Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

No i sobie pojeździliśmy, starym dream teamem:)

Niestety nowi wymiatacze się nie pojawili :(

Jutro około 22:00 będę czekał na nowych pod latarnią na południu -(więcej w FAQ gdzie to jest) to się pododajemy do friend'sów. Mój nick to LCC-Keymai. Może w nasze szeregi zawita wkońcu nowa krew :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LCC to ja dziś się postaram być (akurat Herosi się skończą :P).

Chyba coś robią z patchem ;] Bo nie da się podłączyć. Na innym forum też pisali, że nie mogą się podłączyć.

Edytowane przez Nick126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale proszę o konkretne informacje czemu nie, oczywiście kierownica nie będzie tylko do TDU bo aż takim maniakiem tej gry nie jestem, po prostu chce sobie kupić kierownicę a widziałem że dużo ludzi się tu wypowiadała na temat gry na nich tak więc tu zadałem swoje pytanie i przyznam że reakcja mnie trochę zdziwiłą...

 

G25 fakt trochę droga ale za to prezentuje się bardzo ciekawie i dlatego pytałem czy jest sens w nią inwestować czy lepiej wybrać uboższą Momo.

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał dfp, biorąc pod uwage wszystkie dobre opinie innych graczy, którzy mieli kontakt z wieloma kierami.

 

http://www.allegro.pl/item208244864_nowa_d...ka_gratis_.html

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo o takie rzeczy powinienes pytac w tematach poswieconych prawdziwym symulacjom (gtr, gtr2, gtl, rfactor) ;)

Ale dalej nie rozumiem, czyli co na np tej Momo czy G25 już nie pogram w TDU czy jak ? Bo cały czas nie rozumiem o co chodzi... Nie chce jakiegoś taniego shitu co się w łapach bał bym tego trzymać bo na samą myśl dostaję wysypki. Kierownicy się raczej często nie zmienia więc wydać te 400zł (mowa o Momo) raz na kilka lat chyba można. Po zastanowieniu chyba jednak popełniłem błąd zadając tu to pytanie bo jak na razie tylko się napisałem a żadnej konkretnej odpowiedzi poza śmiechem na sali nie dostałem. Dziękuję za uwagę i przepraszam za zamieszanie <_<

 

Ja bym brał dfp, biorąc pod uwage wszystkie dobre opinie innych graczy, którzy mieli kontakt z wieloma kierami.

 

http://www.allegro.pl/item208244864_nowa_d...ka_gratis_.html

A ta DFP będzie lepsza od tej Momo ?

 

http://allegro.pl/item206937238_logitech_m...wa_gw_fvat.html

 

Bo różnica w cenie praktycznie żadna.

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie dziwie, ze byl smiech. Pytanie sformuowales tak jakbys chcial te g25 kupic dla tej gry ;) ... taka kierownice kupuja maniacy simow, ta gra simem nie bedzie, nawet na trybie hardcore. Jesli chcesz dobra kierownice, a troche grasz, ale maniakiem jakims nie jestes to ja na twoim miejscu nawet wolal bym dfp niz momo (podobno wytrzymalsze pedaly), a jakbym nie mial pomyslu na co poza tym dfp wydac 500zl to wzialbym faktycznie g25.

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przy tym g25 podobno jak masz spore łapy to kłopoty są z łopatkami do zmiany biegów. Niektórym sie podobno tam nie mieszczą dłonie :)

Z tego co mi wiadomo to momo jest bardziej awaryjna niz dfp. Tą dfp bedziesz mieć na lata, a momo to już loteria.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G25 fajnie wygląda i przykuła moją uwagę dlatego też pytałem czy jest sens w nią inwestować, z opinii wynika iż przy moim graniu nie ma to sensu więc przyjąłem to do wiadomości i zrezygnowałem z niej. Zostało DFP i Momo z akcentem na DFP i to w zasadzie wszystko co chciałem wiedzieć a za porady dziękuję.

 

A teraz ciąg dalszy mojego hobby czyli wyścigi długodystansowe ;) Teraz męczę wyścig dookoła wyspy jak zwykle swoim ulubionym Enzo Ferrari ;)

 

Tour of the Island

 

39'24"54 Enzo Ferrari (Stage: 3)

 

Eh dopiero po przejechaniu 4000km tym samochodem jestem w miarę zadowolony ze swojej jazdy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz zdecydowanie DFP sam mam i polecałam :) chociaż w wakacji planuje przesiadkę an G25 :D

BTW niektórzy w swoim czasie przesiadali sie z MOMO na DFP chociaż MOMO też nie jest złe

Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I poraz kolejny poruszam temat nadchodzącej łatki do gry Test Drive Unlimited. Dla tych którzy juz nie mogą doczekać sie patcha dostałem informacje ze jest on juz gotowy ale jeszcze nie został opublikowany ponieważ Atari przeprowadza ostateczne testy, wiec powinien on pojawić sie juz lada dzień.

źródło: unlimitedsite.yoyo.pl

 

Jupi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz zdecydowanie DFP sam mam i polecałam :) chociaż w wakacji planuje przesiadkę an G25 :D

BTW niektórzy w swoim czasie przesiadali sie z MOMO na DFP chociaż MOMO też nie jest złe

 

 

Do TDU tylko DFP. G25 to byłoby marnowanie sprzętu. Momo Racing to niestety lipa, mocno awaryjna (szczególnie pedały) i droga. Pamiętajmy, że Momo force to zupełnie inna kiera, ale już dziś niestety nieco w tyle jeżeli chodzi o kąty obrotu itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szozi nie przesadzaj... ;) DFP to też marnowanie sprzętu do TDU. Jak jeszcze miałem dfp jak odpaliłem tą gre to jedyne co mi się nasuwało na usta dno i żenada (porównanie do rFactora/gtr/gtl/gtr2). Proszę nie zarzucajcie mi, że tdu to nie sim a porównuje do nich, tylko zagraj sobie w takiego rF'a na dfp a później tdu to zrozumiesz o co chodzi. Każda kiera pokroju DFP/Momo/G25 się marnuje w 100%. Tego się opisać nie da (tej różnicy), trzeba wypróbować. Ogólnie jazda w tą gre na kierze jest taka, że zamykasz oczy, ktoś Ci mówi kiedy skręcać i skręcasz gaz do dechy.. FFB jest ŻADNE, wręcz beznadziejna imitacja.

 

PS. Szozi z prs ? :)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...