Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ceny aut się zmieniają??

edit: już mi się udało rozwiązać problem z kierą, pobawiłem się z instalacją sterowników i wszystko chodzi pięknie :)

Edytowane przez Nick126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak problem z kierownicą nie jest taki łatwy i przyjemny, znów jest coś nie tak. Pograłem przedtem, a teraz włączam kompa odpalam gre i znów te przycinki... czy jest ktoś kto wie jak rozwiązać tą zagadke? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że na ps2 policja ściga za przekroczenie prędkości ?? I jak sie gra na Xbox live to gra sie również z kolegami od pc`tów.

U mnie problem z kiera zniknął po zmniejszeniu lineary czy coś takiego do zera oczywiście w opcjach gry.

Edytowane przez Saitek22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dostalem wiadomosc w grze ze niebawem pojawi sie patch i gracze ktorzy graj na piratach zostana usunieci i wszystkie dane tez zostana usuniete czyli tzreba bedzie grac od nowa :(

 

probowalem grac kierownica ale totalnie mi nie idzie, wole klawiature

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

wlasnie dostalem wiadomosc w grze ze niebawem pojawi sie patch i gracze ktorzy graj na piratach zostana usunieci i wszystkie dane tez zostana usuniete czyli tzreba bedzie grac od nowa :(

Martwi Cię to? Ciekawe dlaczego <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

hmmm czyli że co nawet jak ktoś gra na singlu wgra patcha, to straci możliwość kontynuowania dalszej gry ze swoim dobytkiem.

:mur: zresetowane zostaną wyniki w multi np czasy w wyścigach gdzie czitowano i były czasy po kilka sekund jak admini serverów zobaczą jakieś czasy dziwne to osoba ma bana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dostalem wiadomosc w grze ze niebawem pojawi sie patch i gracze ktorzy graj na piratach zostana usunieci i wszystkie dane tez zostana usuniete czyli tzreba bedzie grac od nowa :(

 

probowalem grac kierownica ale totalnie mi nie idzie, wole klawiature

zastanow sie jak mozna grac na piracie w necie (w tdu) :mur: chyba ze masz klucz i obraz plyty ale z tym juz nic nie zrobia, na "prawdziwym piracie" mozna pograc jedynie w singla. Zeby usuneli piratow z gry musielby wymusic logowanie do serwera nawet w trybie single co dla mnie jest chore/niemozliwe. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: zresetowane zostaną wyniki w multi np czasy w wyścigach gdzie czitowano i były czasy po kilka sekund jak admini serverów zobaczą jakieś czasy dziwne to osoba ma bana

bardzo dobrze ma byc uczciwie B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[RONIN] niech cię głowa nie boli bo mam oryginał, ale trzeba bedzie duzo czasu znowu poswiecic zeby dojsc do tego stanu z np dzisiaj

 

CarsonPoland nie wiem, pewnie chodzilo o to ze osoby ktore maja te "ciekawe" czasy zostana zbanowane

Edytowane przez Adam83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dostalem wiadomosc w grze ze niebawem pojawi sie patch i gracze ktorzy graj na piratach zostana usunieci i wszystkie dane tez zostana usuniete czyli tzreba bedzie grac od nowa :(

niby skad taka wiadomosc dostales? no jak bede musial 3 raz rpzechodzic ta gre.. i jesli okarze sie ze patch nie zmienia duzo to sie z lekka zdenerwuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra reset score database, ale to raczej nie oznacza ze trzeba bedzie jezdzic od początku. No chyba ze stare sejwy juz nie bedą kompatybilne z nową wersjągry.

W takim przypadku to bedzie lipa.

Ciekawe czy naprawią też ten trick ze sprzedazą samochodów za 9milionow? Jesli to naprawia, to nie wiem czy mi sie bedzie chcialo przechodzic wszystko od poczatku, tak jak panowie z atari sobie życzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa, działa. Ja już sprzedałem 3 motory za 9999999$ każdy i jedno auto również za tą kwotę.

Jeśli okazę się, że save'y nie będą kompatybilne z nową wersją, to ja chromolę tą grę. Ciekawe tylko kiedy ten patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Sprzedałeś te motory fartem, czy zrobiłeś coś specjalnego? Jeśli tak to może napisz, bo mnie wkurza jezdzenie jednego wyscigu w kółko (aby natrzaskac $).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z sejwami na 99% ze niebędą działać,albo że sie posypią, w normalnej grze sie sypały,a co dopiero po wyjściu patcha :P

 

A co do tego "punkbuster'a" to nieciekawie dla mnie, bo niewiedzieć czemu mam dziwne liczby w statystykach "530298720742078" (przejechane kilometry autem i motorem,reszta ok),a żadnego trainera w życiu nieużywałem w tdu,a i klucz jak najbardziej do mnie należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałeś te motory fartem, czy zrobiłeś coś specjalnego? Jeśli tak to może napisz, bo mnie wkurza jezdzenie jednego wyscigu w kółko (aby natrzaskac $).

Nic specjalnego nie robiłem. Raz w tygodniu wystawiałem jeden motor. Średnio 2-3 dni i sprzedane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem z siebie dealera kawasaki z1000 :) mam 16 sztuk na stanie, dwa domy pelne i poki co atari nie chce sie skupic <_< jeszcze jeden fakt zwiazany z utraconym sejwem. na tym trachnietym mialem wlasnie 16 motorkow, do tego kilka samochodow, udalo mi sie sprzedac dwa samochody tylko. backup byl robiony przed zakupami i wystawieniem na sprzedaz, obecnie nie posiadam ani tych domow, ani tych motorow, jednak gdy wezme na kup->motory->kawasaki->z1000 to sa moje zaznaczone na czerwono z poprzedniego sejwa :huh: szkoda ze nie ma nic do naprawiania sejwow :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my wczoraj po północy jeździliśmy sobie z Muminem po Oahu. W okolicach Pearl Harbor nagle zaczęła mi się rwać gra, takie niesamowite przycinki i nagle mi wywaliło info, że nie można się połączyć z serwerem i załadować listy friends i chwilę później komp zaliczył zwiechę, czarny ekran, restart i już niestety C2D już nie wstał :) Temperatura zatrzymała się na 73*, a mam scythe infinity... ta gra to jakiś dewastator kompów już znam kilka osób, którym uśmierciła sprzęt na którym grali.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my wczoraj po północy jeździliśmy sobie z Muminem po Oahu. W okolicach Pearl Harbor nagle zaczęła mi się rwać gra, takie niesamowite przycinki i nagle mi wywaliło info, że nie można się połączyć z serwerem i załadować listy friends i chwilę później komp zaliczył zwiechę, czarny ekran, restart i już niestety C2D już nie wstał :) Temperatura zatrzymała się na 73*, a mam scythe infinity... ta gra to jakiś dewastator kompów już znam kilka osób, którym uśmierciła sprzęt na którym grali.

ostro :blink: i teraz nie mam z kim jezdzic :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

A my wczoraj po północy jeździliśmy sobie z Muminem po Oahu. W okolicach Pearl Harbor nagle zaczęła mi się rwać gra, takie niesamowite przycinki i nagle mi wywaliło info, że nie można się połączyć z serwerem i załadować listy friends i chwilę później komp zaliczył zwiechę, czarny ekran, restart i już niestety C2D już nie wstał :) Temperatura zatrzymała się na 73*, a mam scythe infinity... ta gra to jakiś dewastator kompów już znam kilka osób, którym uśmierciła sprzęt na którym grali.

moja karta też zaczęła sypać artami od kiedy grałem w TDU za tydzień idzie na wymianę najpierw tylko w TDU później w innych grach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...