Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Lanc - czy ten patch z dźwiękami działa z polską wersją na której nie działają inne patchy ???

 

i czy trzeba instalować tego media upload toolbara żeby można było to ściągnąć ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lanc, jaki masz nick w TDU? ;)

 

Ostatnio na polskiej scenie TDU panuje raczej niezbyt miła atmosfera...

 

http://www.tdu.com.pl/forum/viewtopic.php?...asc&start=0

A tam od razu nie mila atmosfera na polskiej scenie. Po prostu czity w MP powered by Atari support... Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to mam normalnie pecha z tym TDU :-( oczywiście dźwięki też nie wchodzą tak samo jak inne patche normalnie tragedia :-(

już sam nie wiem co zrobić chciałbym mieć wszystkie patche zainstalowane :-(

Edytowane przez CKM18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Szoziego, DeVeDe lub Miazgi...

 

Co się stało z PPCTeam? :unsure: :blink:

Jak wpisuję ppcteam.pl w FF tooo...

 

2951716[/snapback]

to wchodz tak http://ppcteam.woox.pl mi tak zawsze dziala
Portal owszem, dzialal... ale forum bylo shackowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem oryginał za 35zł i na Viście 64bit z 4BG gra nie chce się uruchomić. Ładuje kilka sekund i wywala błąd. Żadne patche itp nic nie pomagają. Czy ktoś zna powód i rozwiązanie tego problemu??.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem oryginał za 35zł i na Viście 64bit z 4BG gra nie chce się uruchomić. Ładuje kilka sekund i wywala błąd. Żadne patche itp nic nie pomagają. Czy ktoś zna powód i rozwiązanie tego problemu??.

Mam viste64 ultimate i tez 4gb ramu (patrz sygnatura) i wszystko pieknie chodzi na 1900x1200 aa4 anizo16 hdr ....

 

Ja w pudelku z serii topseller dostalem 2 plyty, jedna z gra a druga z patchami i innymi przydatnymi roznosciami, miedzy innymi jest tam taki patch dla vista64, zanim sie gre instaluje to sie wlasnie tego patcha uruchamia. Znajdziesz ten patch na stronie gram.pl w dziale poswieconemu TDU, sprobuj moze zadziala, wczesniej wyczysc kompa z pozostalosci po TDU, wejdz na pierwsza lepsza strone o TDU i znajdz artykul jak tego dokonac (potrzebny bedzie "tdu registry fixer" czy jak to sie tam zwalo). Instaluj wszystko po kolei i bedziesz gral. Powodzenia ;)

 

Aha zapomnialem, na te viste trzeba sobie pare aktualek z windows update posciagac miedzy innymi do directx'a zreszta wszystko co masz miec + linki do wszystkiego znajdziesz na jakiejs stronie fanowskiej dla TDU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Miałem dziś problem bo gra lagowała i po 30 minutach się zawieszała. Wgrałem od nowa stery do Realteka HD ( zintegrowana karta dźwiękowa) i już się nie zawiesza i chodzi w pełni płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J****e brazylijczyki ze slumsów pod dżunglą!. Takich p*****w to bym normalnie p************ł wszystkich ! :angry: :angry: :angry:

Razor-ale jesteś dziecko neO :o ;]

No bez jaj ale takie obrażanie jest imo nie na miejscu. Bez przesady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w empiku, 32zł o ile się nie myle

edycja 'topseler'

na chwile obecna to chyba tylko allegro zostalo.... [sam szukalem przez ostatni tydzień i nic...]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki ale mówicie poważnie czy się ze mnie nabijacie :-P bo mam wersje Pl ale nie Top Seller i myślę żeby ją sprzedać i kupić Top Sellera albo jakąś inną która nie jest tak problemowa jak moja :-P , nie mogę wgrać żadnego patcha :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc - chodzi Ci o tego ze strony gram.pl ??? dzisiaj albo jutro ( nie wiem jak będę z czasem ) spróbuje go wgrać, ale wątpię żeby to coś dało, i tak muszę zainstalować od nowa TDU bo przedwczoraj mi padło po skopiowaniu nowych dźwięków :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem! Gra mi się zawiesza dodam że mam orginałka, co dziwne wcześniej tak nie było tylko od wczoraj! Gra zawiesza sie na ekranie wczytywania, czy to trasy czy wejścia do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde zrobili by lepiej jakiegoś fixera do TDU pl bo to już jest przesada skąd bym nie ściągał tego patcha 1,66 to zawsze pisze mi że mam piracką wersję securom :-( to jest dopiero numer masz oryginała a on Ci wpiera że to pirat :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...