Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Haha, widzę, że kogoś tutaj naszło na wspomnienia? :D Ma ktoś jakiś link do TDU the movie?

Bo chcę sobie przypomnieć ;D

- Chyba pamiętacie gdzie ten utwór był? ;)

Zagrałoby się kiedyś w weekend? : >

O, mess widzę nawet grał kiedyś? :D

No coś jest nie tak, ostatnio próbowałem się zalogować i odpalić grę na 100 calowym ekranie ale nie dało rady. Whatever! Link do tego filmiku oczywiście mam gdyż ja go robiłem ale, na youtube wycieli dzwięk ze względu na prawa autorskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę TDU2!!! :mad: Miało wyjść 100 lat temu, a od pierwszej zapowiedzi cisza. Pograłbym w 1, ale są jakieś mody na fizykę? Bo wszystko w tej grze się zgadza oprócz ułomnego prowadzenia aut, a im szybsze są tym gorzej. No i kariera też nudna jak mało kiedy, ale cóż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mody tylko raczej graficzne i dźwiękowe.

 

Na szczęście filmik z oryginalną ścieżką dźwiękową zarchiwizowany od dnia jego premiery ;) na dysku, więc obejrzałem po raz nty :)

 

A może by tak zebrać dziś stary PPC TEAM na wieczór...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś w to jeszcze gra z PPCT? ;) Ja sobie długą przerwę zrobiłem od TDU, więc można by było sobie pojeździć i przypomnieć tą nieco zbugowaną, ale jednak przyjemną grę... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam śmigam na windzie 7, a w zasadzie śmigałem bo płytę kuzyn zabrał. Jak odzyskam to pośmigam z Wami :) Kurde jak widzę tą wyspę to mnie w żołądku ściska jakbym się zakochał :) Ta gra ma to coś i nic tego nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zna ktoś magiczny sposób na granie w tę grę na Windows 7? Bo ja juz chyba 3 razy próbowałem i przeinstalowywałem tę grę i mi nie działa :(

musisz jakieś tam update'y do windowsa zainstalować, które znajdują się na płycie z grą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zna ktoś magiczny sposób na granie w tę grę na Windows 7? Bo ja juz chyba 3 razy próbowałem i przeinstalowywałem tę grę i mi nie działa :(

A jaki masz z gra problem? Ja mam 7 64bit Ultimate i wszystko dziala cacy. Windows Update oczywiscie na bierzaco + DX?

musisz jakieś tam update'y do windowsa zainstalować, które znajdują się na płycie z grą

Zadnych updateow z plyty nie instalowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc gra świeżo po zainstalowaniu się włącza i zdaje się działać, ale każe mi zainstalować najnowszego patcha, a jak to zrobię to przy uruchamianiu wywala taki błąd:

Dołączona grafika

dodam, że tryby zgodności nie pomagają :(

 

Windows 7 x64 Ultimate, updaty oczywiście na bieżąco, DX też

Edytowane przez armt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywołałem wilka z lasu. WEDŁUG TEGO TEMATU za niedługo dowiemy się czegoś o TDU2. Poza tym bardzo prawdopodobne, że akcja będzie toczyć się na Ibizie. :) Wspomniano też o planowanej dacie wydania, ale trwa sprzeczka, czy gra wyjdzie we wrześniu 2010 czy 2010, bo informacja jest przetłumaczona z francuskiego.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywołałem wilka z lasu. WEDŁUG TEGO TEMATU za niedługo dowiemy się czegoś o TDU2. Poza tym bardzo prawdopodobne, że akcja będzie toczyć się na Ibizie. :) Wspomniano też o planowanej dacie wydania, ale trwa sprzeczka, czy gra wyjdzie we wrześniu 2010 czy 2010, bo informacja jest przetłumaczona z francuskiego.

