Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz polską wersję, np z TopSellera, to wgraj najpierw Pu'Uloa Fix i następnie 1.66A. Jeśli ich nie masz, to linki są w FAQ.

CarPacka możesz kupić oddzielnie, w TopSellerze. Ma swój własny CDKey, więc nie ma mowy o darmowym ściągnięciu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz polską wersję, np z TopSellera, to wgraj najpierw Pu'Uloa Fix i następnie 1.66A. Jeśli ich nie masz, to linki są w FAQ.

CarPacka możesz kupić oddzielnie, w TopSellerze. Ma swój własny CDKey, więc nie ma mowy o darmowym ściągnięciu ;]

Dzięki, o taką właśnie odpowiedź mi chodziło :)

 

P.S: A co jeszcze daje ten Megapack oprócz dodatkowych pojazdów? :)

Edytowane przez mixer9191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CarPack... to tylko CarPack ;) Oprócz dodatkowych pojazdów, to nic nie dodaje.

A przydałby się jakiś patch. Ale to pozostanie raczej w sferze marzeń. :(

Trochę mało jak na osobny dodatek :( A tych bryk nie można po prostu ściągnąć z internetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Niestety nie zauważyłem jaka jest nagroda za przejechanie wszystkich wyścigów typu: na czas i teraz nie wiem gzie mam jechać po jej odbiór. Pamięta może ktoś?

 

I jeszcze pytanko czy po dojściu do poziomu As odblokują się jakieś nowe wyścigi czy to już jest raczej koniec zabawy.

 

A i jeszcze jedno mi sie nasunęło ;)

Znalazłem salon mercedesa do którego sie nie da wejść a kumpel znalazł lexusa. Czytałęm w sieci że lexus był w jakims patchu ale xboxa. da sie z tym cos zrobic? oczywiście oprócz carpacka.

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam pytanko...

 

Otóż chciałem sobie jeszcze ostatni raz zagrać na moim starym sprzęcie (bo zamówiłem już nowy :) ), zainstalowałem grę, odpaliłem i ku mojemu zdziwieniu chodzi o wiele płynniej niż kiedyś - jednak nie w tym tkwi problem bo to akurat pozytywna rzecz :P Otóż jak gram z widokiem za kierownicą (czyli jedyny, który w tej grze akceptuje do grania) to strasznie szybko skręca kierownica, tak że praktycznie nie można dobrze auta opanować :( Czy jakiś crack to zmienia? Albo może da się to zmienić jakoś w opcjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Niestety nie zauważyłem jaka jest nagroda za przejechanie wszystkich wyścigów typu: na czas i teraz nie wiem gzie mam jechać po jej odbiór. Pamięta może ktoś?

 

I jeszcze pytanko czy po dojściu do poziomu As odblokują się jakieś nowe wyścigi czy to już jest raczej koniec zabawy.

 

A i jeszcze jedno mi sie nasunęło ;)

Znalazłem salon mercedesa do którego sie nie da wejść a kumpel znalazł lexusa. Czytałęm w sieci że lexus był w jakims patchu ale xboxa. da sie z tym cos zrobic? oczywiście oprócz carpacka.

 

3298664[/snapback]

Trochę mało jak na osobny dodatek :( A tych bryk nie można po prostu ściągnąć z internetu?

 

Masz angielską wersje tdu i karte kredytowa? wtedy mozesz ściagnac CP -> http://boutique.gamesplanet.com/campagne/p...lie=OfficialTDU

 

Klucz przychodzi na maila. Za darmo go nie ma, bo jest zabezpieczony CDKeyem, który wpisujesz przy instalacji CarPacka.

A jak masz PL, to wiadomo - CarPack oddzielnie do nabycia w serii TopSeller ;]

Edytowane przez RazorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mam zrobić żeby zainstalować tdu na viście 64bit??? na 32bitowych sys nie było problemów z instalacją. coś czytałem ze trzeba jakoś gre przepathować albo jakoś plik isscript11 nowszy czy uaktualinić. ale nic nie było jasno podane. prosze o pomoc

 

dodam ze gre mam na orginalną polską wersje

 

co mam zrobić żeby zainstalować tdu na viście 64bit??? na 32bitowych sys nie było problemów z instalacją. coś czytałem ze trzeba jakoś gre przepathować albo jakoś plik isscript11 nowszy czy uaktualinić. ale nic nie było jasno podane. prosze o pomoc

 

dodam ze gre mam na orginalną polską wersje

ok już zrobiłem jeżeli ktoś ma ten sam problem to tutaj jest rozwiązanie go http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=3148

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z grą oczywiście gra orginalana problem zaczeły się od momentu gdy zainstalowałem viste 64bit. po pierwsze gra nie chciała zainstalować się pisało że system nie został poprawnie skonfigurowany, wcześniej na xp 32bit nie miałem z nia żadnych problemów. na pudełku nic nie jest napisane że gra nie działa na sys 64bitowych. znalazłem jakiś instalator który umozliwił instalacje gry no ale teraz mam z tą gra same problemy np jak chcę uzyć mapy mapa włącza sie ale jak chcę oddalić ją lub przybliżyć gra wyłącza sie i pisze że wystąpił problem są jakieś patche po 64bitowe systemy do tej gry?

