Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

No i jest problem chciałem so popykac w TDU a tu lipa, jak gram i naprzykład zapisuje stan gry to gra sie zawiesza i pozostaje tylko restart kompa! spotkał ktoś sie moze z takim problemem bo totalnie niewiem o co lata nigdy niemiałem problemów z tą grą !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radial wywalony? Jeśli tak, to korzystasz z TDU Fixer?

 

Btw. będzie ktoś z forum jeździł w sobotę? Chociaż widzę, że topic o grze już przymiera...

Edytowane przez RazorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, to trzeba raczej zawczasu się umówić na granie ;) Zresztą śmigałem z chłopakami z MotoGames...właśnie skończyłem... i jechałem na HC ;D Ale rzeczywiście, dziwny tryb...

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez RazorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest, że widzę na mapce duużo graczy, a jak jadę to nikogo ( ani napisów kto i jak daleko ode mnie) ? tak jest, czy może mam coś źle ustawione ? ofc. oryginał, konto online.

O, to jest właśnie IMO największa wada TDU - problemy z podłączeniem się do graczy. Po prostu musisz próbować się podłączyć, aż za którymś razem się uda...

Edytowane przez RazorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś może na oryginalce używając jakiegoś cracka czy czegoś podobnego omijającego dvd check ?

 

Chciałem dzisiaj odpalić grę po półrocznej przerwie i wyskakuje mi error, że używam backup dvd i mam włożyć oryginalną. Sęk w tym, że w napędzie siedzi oryginalna płytka... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakaś inna opcja niż Daemon Tools ? Nie chce niepotrzebnych pierdół instalowac... ;/

 

No i jak z bezpieczeństwem ewentualnego cracka + online ?

Nie ma innej opcji, mini image sciagasz, montujesz w daemonie i odpalasz gre, zadnych crackow bo multi nie bedzie dzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawilo sie duuuuuzo modow do TDU, nowych aut (niestety zastepuja jakies w grze) textury drog itd ;]

 

np. drogi http://forum.tdu-central.com/showthread.php?t=3774

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Wiecej modow tu:

 

http://forum.tdu-central.com/forumdisplay.php?f=51

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem z połączeniem wczoraj i dziś rano. Pozatym przestałem grac z tego względu że gra zacina się co 2 minuty od włączenia i pozostaje tylko alt ctrl del. Nie wiem co się dzieje. Czytałem, usuwałem pliki, wgrywałem mody, przeinstalowywałem ... i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem @Bogus

 

bogu nie przysy;aj mi tu polakow... hehe ;)

(nie moglem sie powstrzymac)

 

 

ja tez chetnie bym zajrzal na Oahu, ale moja grafika poszla, teraz jestem uziemiony jakis czas na zapasowej x550, a to jest dobre do wyswietlania gifow na www, a nie do gry ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś z forum jeszcze? ;) Czy gra już całkiem tutaj umarła? ; D Taki powrót do TDU zrobiłem po kilkumiesięcznej przerwie, i fajnie nawet. :) Ostatnio była dłuuga awaria serwów, ale teraz działa wszystko OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden problem:

 

Mój młodszy brat zapisał nową grę na moim profilu (jak to dzieci) i muszę od nowa grać w grę.

Więc włączam nową grę, wybieram postać i tak dalej dochodzę do pierwszego wyścigu nowym samochodem i gdy dojeżdżam do wyznaczonego miejsca nie ma żadnych samochodów pokazanych w takim małym ekranie na górze, gdy klikam w "START" nic się nie dzieje i nie mogę nic zrobić, nawet wyłączyć normalnie gry.

Instalowałem od nowa grę i jest znów to samo.

Jeśli możecie mi jakoś pomóc to byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wejsciu w pierwszy wyscig kamera tylko sie kreci i nic sie nie da zrobic? ja mialem tak zle zainstalowanym piracie...

nie posadzam Cie o to ale jesli to piracka wersja to nie pomoge;P a pozatym i tak nie pamietam co zrobic bo juz mam orginala

a jak orginal to zainstalowane patche? profil offline czy online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...