Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

szybkie pytanie - czy jest osoba, której ta gra zawiesza się średnio co 20-30 minut? Gra w pewnym momencie zacina się słyszę muzyczkę odgłosy samochodów i koniec zabawy pomaga reset nic innego. Oczywiście poza TDU nic nie sprawia kłopotów :/

A słynny plik radial został usunięty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten plik za każdym razem jak go usunę tworzy się od nowa jak tylko odpalę grę/

Raz ze to wina tdu a dwa takie przypdaki to ja miałem (ale nie tylko w tdu tylko w ogole nawet w windzie) jak mi pamięci padały. Weź "od ocuj" ram i zluzuj timingi - może to pomoże :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem takie cyrki z TDU. Podmianka pliku nie zadziałała. Usunąłem radiala programem i na razie hula! (odpukać)

 

EDIT:

 

No i zapeszyłem. Wczoraj, po kupieniu Audi S6, gra zaczęła się wywalać po około 3 minutach. Za każdym razem charakterystyczny dźwięk w głośnikach (głośny trzask) i wysyp do windy. Usunąłem znowu radiala i niestety nie pomogło. HELP!:(

Edytowane przez Chwali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj po zaliczeniu 3 freezów po prostu zmieniłem sterownik grafiki...po przejechaniu około 2h musze stwierdzić że chyba pomogło :)

 

btw - radiala też usunełem, bo po freezie miałem "freez at save point"...czyli nie moglem wyjsc z domu, freez w czasie "zapisuję"

 

a stery wziełem 174.74 chyba, te od side

 

btw kupilem wlasnie sidewindera ff z allegro, no juz mialem dosyc wingmana gp...moze bedzie lepiej teraz sie prowadziło bryki.

 

jak nie to za miesiąc sprzedam i kupie DFP logitecha, widziałem ze od 280zł można wyrwać

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na takim sprzęcie da się rozsądnie pograć w TDU na 1024/768 i conajmniej srednie detale (bez hdr, aa) ?

Pentium D805 2,66GHz, 1,5gb ram ddr2, grafika 6600gt. Czy w przypadku np 7300gt z ddr3 byłaby duża różnica ?

Gra się odpali ;) ale czy będzie to grywalne to myśle, że nie za bardzo ... jak na jednej jak i na drugiej karcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U siebie na Sempie 2600+ (754) @ stock, 1.5GB ram i 7300GT 128MB (Galaxy @ 500/1400) grałem w TDU (bez patcha) w 1024x768 na średnich detalach otoczenia (bez aa i hdr).

Uzyskiwałem wg. 'fps-mierza' gry jakieś 35-50fps...

Pewnie w singlu z paroma samochodami w polu widzenia. Nie wyobrażam sobie płynnej gry na multi na konfigu który podałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wyobrażam, ba, nawet grałem na podobnym konfigu co serwal4, tylko że x700 pro wykręcona. Śmigałem w 8 osób i mniej niż 20 fpsów nie widziałem. Pomijam sytuacje "miejskie" bo to fps-killer był :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

0o mówimy o tej samej grze ? w singlu

semp 2800@2,2, 768 ram i 6800@16/6@410/870 na granicy płynności w minimalnych detalach ...

Namawiasz chłopaka,kupi grę żeby sobie obejrzeć pokaz slajdów n/c

Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj ich, ja na configu z sygnaturki grałem na maxa... w roździelczości 1240x1040, bez żadnej ściny...

Jezeli plynnoscia nazywasz gre w 7fps... Twoja sprawa... ale nie namawiaj do gry w takich warunkach innych osob...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

Oj typie, chyba się nie zrozumieliśmy... Chodziło mi wszystko na maxa oczywiście bez AA i innych bajerów, ale reszta textury, cienie itd była na mAxa, i ścin nie było, więc z 25 fps-ów było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj typie, chyba się nie zrozumieliśmy... Chodziło mi wszystko na maxa oczywiście bez AA i innych bajerów, ale reszta textury, cienie itd była na mAxa, i ścin nie było, więc z 25 fps-ów było.

Dobre sobie... twoj komp jakos znacznie lepszy od mojego nie jest, a u mnie na low i 800x600 FPS w multi byl rzedu 20-25 na trasach a w miescie 15, gora 20 i gre scinalo... heh to chyba masz jakis inny wzrok ze widzisz plynnie 15 klatek xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha no ładnie. loRdRumek nie wciskaj innym kitu. Na moim konfigu na defaultowych taktach przy rozdzialce 1280/1024 na multi czasem brakuje płynności to co dopiero u Ciebie. Ktoś tu z kogoś próbuje idiotę zrobić. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@loRdRumek daj jakiś dowód bo w tym momencie robisz z siebie idiotę.... W sigu masz nadal ten sam config to w czym problem ? poszukaj płytki i pokaż chodziażby screeny w mieście na tych twoich detalach z włączonym licznikiem fps ofc.

boże wasz problem jak mi nie wierzycie...

No faktycznie to nasz problem że mamy/mieliśmy zbyt słaby sprzęt do tej gry, jednak potrafimy obiektywnie oceniać jej szybkość działania ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy sie kręcić po wyspie :)

Kto chętny, zapraszam.

 

Chętnych mało było, a właściwie brak (razor sie nie liczy,bo uciekł).

 

post-13597-1209412094_thumb.jpg post-13597-1209412133_thumb.jpg post-13597-1209412143_thumb.jpg

 

Krótka przejażdżka po wyspie zakończyła się przy stoliku ;)

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, miałem Bardzo Ważne Obowiązki ;)

 

A teraz jakoś naszło mnie na przemyślenia...

Jakoś mało luda teraz gra... co było w czasach marca/kwietnia 2k7 czy samej bety... ech ;] Znudziło się chyba :|

 

PS. Ten Night-Mod... błeee... ohyda, nic prawie nie widać :(

Edytowane przez razorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...