Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Dziś kupiłem oryginał TDU jako, że od paru dni mam kiere.

 

Mój sprzęt:

4Gb ram, procek 8400 @3GHz, 8800 GTS na chyba najnowszych sterach - 180.84 o ile dobrze pamiętam.

 

Mój problem:

Zainstalowałem grę, potem megapacka a następnie patcha 1.66A. Odpalałem w trybie zgodności do XP SP2 oraz próbowałem "run as administrator", zawsze z tym samym efektem. Gra się odpala, widze dwie pierwsze reklamy a potem mam puplpit z napisem "the application has stopped working". Może ktoś mi pomóc włączyć tą gre? Googluje już dobrą godzinę i nie znalazłem rozwiazania :/

Edytowane przez Adasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dziś kupiłem oryginał TDU jako, że od paru dni mam kiere.

 

Mój sprzęt:

4Gb ram, procek 8400 @3GHz, 8800 GTS na chyba najnowszych sterach - 180.84 o ile dobrze pamiętam.

 

Mój problem:

Zainstalowałem grę, potem megapacka a następnie patcha 1.66A. Odpalałem w trybie zgodności do XP SP2 oraz próbowałem "run as administrator", zawsze z tym samym efektem. Gra się odpala, widze dwie pierwsze reklamy a potem mam puplpit z napisem "the application has stopped working". Może ktoś mi pomóc włączyć tą gre? Googluje już dobrą godzinę i nie znalazłem rozwiazania :/

vista patch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vista patch?

Wydaje mi sie ze vista patch jest tylko do odpalenia instalacji na viscie x64 ;P

 

moze zmienilo by to cos jak bys zainstalowal najpierw patcha 1.66 a pozniej megapacka? - moze patch nadpisuje jakies pliki megapacka i w tym problem (patch jest przeciez starszy wiec moze megapack potrzebuje swoich plikow)??

 

Tak tylko mowie i sam nie wiem czy moze to pomoc ale sprobowac nie zaszkodzi :rolleyes:

Edytowane przez domban214

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gra ktoś z was w tą grę na podobnym sprzęcie .mam athlon barton @3200 ,1 gb ram ,radeon 9600 @XT

max 20 fps na max niskich detalach mam ale gdy wjade w miasto czesto przycina

Gralem dlugo na Sempronie64 2500+(1400MHz) @ 2200MHz, 1GB RAM @ 442MHz, 7600GT @ 680/1600 w 1024x768 i detale high AAx4, HDR off i mialem srednio 25-35fps, w miescie potrafilo spasc do 20. Ogolnie procek Ci nie wyrabia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek ? Jak dla mnie to te r9600 nie wyrabia...

 

@Powerslave

On nie ma GF 9600GT, tylko Radeona 9600... : )

 

Co nie zmienia faktu, że procek tez trochę za słaby ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghhghg

 

Ten post został edytowany przez LCC: 17 mar 2009, 05:02

Troche sie FAQ zmienilo, a szkoda bo chcialem poszukac informacji gdzie wrzucic pliki txt z cd-keyami od podstawy i carpacka po reinstallce systemu, ktos pamieta lub moze sprawdzic na Viscie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam pliczek, który naprawia ten głupi błąd z "Murciżlago". Niestety nie da sie uzyskać "Murciélago" bo jest zwalone kodowanie, ale myślę, że Murcielago i tak lepsze niż "Murciżlago" :D

 

Pliczek wrzucić do "Test Drive Unlimited\Euro\Bnk\DataBase"

 

Link: http://www.przeklej.pl/d/0000pqcqvbq4/db_us.bnk

 

 

 

Jeśli chodzi o ASa. Da się go zdobyć poprzez scrashowanie save'a.

 

Jakby coś, to spytać usera regaciarz, który ma konto tutaj na PurePC. Ja nie potrafię obsługiwać programu TDU Modding Tools, a tam właśnie robi się ten crash.

 

http://www.tdu.com.pl/forum/viewtopic.php?p=154333#p154333

 

Tu jest instrukcja, ale nie ma pewności, czy będzie działać

 

Nie odpowiadam za błędy/etc.

 

© Mike @ forum tdu.com.pl

 

Dołączona grafika

Edytowane przez RazorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TDU kosztuje grosze, a fun w multi jest i wciaga na wiele miesiecy:) ja duzo gram w rfactor, po sieci oczywiscie, ilosc modow ogromna kazdy znajdzie cos dla siebie, reszta to dla mnie gry na jeden raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ustawka w jakimś mało uczęszczanym miejscu lecz dość charakterystycznym. Podajemy godzinę i piętnaście(powiedzmy) minut czekamy na połączenie z zainteresowanymi.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę, na wspomnienie dawnych czasów :D

Niech ktoś poda godzinkę, miejsce i może klasę samochodów, bo jak ktoś jest w D a ktoś inny będzie w A, to później trzeba doganiać, nie nadąża się etc.

 

Pozdr. ;)

 

EDIT: Mi pasowałoby raczej wieczorkiem, 20 lub 21. ;)

A miejsce spotkania? Nasz parking przy latarni na południu koło krateru? ;]

Jeśli ktoś używa TS'a[i ma jakiś kanał czy coś]/Xfire to lepiej się zmówić głosowo może? ;)

 

EDIT2: We FAQ może by tak dokładniej określić miejsce parkingowe?

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez RazorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje kolo 17:00 (zmiana mozliwa)

Co do klas to mysle ze nie lepsze niz C (i starajcie sie nie brac aut z megapacka bo ja jeszcze nie mam a to wkurzajace jezdzic z kilkoma pomaranczowymi samochodzikami ktore nie wydaja tez zadnych dzwiekow :D )

Tylko jakies fajne miejsce by sie przydalo

 

edit: to moze byc i 20 bo teraz mi sie nie chce grac :D xfire mam ale glosowo nie mam mozliwosci ;)

parking przy latarni na poludniu kolo krateru? gdzie to :D

Edytowane przez domban214

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...