Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Ciapek jestes i tyle :P

Smiga ktos? Jestem bardzo chetny ze wzgledu na brak zajec na dzisiejszy wieczor...

 

EDIt: jako ze chetnych brakowalo to sobie znalazlem "przyjaciol" w grze ;) Wiec moge isc spac :)

 

Neo :) cierpliwosci, powiedzmy ze musze poczekac ... do 1o-tego i sie zjawiam :D

 

Pzdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma do tego, że inna firma wykupiła licencje na jakieś tam auta? To przeszkadza w sprzedaniu licencji komuś innemu? Weźcie mnie wtajemniczcie bo nie rozumiem :D

Też tego nie rozumiem. Pewnie im chodzi o nowe licencje takie jak nowy skyline (r35) czy nissan 370z ;). Co chce od TDU2:

- lepszej grafy (i tak ta w tdu była świetna)

- dobrej optymalizacji (:lol:)

- więcej fur (to bedzie + off roady)

- mniej kanciaste drogi (;])

- wreszcie multi bez bugów (korzystanie z czitów bugów w multi to był jeden z wiekszych minusów TDU)

- więcej trybów w SP i Multi

- żeby w pełni wykorzystali teraz potencjał multiplayera (eden dał na tacy TDU do Atatari a oni w ogolę prawie tej gry nie supportowali...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie grafa może zostać taka jaka jest. Drogi... Wypadaloby troche nad nimi popracować :]. Na samochody nie narzekam, ale mogliby dodać jakieś terenówki :D. Mogliby jeszcze zrobić, aby na trybie Hardcore można jeździć SP (czyli robić misje...). I w MP.... Wiecej graczy podczas rozgrywki, mysle, ze 16 byłoby ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wracając do TDU to możecie mi powiedzieć czemu mam spadki FPS z 70 do 6 :blink:

Chwilowe freezy itp...

 

Próbowałem już wszystkiego, łącznie z czystym systemem i kupa :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej też jeździłem z takimi spadkami, ale teraz mnie to wkurza.

 

Pocinam trasą, nagle pokaz slajdów, freez i jestem na jakimś podwórku z którego nie da się wyjechać. :blink:

________________________________________________________________________________

_________

 

Trochę kombinacji i ani jednego freezu :)

Płynna gra, wreszcie :)

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka odp. Jest. w Platynowej kolekcji razem z podstawą ale też jest sam carpack do kupienia za 39,90zł ale nie pamiętam kolekcji.

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czym różni się wersja megapack od topsellera?

 

Czy przynajmniej poprawili błędy poprzedniej spolszczonej wersji?

Nie byłem w stanie zainstalować patcha ze względu na znany błąd zabezpieczeń i za każdym razem jak włączam grę chowam lewy głośnik za monitor, żeby uzyskać w miarę równy dźwięk stereo. O graniu w sieci oczywiście też nie ma mowy.

 

pzdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. Gram obecnie na lapie i taki problem się pojawił. Laptop ma rodzielczość naytwną 1280x800, ale przy takiej rozdzielczości obraz jest rozciągnięte do góry. Normalnie działa tylko w 1024x768. TDU nie obsługuje panoramy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę jeździł dziś... chyba moim Merolkiem

Dołączona grafika

Nawet da się tym jeździć bez asyst na padzie ^^

 

Pytanko... ktoś miał taki bug, jak na moim filmiku? -> http://www.xfire.com/video/5e3cf/

Edytowane przez RazorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zainstalowałem grę i nie umiem uruchomić. Włącza się, pierwszy filmik, drugi i później jest koniec... czarny ekran i nic nie mogę zrobić. Mam oryginalną grę, przed formatem wszystko chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory ale ja do gf 7800 mam sterowniki 77.77... kombinowalem z wieloma sterownikami i wszedzie mialem jakies krzaki w obrazie albo tracilem po 30 fps... na tych starych wszystko mi dziala bez problemu i do tego w miare... jak an swoje lata ;) plynnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja karta rowniez nie ma zainstalowanych najnowszych sterow, bo jesli byly to obraz migotal nawet przy 85hz. Uzywam 94.xx i wszystko piknie dziala. Nowe gry niestety wymagaja zmniejszenia detali itp, ale nawet far cry 2 na tych sterach chodzi mimo ze wyzuca komunikat o tym, ze stery sa nieaktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...