Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Wczesniej takiego problemu nie mialem jak jezdzilismy z ludzmi z PPC,i jest to jedyna gra z ktora mam taki problem :angry:

Probowalem juz i firewalle wylaczyc antywir itd ale efekt wciaz ten sam :angry: Ktos jeszcze jakis pomysl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej takiego problemu nie mialem jak jezdzilismy z ludzmi z PPC,i jest to jedyna gra z ktora mam taki problem :angry:

Probowalem juz i firewalle wylaczyc antywir itd ale efekt wciaz ten sam :angry: Ktos jeszcze jakis pomysl?

Spróbuj włączyć DMZ jak masz router.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DMZ mam chyba wlaczone,teraz w pracy jestem jak wroce to sprawdze a megapacka nie posiadam,samotne TDU plus patch.

 

EDIT:YuuCom mial racje,myslalem ze mam nastawione DMZ,wystarczylo nastawic i OK,dziekuje!

Edytowane przez AmFe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DMZ mam chyba wlaczone,teraz w pracy jestem jak wroce to sprawdze a megapacka nie posiadam,samotne TDU plus patch.

Wyczyść plik gdzie jest zapisany cd-key (gdzies w FAQ jest jego lokalizacja) i potem uruchom gre na nowo. Może to coś pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać same problemy z tymi powrotami do TDU.

U mnie gra nagle (ostanio grałem z 5 miesięcy temu) stwierdziła,że mam wpisane złe hasło. Po wpisaniu hasła na nowo zalogowałem się online bez problemu, jednak opcja kontynuacji zniknęła i mogłem już tylko grać od nowa :(

 

Sytuacja opanowana :)

Problemem była zmiana hasła na koncie gamespy. W życiu większej głupoty nie widziałem, żeby save'y były przypisane do hasła :/

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, widzę, że kogoś tutaj naszło na wspomnienia? :D Ma ktoś jakiś link do TDU the movie?

Bo chcę sobie przypomnieć ;D

- Chyba pamiętacie gdzie ten utwór był? ;)

Zagrałoby się kiedyś w weekend? : >

O, mess widzę nawet grał kiedyś? :D

Edytowane przez RazorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem bo jak wkkladam plytke ichce zainstalować grę to mi wyskakuje ze cos tam mam zly system i obawaim sie ze ta gra nie jest kompatybilna z moim windowsem 7 bo jak gralem na xp wszystko bylo ok ale tera zrobilem przesiadke na 7 to gry nie moge zainstalowac ;/ prosze help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nekto ja na oryginalnej płycie mam coś takiego jak Vista instaler i zamiast setup/autorum klikasz tego vista instalera i nie ma problemu z instalacją czy to pod Vistą czy 7x64 - pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TDU beta z drewnianą fizyką i kwadratowymi wybojami i tak ssie, a wieść o dwójce przepadła jak kamień w wodę. :(

Niestety ale trzeba się zgodzić. Jak chciałem wrócić po przerwie do TDU to nie dało się jezdzić dzięki kwadratowym wzniesieniom ;). Może TDU 2 szykują na nextgeny, kto wie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie, kiedyś lubiłem pograć w TDU i chciałem zapytać czy gra będzie płynnie i w dość dobrej rozdzielczości ( 1024 wystarczy ) chodzić na laptopie o takich parametrach : T4400 , 3072mb ddr , Ati Radeon 4330 512mb ????? ( system operacyjny to Windows 7 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie, kiedyś lubiłem pograć w TDU i chciałem zapytać czy gra będzie płynnie i w dość dobrej rozdzielczości ( 1024 wystarczy ) chodzić na laptopie o takich parametrach : T4400 , 3072mb ddr , Ati Radeon 4330 512mb ????? ( system operacyjny to Windows 7 )

Z tego co na szybko zobaczylem, to Mobility HD4330 ma bardzo podobna wydajnosc do 7600GT GO, a jesli wersja GO GT'ka nie jest duzo gorsza od normalnej to bedzie ok. Ja na Sempronie 64 2500+@2300MHz, 1GB DDR1 i 7600GT gralem w 1024 i bylo srednio 30-40fps, w miescie spadalo do 22.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co na szybko zobaczylem, to Mobility HD4330 ma bardzo podobna wydajnosc do 7600GT GO, a jesli wersja GO GT'ka nie jest duzo gorsza od normalnej to bedzie ok. Ja na Sempronie 64 2500+@2300MHz, 1GB DDR1 i 7600GT gralem w 1024 i bylo srednio 30-40fps, w miescie spadalo do 22.

ale na win xp... na viscie\7 nie idzie grac na 7600 plynnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powerslave - to jednak poszukam laptopa z 4gb ramu na ddr3 i grafiką minimum Radeon 4570 512mb ddr3 to już chyba będzie chodziło przyzwoicie ???

Troche pozno to pisze, ale moze komus sie przyda, na lapku z radkiem 4570 gram spokojnie w 1366x768 i wysokich detalach, ale bez AA i HDR. Srednio kolo 30fps, ale spokojnie wystarcza do grania :)

 

Mam jeszcze pytanie, widzialem w watku info ze da sie jakos odpalac ta gre bez plyty nie uzywajac cracka, moglby ktos sie na PM podzielic wiedza jak? Chcialo by sie czasem zagrac poza domem, ale wozic plyty to mi sie ze soba nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Witam wszystkich. Otóż mój problem polega na tym, że ta gra nie działa poprawnie na windows 7. Gdy trzeba użyć mapy i wybrać wyścig to pojawia się okno i wyswietala się tryb pojedynczego gracza lub tryb gry wieloosobowej, nie mogę wybrać ani jednego ani drugiego ani nawet samochodu zmienić no i nie mogę rozpocząć wyścigu. Problemu nie było na win xp i vista. Bardzo lubię ta grę i mam nadzieje że mi pomożecie, gra jest orginalna w polskiej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący sprzęt:

 

AMD Atholn 4000+ X2

2GB DDR2 667Mhz

ASUS 7900GS TOP 256MB 256bit

 

I nie wiem dlaczego, ale tnie mi się i to jak cholera TDU (max 15 FPS przy 1024/768, wyłączonym AA oraz HDR). Głupia sprawa, bo wcześniej miałem 7300GT od EVGA i gra działała płynnie (minimum 20 FPS) przy takich samych ustawieniach z wyjątkiem AA, bo był ustawiony na x4, czyli większy...

 

 

Miałem najnowsze sterowniki. Zmieniłem na wcześniejsze i dalej się tnie. Używam Viste Ultimate x64.

 

Wie ktoś o co chodzi i co może być tego przyczyną? Proszę o odpowiedzi. Pozdro.

 

 

P.S. Jeśli nie ten dział, to proszę o przeniesienie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Defragmentacja nic nie pomogła... Wcześniej płynnie działało bez podkręcania. Zresztą z OC też mam problem... BSOD mi ciągle wyskakuje jak CPU podkręcam. Kiedyś tego nie było... Możliwe, że płyta główna padła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...