Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Jak usuwasz grę przez "odinstaluj" to zostają jeszcze nie kiedy śmieci w postaci temp. files. I zależnie od tego gdzie instalowałeś, czy to w Program Files czy gdzie indziej, mogą one mieć wpływ na instalację świeżą jeżeli będą instalowane w tym samym miejscu.

 

 

Co do document and settings, to tam jest katalog z twoim profilem, a zauważyłem, że łata "tworzy" tam jakiś duży plik, który może powodować nie stabilność gry. Więc radze sam save z profilem wyciąć, a potem wkleić w nowy katalog. Jak będę w domu to zobaczę jak ten plik się nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak usuwasz grę przez "odinstaluj" to zostają jeszcze nie kiedy śmieci w postaci temp. files. I zależnie od tego gdzie instalowałeś, czy to w Program Files czy gdzie indziej, mogą one mieć wpływ na instalację świeżą jeżeli będą instalowane w tym samym miejscu.Co do document and settings, to tam jest katalog z twoim profilem, a zauważyłem, że łata "tworzy" tam jakiś duży plik, który może powodować nie stabilność gry. Więc radze sam save z profilem wyciąć, a potem wkleić w nowy katalog. Jak będę w domu to zobaczę jak ten plik się nazywa.

mam usunac gre razem z latka i reszta plikow a potem zainstalowac jeszcze raz i zainstalwoac latke???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz zainstalowaną grę, czy już usunoleś, przez odinstaluj?

 

Ok już kapuje, mi zawsze zostawało, a na pewno instalowałeś w tym katalogu? Będzie pod folderem Atari zdaje się.

 

Pamiętaj, że masz drugi folder od TDU, gdzie masz save-y, jest on albo w document and Settings, albo moje dokumenty już nie pamiętam. Musisz z niego usunąć, ten plik, od łaty.

 

 

EDIT: już mam dostęp do kompa, katalog znajude się w Mój kompoter i folder "... - dokumenty", gdzie kropki to nazwa folderu przypisywana wydaje mi się przy instalacji windy.

Tam masz katalog Test Drive Unlimited, a w nim plik stowrzony przez łatę "TDU_MC_1_66_A.dmp" wywal go.

Edytowane przez miras19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz zainstalowaną grę, czy już usunoleś, przez odinstaluj?

 

Ok już kapuje, mi zawsze zostawało, a na pewno instalowałeś w tym katalogu? Będzie pod folderem Atari zdaje się.

 

Pamiętaj, że masz drugi folder od TDU, gdzie masz save-y, jest on albo w document and Settings, albo moje dokumenty już nie pamiętam. Musisz z niego usunąć, ten plik, od łaty.

EDIT: już mam dostęp do kompa, katalog znajude się w Mój kompoter i folder "... - dokumenty", gdzie kropki to nazwa folderu przypisywana wydaje mi się przy instalacji windy.

Tam masz katalog Test Drive Unlimited, a w nim plik stowrzony przez łatę "TDU_MC_1_66_A.dmp" wywal go.

nic nie dało wyłącza sie dalej :(

 

 

chyba format powinien pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natchnelo mnie na pojezdzenie... ktos chetny?:)

 

Jest nas juz trzech.. ktos jeszcze? ;)

 

No dobra.. to tyle z mojej dzisiejszej gry... czas sie ogarnac do spania ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, chciałem sobie pograc w samochodówke, poscigac sie troche i pobawic, zaisntalowałem sobie tdu bo ostatnim razem jak sobie na nia smaka zrobilem to zaraz sie zepsuła i nie dało sie grac.

właczam gre i na wstepie juz kurde, zaczyna migac obraz ( mowiliscie kiedys za alt+tab ) ale oczywiscie czarny ekran, monitor zgasł i kupa.

 

juz nigdy w zyciu nie zagram w gre ( oprocz riddicka, ktory jest grą a nie powodem do kupna nowego komputera ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było... najwyżej:

 

Zmieniamy w plikach nazwy:

C / ATARI / Test drive ... / Euro / Bnk / Level / Hawai / Spots / ...

 

z "ecw_a.bnk" na "ere_a.bnk"

z "ere_a.bnk" na "ecw_a.bnk"

 

JEDZIEMY DO BIURA NIERUCHOMOŚCI W PÓŁNOCNO-WSCHODNIEJ CZĘŚCI WYSPY, WCHODZIMY I WYCHODZIMY, NASTEPNIE TELEPORTUJEMY SIĘ NA MYJNIĘ I MAMY PANIENKI, NO I CZYSTĄ BRYKĘ :)

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wykasowac 2 pliki, nie musisz robic backup'a bo sie same odtwarzaja. Sa to pliki z uzywane jako buffor zapisu. Sa to BuddyCache.dat, i obliczeniowy radial.cdb. w Win Vista jest to w katalogu C:\ProgramData\Test Drive Unlimited.

Powodzenia i do zoba na Hawaii'ach

To pomoga w wersji orginalnej, nie wiem jak w innych wersjach....

Edytowane przez morwer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zamiast We Are Your Friends nie słychać silnika, Miura ma genialny gang.

Następny taki będzie, ale chciałem Wam oszczędzić soczystej polszczyzny, którą fraps także wyłapał :oops:

 

Najprawdopodobniej w czwartek zbierzemy się w większym gronie, tak więc raz jeszcze zapraszam. Start po godzinie 20.

 

ps. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony faktem, że w zasadzie nie istnieje problem lagów (przynajmniej u mnie). Wczoraj przy 8 osobach było naprawdę bezproblemowo. Jednak te 3 miesiące (tyle miałem przerwy) pozwoliły Atari na jakieś poprawki. Chociaż pewne rzeczy nigdy się nie zmienią i Master_Electron wciąż na przemian lata lub jedzie pod asfaltem... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam stronę www z faq (mam nadzieję, że nie naruszam żadnych zasad), są tam w zasadzie tylko uczestnicy Pure Pc, zresztą jeździmy jako team PPCT.

Po zakończeniu debaty, powinniśmy się pojawić na Oahu.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...