 

tak w ogóle to więcej siedzę w biosie i w 3dmarkach niż w grach dla tego chcę żeby płyta była głównie do oc

 

tak w ogóle to więcej siedzę w biosie i w 3dmarkach niż w grach dla tego chcę żeby płyta była głównie do oc

kurde to nie tu miało być sorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos save 100% i trybem hardcore oraz duza iloscia kasy tak z 20mln minimum ale postacia kobiety a nie faceta bo z racji ze jestem kobieta niemoge grac facetem nie?

Z tego co pamietam mnóstwo "męskich forumowiczów" grało paniami. Wiec pewnie ktoś ma save kobietą 100% ;). Może qqrydza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś z Was udało się sprawić, żeby gra śmigała z Megapakiem po sieci pod Vistą x64? Udaje mi się połączyć, ale gdy tylko kupię samochód z carpacka wyskakuje komunikat "Pobrane treści dodatkowe nie zostały zapisane. Zaraz nastąpi rozłączenie". Namierzyłem problem, jest to fakt, że pod Vistą TDU zapisuje pliki txt z serialami w katalogu ProgramData, który ma atrybut tylko do odczytu. Ale za nic nie mogę zmienić tego atrybutu, próbowałem przejmować foldery i nadawać sobie pełne uprawnienia, ale nic to nie zmieniło. Gra umieszcza tam automatycznie plik CDKey.txt, ale gdy sam albo za pomocą aplikacji activate-add-on.exe próbuję umieścić Addon.txt nic to nie daje. Tzn plik zostaje utworzony, ale przy każdym uruchomieniu TDU zostaje automatycznie usunięty :damage_wall: . Może macie inne sposoby, żeby to obejść? Nie bardzo widzi mi się instalowanie XP tylko dla tej gry :sad: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem od kolegi TDU w wersji angielskiej i, pomimo problemów, które występują przy instalacji na x64, wszystko poszło gładko i się zainstalowało. Problem "jedynie" w tym, że gra wiesza się podczas podawania cdkeya - czasem wpiszę prawie cały, czasem jedynie 3 znaki; wtedy monitor gaśnie i muszę robić hard reset.

 

Na forum ATARI nic nie ma, na gram.pl także nic... Może ktoś podałby mi zawartość swojego folderu TestDriveUnlimited z ProgramData? U mnie się nie stworzył, bo nie wpisałem klucza, więc spróbuję ręcznie.

 

Ach, stery najnowsze, komputer także stabilny pod wszystkimi możliwymi smarkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problemy z Vista x64 i TDU ;) (w końcu niestety, ale odpuściłem). Gra zainstalowała się bezproblemowo, patch jeden, drugi wgrany, klucz wpisany....wszystko działało do momentu prawidłowej rozgrywki, 5-30 minut jazdy i zonk, wyrzuca do Windowsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech to, nie wytrzymałem, i znowu zacząłem na koniec wakacji grać w TDU. Po zmianie chłodzenia zero artów, na padzie po przesiadce na spusty świetnie się gra.

 

@LCC, chyba miałeś rację, ta gra wsysa nawet po pewnym czasie przerwy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez ostatnio bylem, sporo ludzi mozna spotkac nadal i fajnie polatac. Teraz czekam na dysk bo najzwyczajniej w swiecie mam brak miejsca na tdu, ale za kilka dni bede si eod czasu do czasu pokazywal na wyspie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

postanowilem wrocic do TDU i mam pewien problem,otoz zawsze po chwili grania(zgrubsza 10min) mam disconnecta z komunikatem ze polaczenie z serwerem zostalo ztracone,nie ma problemu zeby sie polaczyc ponownie od razu ale tak sie niestety grac nie da :angry: .Spotkal sie ktos z takim problemem i go rozwiazal?

Dodam ze nie wazne czy wifi czy kabel to samo niestety,patch zainstalowany,OS mam Viste 32bit.Z gory dzieki za jakakolwiek pomoc!

Aha i fixer z 1ej strony tez niestety nie pomaga :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...