Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

hmm....... no chyba ułomny to ja nie jestem ;)

Może to dla tego że save offline jest z wersji nie do końca legalnej, a nie dawno zakupiłem sobie legala i chciałem no... pograć sobie ale coś mi nie wychodzi :/

Chyba zacznę od początku tylko szkoda mi bo mam przejechane ponad 40%, sziit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze ulomny to nie powiedzialem;P mi sie udalo dopiero za drugim (jak nie trzecim) razem

A to ze grales na piracie to roznicy nie robi - ja przeszedlem na piracie z 30% gry po czym kupilem orginala, przerobilem profil i dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie strasz mnie. Ja mam lat 15 i nieza dużo czasu na zdobywanie wielu % dziennie w grach. :D Do TDU się przymierzam, kiedy kupię sobie kierownicę, a przypuszczam, że będzie to Logitech G25.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie też. Ehh... Znalazło się sposób na dorobienie sobie, ale kierownica trochę kosztuje, nie mówiąc o tym, że mam jeszcze przed tym ważniejsze wydatki. Bez racing wheela do TDU nie będę się przymierzał, chociażby dlatego, żeby sobie nie psuć później zabawy jeżdżąc po tych samych drogach, tylko innym kontrolerem.

Edytowane przez KitKat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Jak w końcu jest? Jedni mówią, że jest to gra głównie na kierownicę, a drudzy, że jest to zbyt arcade'owa gra na kółko i lepiej przechodzić padem, bądź klawiaturą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kółku nie było mi dane śmigać. Jeździłem jakiś czas na padzie i w porównaniu do klawiatury to niebo a ziemia, analogi dają zdecydowanie większą kontrolę nad autem.

 

Oczywiście na klawiszach też da się śmigać jednak po co :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mi dała w kość. Odkrywanie każdej drogi i przejechanie chyba 500 mil było strasznym przeżyciem. 100 godzin jak nic. Brakuje mi tylko za wyścigi między klubowe. Da się grać vs pc xbox? czy to za stara gra i nie ma live? jak się da to jestem chętny. Chcę zrobić to osiągnięcie.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się grać pc vs X niestety.

Kupowanie kiery tylko dla tej gry to moim zdaniem poważna pomyłka. Już wiele razy pisaliśmy, że obsługa kiery w tej grze mocno kuleje. Fun jest może i większy, ale wyniki już nie koniecznie się poprawią.

Zdecydowanie odradzam zakup G25, chyba że masz w planach rFactora, Gtra itp.

Do Tdu Logi Driving Force to już za dobry sprzęt:-)

Do motorów najlepszy jest pad, do samochodów używam kiery, ale to dlatego, że gram na niej już ładne parę lat i nie potrafię już przestawić się na klawę czy pada.

Raz jeszcze polecam poszukać Logi DFP działa z Playstation i Pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Gra łączy się z GameSpy, więc nie ma mowy o PC vs Xbox [to chyba tylko na koncie Silver i Gold w Games for Windows LIVE!, którego TDU nie ma]

2. Przemol, na X to jeszcze międzyklubowe ujdą, ale na PC... masakra :(

3. Drift - jeden z najlepszych polskich drifterów w TDU, TransArm, driftuje... na klawie, chociaż ma G25. Jak chcecie więcej szczegółów na ten temat, to napiszcie tutaj albo Mi na PW, to się go mogę spytać o jakieś kwestie na Xfire.

4. Jak już Szozi napisał, a to doświadczony Simracingowiec, wyniki w TDU nie zależą od kontrolera - liczą się umiejętności. Np. Wack_FPC, który jest bardzo dobry w wyścigach w TDU używa... pada - Logitech Chillstreama.

Teraz gram właśnie gram na Chillstreamie i dobrze się gra. Na pewno lepiej od klawy, ale przez rok gry w TDU jeździłem na klawiaturze i było dobrze. :)

 

Tak swoją drogą, czy PPCTeam ma jeszcze TS'a?

Edytowane przez RazorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie, nie, nie. Nie mówię tu o tym, że "kupię Loga G25 i będę mistrzem i w ogóle możecie mi naskoczyć". Po prostu chciałbym dobrą kierownicę, ze sprzęgłem, programowalnymi przyciskami, normalną skrzynią biegów, dobrym FF.