 

Temat o TDU 2 jest tutaj tak na przyszłość ;)

Szykuje się jakaś jazda w TDU w najbliższy weekend, czy raczej niezbyt?, bo bym sobie przypomniał tą grę ;)

Edytowane przez RazorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej mam pytanko .. jak chcę sobie wyłączyć ruch uliczny w grze i zmieniam katalog na BAK_Traffic to jak wejdę do gry to mam komunikat o połączeniu sieciowym że zostało zerwane i grać nie mogę .. co nie tak robię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem, zainstalowalem na nowo TDU, wszystko ladnie pieknie ale co dokladnie 5, 10 lub 15 minut rozlacza mnie z komunikatem "Network connection was lost" Problem ten wystepuje od kiedy zmienilem router na DrayTek Vigor 2820. Oczywiscie wszystkie porty otwarte, poustawialem na routerze rule i nic. Przez te, z zegarkiem w reku, 5 10 lub 15 minut wszystko jest pieknie widze do 8 osob wszystkich na czerwono czyli jakosc polaczania bardzo dobra, ale potem zostaje rozlaczony.. Problem nie wystepowal na poprzednim routerze, ale to byl standardowy crap od BE Broadband. Probowalem wylaczyc calkowicie Firewall na routerze, ale wtedy co mnie bardziej zdziwilo nie moglem sie w ogole podlaczyc do serverow TDU. Mial ktos podobny problem i wie co z nim zrobic? Na Oahu spadl snieg (Winter Paradise 2.0 + Crazy Winter Edition) i gra nabrala nowego uroku, o dodatkowych (podmienianych) autach nie wspomne i chcialem pograc, ale jak nie trudno zgadnac jestem lekko poirytowany tym ze co chwile mnie rozlacza...

 

edit: dodam, ze wszystkie inne gry w jakie gram na necie nie maja tego problemu (rFactor, CoD etc.)

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

długo mnie tu nie było , i widzę że temat o tej wspaniałej grze powoli przymiera , dobrze że nie sama gra :D , ale wracając do wątku kupiłem sobie dziś Xboxa 360 Arcade oraz kupiłem do niego kierownicę MICROCON MC2 , teraz szukam TDU proszę powiedzcie mi jaką wersję na Xbox 360 mam kupić, i jak jest z dodatkami typu samochody , z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

długo mnie tu nie było , i widzę że temat o tej wspaniałej grze powoli przymiera , dobrze że nie sama gra :D , ale wracając do wątku kupiłem sobie dziś Xboxa 360 Arcade oraz kupiłem do niego kierownicę MICROCON MC2 , teraz szukam TDU proszę powiedzcie mi jaką wersję na Xbox 360 mam kupić, i jak jest z dodatkami typu samochody , z góry dziękuje za odpowiedź

 

To jest temat o grze na PC ;). Kup sobie tą wersje (innych chyba nie ma): Test Drive Unlimited (X-360) - [Atari / Infogrames] - BLACK GAMES . Wersja UK oczywiście ale to nie powinno przeszkadzać. Z dodatkami jest tak, że są dostępne jako płatne DLC do kupienia na marketplace xbox live (chociaż niektóre są za free) - http://marketplace.xbox.com/en-US/games/media/66acd000-77fe-1000-9115-d802494707d4/ Edytowane przez yuucOm
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuucOm - wiem ale nie chciałem zakładać nowego tematu :) dzięki bardzo za rozjaśnienie tematu, mam jeszcze takie pytanko bo jak grałem w TDU na PC to może mi się wydaje ale było więcej samochodów dodatkowych i modów niż na Xboxa ??? ( przynajmniej na tej stronie której podałeś )

Edytowane przez CKM18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problema z hdr`em. odpalilem wczoraj tdu, wszystko pieknie ladnie, ale jak wlacze hdr to mam doslownie nieziemski efekt ;)

Dołączona grafika

 

wie kto o co biega?

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Panowie jazda tym cackiem sprawia wieksza frajde niz jakakolwiek inna fura w tej grze. Glownie za sprawa swietnego dzwieku silnika. Wysokie obroty + turbosprezarka + blow-off to muzyka dla uszu. Dzwiek nie jest idealnie dopracowany ale mimo wszystko brzmi genialnie.

 

linki dla zainteresowanych: fura i dzwiek

 

a tak sie prezentuje dzwiek (filmik nie jest moj, poza tym handling na filmiku jest inny niz ja mam w grze)

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Sqb6a7dAKF0&feature=player_embedded

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Czy ta gra zadziała na minimalnych ustawieniach w miarę płynnie na takim kompie?

sempron 3000+ 1.6ghz

8400gs

2razy 512mb ddr

 

proszę o odpowiedź, może ktoś z was grał na takiej konfiguracji w to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

7600gt w dodatku kręcony jest dużo lepszy... wątpię żeby to chodziło płynnie dowiem się w sobotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...