało:-) Z tego co wiem ten programik musi nieco pochodzić, żeby działał, więc może to efekt placebo jak z patchem hehe. Neo dosyć często ma kiepskie pingi, więc może dlatego na tej multimed. jest ok.

heh, bardzo mozliwe z tymi lagami. choc rano byly jak cholera zas po zainstalowaniu cfosspeda ustaly, o ile to mialo jakiklwiek wplyw.

jednak zeby nei bylo tak cukierkowo wywalilo mi net i nie moglem dalej z wami poganiac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, 3 razy odprowadzałem Spykera i dalej nie skończyłem tej misji bo wywala mnie jak pani policjantka coś mówi...

 

edit: 4 raz, teraz wywaliło mi się przy zapisywaniu, trace siły do tej gry

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wracam dzis do tdu po trwajacej od czasu wygasniecia bety przerwie, w zwiazku z czym mam pare pytan. Czy moge wrzucic polskie patche na ang. Wersje gry? Musze je instalowac po kolei, czy wystarczy najnowszy? Jak aktualnie wyglada kwestia optymalizacji, czy odnotowaliscie jakis przyrost fps w stosunku do wersji testowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wracam dzis do tdu po trwajacej od czasu wygasniecia bety przerwie, w zwiazku z czym mam pare pytan. Czy moge wrzucic polskie patche na ang. Wersje gry? Musze je instalowac po kolei, czy wystarczy najnowszy? Jak aktualnie wyglada kwestia optymalizacji, czy odnotowaliscie jakis przyrost fps w stosunku do wersji testowej?

witaje Hammer, kopa lat:)

do eng wersji szukaj eng patcha. co do wydajnosci to ja tu zadnej poprawy nie widze. wbijaj to pojezdzimy, bo wlasnie blakam sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...