Nie chciałbym kupić G25 tylko dla tej gry. Bez przesady, nie wydałbym nawet dla 5 gier takiej sumy pieniędzy. To ma być zakup na długie lata i ma przetrwać wiele symulatorów/arcade'ówek. Liczą się umiejętności przede wszystkim i nie chodzi mi o wynik. Ważne, żeby dobrze się bawić, a ja już od dłuższego czasu planuję zakup kółka. ;) Wiadomo, że w takich grach jak NFS to tylko pad. Denerwuje mnie jedynie luźne sterowanie gałką zmiany biegów(H). Bawiąc się tym w Media Markt, zapytałem, czy ona jest rozregulowana nawet. :D

 

TDU widziałem u znajomego. Podoba mi się klimat gry, a wielkim plusem jest dla mnie coś takiego jak wolna jazda Online. Spotykam się z kolegą i mkniemy przez ulice. :D Grafika jeszcze całkiem przyjemna. Widziałem, że skarżyli się co niektórzy na SIMSowaty wygląd postaci. Tam widać ludzi w ogóle poza samochodem?

Edytowane przez KitKat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postacie widac tylko w samochodach.. i podczas misji jak musisz kogos przewiesc.. tzw: osobe ktora bedziesz wozil :) Aha.. zakup g25 do tdu ejst glupota.. to jest arcade a nie symulator... wiec musial bys sie baardzo duzo namachac ta kierwnica majac 720 stopni obrotu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście jest coś takiego jak możliwość ustawienia takich rzeczy jak FFB, czy kąt obrotu kierownicy. Tak, czy siak, to G25 zostanie zakupione(Chyba, że wyjdzie coś lepszego w podobnej cenie), bo na TDU świat się nie kończy.

Mam też Logitech Rumblepad II, więc jeśli kierownica nie będzie odpowiadała, to w sumie z tą grą się pożegna. Jest dużo gier, w których się sprawdzi. A ja jeśli chodzi o samochodówki, to lubię zarówno symulatory, jak i arcade. :D Ale nie o tym temat jest. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos o co może chodzić? Nie moge zainstalować:

post-119646-1242483803_thumb.jpg

 

 

EDIT siedze na XP a komp jak w sigu. Jestem świerzo po formacie i wcześniej śmigało. Gierka z Top Seller.

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qwa, szlag mnie już trafia.....zainstalowałem TDU na Vista x64 i jakoś tak nieciekawie mi się gra -_- Wysypuje mi się po 2-15 minutach jazdy.....macie na to jakiś sposób ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) TDU - gra, w którą grałem od bety, aż po dziś. Gra, która ma chyba najwiecej błedów, a dla mnie najbardziej grywalna. Jeśli masz problem z tą grą mogę tylko życzyć powodzenia aż wreszcie dojdziesz to tego w czym tkwi problem.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko jednego błędu się dopatrzyłem otóż nie mogłem ukończyć 100% gry ponieważ gra zawsze wyłączała się w połowie (zawsze dokładnie w tym samym miejscu) wyścigu jaguarów. zainstalowałem jakiś patch czy łatkę i nie było już tego problemu. w trybie online nie grałem to nie wiem czy tam są jakieś błędy ale w ofline u mnie innych nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem. Gra sie wiesza przy zapisywaniu. Wchodze do mieszkania i powiedzmy ok. Wychodze i widze czarny ekran. Załadowałem patcha z 1,66a chyba tego którego podaje FAQ na 1 stronie. zamieniłem pliki jakieś tam i nic. mam 52% gry (dlatego ze nie robie modelek i tego typu wyścigów)

Zaczynam sie powoli denerwowoać...

 

 

EDIT

 

Pomogło usunięcie pliku radial.cdb poprzez program zalinkowany w pierwszym poście tematu.

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam pytanko :D Panowie czy siedzi gdzieś w pliku konfiguracyjnym wpis dotyczący rozdzielczości? Ostatnio grałem na TV i mam ustawioną rozdzielczość 1920x1080 i teraz na monitorze mam w menu czarny ekran...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Mam takie pytanko... mam oryginalnego TDU i chciałbym zapytać jakie patche mam zainstalować i co które dają? Chciałbym również zainstalować do niego Megapack - czy trzeba mieć oryginalną wersję GOLD aby go mieć czy można skądś go pobrać? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...