Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Arghhh, mam chyba problem -_-.... Zainstalowałem grę, wszystko niby działa jak należy, nawet parę inwestycji poczyniłem.....teoretycznie jestem na profilu "online", z tym że nikogo nie widzę....wchodzę w mapę jest od cholery graczy....chcę do jakiegoś dojechać a tam jakiś npc typu "Bruce" "Sam"....Nie wiecie czym to może być spowodowane ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale multi działa żałośnie. Przed wczoraj próbowałem spotkać się z kumplem i przez 2 godziny nie udało nam się. To się pojawiał, to znikał. Wczoraj z kolei kupiłem drugą chałupę i RUFa, chciałem sobie nim pojeździć a tu zaczęło mnie wywalać z serwera z komunikatem że dodatkowa zawartość nie została zapisana i nie wiem czy to mój profil szwankuje czy połączenie z serwerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj, ze zawsze po grze rob kopoe zapasowa stanow gry, co by mozna bylo przywrocic w razie zchrzanienia.

Ja tez mam problemy niekiedy z multi, wczoraj troche pozwiedalem wyspe i jakos tych kierowcow nie moglem zbyt wielu spotkac, a na mapie czerwono... Kiedysc, to ich sie roilo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale multi działa żałośnie. Przed wczoraj próbowałem spotkać się z kumplem i przez 2 godziny nie udało nam się. To się pojawiał, to znikał. Wczoraj z kolei kupiłem drugą chałupę i RUFa, chciałem sobie nim pojeździć a tu zaczęło mnie wywalać z serwera z komunikatem że dodatkowa zawartość nie została zapisana i nie wiem czy to mój profil szwankuje czy połączenie z serwerem.

Musisz aktywowac megapack i wpisac cd-key z nim dostarczony, plik activate-add-on.exe znajdziesz w katalogu glownym TDU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj działa ... ehhh te serwery TDU

 

EDYT:

OK ... Już wiem co jest grane, do FAQ należało by dopisać że TDU_Fixer nie działa poprawnie z dodatkiem ale wystarczy dopisać w odpowiednia miejsca :D :

move "C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Test Drive Unlimited\Addon.txt" "C:\Addon.txt"

move "C:\Addon.txt" "C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Test Drive Unlimited\Addon.txt"

Edytowane przez Outlander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problem w grze Test Driver Unlimited, a mianowicie przejechałem wszystkie wyścigi na mapie i żadne mi sie juz nie pokazują a dopiero 40% gry przeszedłem!!! co jest grane????????? Proszę o odpowiedz.

Wyscigi to mala czesc tego wszystkiego. Sa drogi, modelki, paczki, samochody do podwiezienia. Zakup samochodow, domow, przejechanie sporej ilosci KM, ojj jest tego sporo jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zloty, to widzę, że temat trochę opustoszał. Znudziło się TDU? ;)

Cóż... CarPacka dostanę już wkrótce... // EDIT: Już mam :D //

Grał ktoś w TDU na padzie? Jakie wrażenia? Nie wiem, czy to dobry pomysł grać w TDU na Logi Chillstreamie. :D

Edytowane przez RazorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w TDU na padzie? Jakie wrażenia? Nie wiem, czy to dobry pomysł grać w TDU na Logi Chillstreamie. :D

Jasne cały turniej PUREPC rozegrałem na padzie .... ale z grupy nie wyszedłem ;p był sobie CarsonPoland, który na klawiszach wszystkich wymiatał o ile pamietam hehe ;) inny grali na logi DFP i Dzieju na G25 hehe

 

p.s To były czasy. Może czas wrócić ... :)

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Marcell :) Dawno Ciebie nie było. No ja ostatnio też myślę o TDU, a tu pahhh Marcell :) Pewnie, że pośmigamy. Dajcie jakąś datę i godzinę to się spotkamy pod latarnią.

 

Tak to były czasy... Za każdym razem łezka w oku się kręci :)

Teraz stare my dziady na licznikach po 40-50 tys km :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ ostatnio przez 2 godziny nie udało mi się sensownie pograć z kumplem (pojawiał się i znikał a jak w końcu się udało ruszyć to raz był 3km przed a zaraz 0,5km za mną) postanowiliśmy skorzystać z opcji Przejażdżki i tu też zonk. Czy on dołączał się do mnie czy ja do niego cały czas tan sam komunikat "Lobby niedostępne", wbijali mi się jacyś obcy ludzie a on nie mógł. Sprzętowo i sieciowo nie powinno być problemów, no może poza jego routerem który trochę laguje ale naprawdę niewiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciapek jestes i tyle :P

Smiga ktos? Jestem bardzo chetny ze wzgledu na brak zajec na dzisiejszy wieczor...

 

EDIt: jako ze chetnych brakowalo to sobie znalazlem "przyjaciol" w grze ;) Wiec moge isc spac :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od momentu kiedy ostatni raz gralem w tdu, system byl przeinstalowywany dwa razy wiec wiesz... :)

Sprawdz tutaj, jeśli nie robiłeś formata to może będzie:

C:\ProgramData\Test Drive Unlimited

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się jakaś ustawka pod parkingiem koło latarni ? ;>

 

Fajnie się gra na tym Chillstream'ie. :) A auta z CarPacka zeżarły mi kasę, tzn. kupno wszystkich i tuning = z koło 20 $ mam 1.5 ;D

Jak narazie, to Holden Elfigy Concept miażdży IMHO ;D

 

PS. Nie wiecie może, jak usunąć kogoś z friendsów? Mam ich dość dużo, i dalej już nic nie mogę dodać.

Edytowane przez RazorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam... Znalazłem na pewnej stronie w newsach:

"Test Drive Unlimited 2 będzie prawdopodobnie dopiero w roku 2012. Prawdopodobnie jest to spowodowane trudnościami z uzyskaniem "koncesji" na samochody, które zgarnął już "Need For Speed: Undercover". Na ten czas musimy zaopatrzyć się w cierpliwość..."

 

:( Nie wiem czy to prawdziwe, czy fake...

Edytowane przez Kalel1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...