Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Musicie mi wyjasnic lopatologicznie jak dodawac przyjaciol i dolaczyc do klubu.

Udalo mi sie zlapac Szoziego wchodzilem w to menu pod literka "F" klikalem A, probowalem tez poruszac sie na numpadach po nim dalem ze ma dodac do przyjaciol, ale na liscie nadal nie mam :| probowalem tez za wami smigac, moim czarnym F430 ale ani razu nikt poza szozim i LCC mi sie nie wyswitlil jak podjezdzalem obok :C tylko na mapce bylo widac, no nic jutro wlacze ts i moze uda sie pojezdzic razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

To auto jest masakryczne... trzeba jechać mocno z głową bo styl non stop gaz jest nie do przyjęcia... szczególnie na manualnej skrzyni i z wyłączoną pomocą. Szósty bieg a koła buksują przy ponad 300km/h gdy choć na chwilkę stracimy kontakt z asfaltem. Masakra. :-D Opanowanie go daje nawet pewną satysfakcję.

Jadąc miałem czasami wrażenie jak bym grał w test burn out drive.

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wszystko jest ok byle miało manualną skrzynie, bo jakoś dziwnie sie czuje jak bieg mi sie zmienia w ciągu 0,00001s. odziwo w innych grach nie mam tego "złego samopoczucia " :?

chociaż nie, w takim mustangu też mi coś skrzynia nie pasuje ale to pewnie dla tego że jest króciutka i wogóle dziwnie sie jeździ :blink: sam nie wiem jak to wytłumaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam wersje TopSeller zainstalowalem patcha 1.66 no i na sprzecie moim z configu mam do 20fps nie pomagaja zmiany rozdzialki testowalem na 1024x768 i nizsze. Testowalem rozne stery Omegi 7.12, 7.10 i 7.04. Gra nie chodzi mi plynnie, ale sie nie zacina tylko spowalnia przez maly fps srednio 15-18. Moze mozna temu jakos zaradzic?z checia bym pogral w TDU ale w miare plynnie a niestety nie moge :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak ostatnio zobaczylem ile mam FPS to sie ladnie zdziwilem.... gram na 800x600 i all low... FPS bylo tak 17-24 w miescie... ale dziwnym trafem gra smiga plynnie ;d jedynie mam tam od czasu do czasu nagle taka zacinke dziwna ;d czasem jak wyprzedzam auto jakies z duza predkoscia i mi zatnie to wywala ledwie auto moge opanowac bo wyleciec z trasy chce :D

Edytowane przez Reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytalem to waskim gardlem mojego sprzetu w TDU jest procek :-| Zalecane sa 2 rdzeniowce, niestety, ale liczylem na lepsza plynnosc gry, pewnie trafi ona na polke :cry:

Zassaj sobie z naszego FAQ z pierwszej strony pliczek konfiguracyjny pod słabsze grafy to będzie chodzić szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassaj sobie z naszego FAQ z pierwszej strony pliczek konfiguracyjny pod słabsze grafy to będzie chodzić szybciej.

Hmm przejrzalem sobie FAQ ale nie moge zlokalizowac takiego pliku, albo nie rozpoznaje go :-| Moze dokladniejsza podpowiedz. Z gory dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Scythe

Hmm przejrzalem sobie FAQ ale nie moge zlokalizowac takiego pliku, albo nie rozpoznaje go :-| Moze dokladniejsza podpowiedz. Z gory dzieki :)

Tutaj wypakowujemy któryś z poniższych plików:

X:\Atari\Test Drive Unlimited\Euro\Bnk\FX

Karty pokroju 6600 i słabsze

http://rapidshare.com/files/19632586/6600.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taką małe pytanie i zarazem prośbę:

otóż czy da sie z plików TDU "wyjąc" pewien temat muzyczny ? (chodzi o muzyke w wiekszosci showroomów i w garażu):

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem po formacie :) a TDU oddałem koledze.

Jakbyście mogli zarzucić plika na rapidshare'a to byłbym bardzo wdzięczny (no chyba ze dużo zajmuje).

 

Niemniej nawet bez zarzucania plikiem dzięki Wam za odpowiedź :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Kumpel ma XP 2400+ niekręconego, 7300GT DDR3 kręconą, 1,25RAM i w 1024 mówił, że na średnich mu ładnie działa...

San Diego 3700 , 7300GT i 23-29FPS w 1024x768

P4-631+7600GS i srednia do 50 w czasie przejazdow.

 

Swoja droga , nie sprawdzalem na PDC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jadę na jednym gazie, spinam się w sobie bo już znudziło mi się dojeżdżanie ostatnim.

Sam widziałem co Italia82 potrafi, tylko że taka gra nie ma żadnego sensu, chyba po to są trasy żeby się ich trzymać. Petrumi pewnie jakbyś dojechał z dwa razy na pierwszym miejscu, dzieciak by przestał grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ to ja hostowałem, to jeździliśmy na zmianę róźnymi klasami. Razem z Wormem z tego forum byliśmy pierwsi a on dołączył jako 6-7 czyli startował zawsze z prawie samego końca. W pewnym momencie wybieraliśmy takie same samochody (co ITALIA82). Nie chcę tu smuć dziwnych teorii ale po dwóch zakrętach był już pierwszy i było po zawodach.

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem skąd cały ten płacz? Jak wam sie gracz nie podobał to wywalacie go z serka i po problemie.

Graczy nie jeżdżących fair jest kupa, wiec jeśli byśmy mieli wymieniać tutaj każdego z osobna to temat przekształcił by sie w spis ludzi.

 

eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano - jest ich aż za dużo :[ np te porypane wyniki czasowe w wyścigach [14 setnych sekundy - wyścig milionerów... śmiałem się do rozpuku :lol2::lol2: ]

 

I jesio pytanko - czy odkryliście już 100% odkrytych dróg na wyspie?

Chyba jak się bedzie miało 100% to się dostaje nieeeezłą chatę ;] chyba z 10 miejsc na wózki, ale nie pamiętam dokładnie.

Edytowane przez razorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...