Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Szozi nie przesadzaj... ;) DFP to też marnowanie sprzętu do TDU. Jak jeszcze miałem dfp jak odpaliłem tą gre to jedyne co mi się nasuwało na usta dno i żenada (porównanie do rFactora/gtr/gtl/gtr2). Proszę nie zarzucajcie mi, że tdu to nie sim a porównuje do nich, tylko zagraj sobie w takiego rF'a na dfp a później tdu to zrozumiesz o co chodzi. Każda kiera pokroju DFP/Momo/G25 się marnuje w 100%. Tego się opisać nie da (tej różnicy), trzeba wypróbować. Ogólnie jazda w tą gre na kierze jest taka, że zamykasz oczy, ktoś Ci mówi kiedy skręcać i skręcasz gaz do dechy.. FFB jest ŻADNE, wręcz beznadziejna imitacja.

 

PS. Szozi z prs ? :)

Nigdy wcześniej nie miałem kierownicy do PC, ba w zasadzie dopiero co zacząłem jakoś częściej grać w ogóle w gry więc na pewno na TDU się nie skończy i odgrzeje nie jeden tytuł a i w jakieś nowości z czasem też się na niej pogra. Zaś co do marnowania się sprzętu to wolę aby się mi marnował miarę porządny sprzęt niż mam się wnerwiać na jakieś g**** za kilka zł bo tego bym już nie przeżył. Cóż każdy ma swoje zboczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

że to niby w nfs fajne zadania i różne scenerie :lol:

Ej ziomek nie kumasz nie to po co piszesz nie? Suchaj tera cepie w NFSie so suki sie znaczy modelki C'nie i wogule to w TDU nie można nawet dodać maski Karbonowej albo spojlera nie bo nie kumasz ale auto za 200K nie służy do jazdy nie bo auto za 200k to auto za 50k z tjuningiem za 150k nie świeci się i huśta jak je widzisz to wiesz że kierowca jest ELO nie a pozatym w NFSie jest fabuła i grywalność a fabuła ma przesłanie takie nie że pały się zawsze dopie*** jak sie ziomki ściagją w nocy po mieście nie no po prostu HWDP

 

oczywiście ; )

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mardok jasne, ja też wychodze zawsze z takiego założenia... Ale jak masz okazje zagraj sobie gdzieś w prawdziwego sima na dfp/g25 zanim kupisz. Jeżeli się zakochasz (a jeśli lubisz jazdę samochodem (uwielbiasz wyścigi, nie uliczne i fikcyjne jak w tdu czy nfs :lol: , tylko tor (GT,nGT,GT2 itd + F1,GP2 kończąc na WRC) to gwarantuje Ci że tak się stanie. Będziesz wniebowzięty. Wtedy zdecydujesz czy kupić czy nie, a jeżeli takie odczucia będziesz miał to kupisz na pewno i to nawet g25, za które ja bym nawet 2k dał jakby tyle kosztowało i każdy SR by tyle dał (oczywiście jakby miał, ale to inna bajka ;)). Po prostu cudo, ale nigdy w życiu do gier, tylko do symulacji. Jeżeli Ci to frajdy nie przynosi i nie chcesz jeździć w simy, to odradzam Ci zakup dfp/g25/momo, bo skończy się tak że będzie stała w szafie, nie wspominając o tym, że nie poczujesz nawet 1% przyjemności, 'realności' jaka daje ta kiera w simie z prawdziwego zdarzenia. Jednak jeśli mimo to będziesz chciał kiere kupić do tdu to kup już to dfp (drogie dzisiaj aż tak nie jest, jak kiedyś, swoją sprzedałem za ~200zł stan jak nowy, klient b. zadowolony, oczywiście zaczął grać w simy i do tego ją kupił) przynajmniej będzie bezawaryjna i luz się nie zrobi.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ziomek nie kumasz nie to po co piszesz nie? Suchaj tera cepie w NFSie so suki sie znaczy modelki C'nie i wogule to w TDU nie można nawet dodać maski Karbonowej albo spojlera nie bo nie kumasz ale auto za 200K nie służy do jazdy nie bo auto za 200k to auto za 50k z tjuningiem za 150k nie świeci się i huśta jak je widzisz to wiesz że kierowca jest ELO nie a pozatym w NFSie jest fabuła i grywalność a fabuła ma przesłanie takie nie że pały się zawsze dopie*** jak sie ziomki ściagją w nocy po mieście nie no po prostu HWDP

 

oczywiście ; )

??!! ??!!

smiac sie czy plakac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mardok jasne, ja też wychodze zawsze z takiego założenia... Ale jak masz okazje zagraj sobie gdzieś w prawdziwego sima na dfp/g25 zanim kupisz. Jeżeli się zakochasz (a jeśli lubisz jazdę samochodem (uwielbiasz wyścigi, nie uliczne i fikcyjne jak w tdu czy nfs :lol: , tylko tor (GT,nGT,GT2 itd + F1,GP2 kończąc na WRC) to gwarantuje Ci że tak się stanie. Będziesz wniebowzięty. Wtedy zdecydujesz czy kupić czy nie, a jeżeli takie odczucia będziesz miał to kupisz na pewno i to nawet g25, za które ja bym nawet 2k dał jakby tyle kosztowało i każdy SR by tyle dał (oczywiście jakby miał, ale to inna bajka ;)). Po prostu cudo, ale nigdy w życiu do gier, tylko do symulacji. Jeżeli Ci to frajdy nie przynosi i nie chcesz jeździć w simy, to odradzam Ci zakup dfp/g25/momo, bo skończy się tak że będzie stała w szafie, nie wspominając o tym, że nie poczujesz nawet 1% przyjemności, 'realności' jaka daje ta kiera w simie z prawdziwego zdarzenia. Jednak jeśli mimo to będziesz chciał kiere kupić do tdu to kup już to dfp (drogie dzisiaj aż tak nie jest, jak kiedyś, swoją sprzedałem za ~200zł stan jak nowy, klient b. zadowolony, oczywiście zaczął grać w simy i do tego ją kupił) przynajmniej będzie bezawaryjna i luz się nie zrobi.

Dokładnie, wrażenia w simach na takich kierach są nie do opisania, to trzeba przeżyć jak Ci FF walnie to tynk z sufitu spadnie ci na łepetynkę :) Najlepszy na dzień dobry jest GT Legends w połączeniu z G25 to jak byś co sekundę orga.... przeżywał :)

 

Jeszcze w poprzenich sezonach oglądałem w TV wyścigi w Le Mans i marzyłem jak fajnie się tam znaleźć za kułkiem takiego R8, R10 czy Jaguarów. Gdy kupiłem MOMO i GTRa to moje marzenia się spełniły. Normalnie jak w realu ścigasz się z np. Kristensenem w 24 godzinnym wyścigu na torze w Le Mans w nocy i to jest coś pięknego :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

??!! ??!!

smiac sie czy plakac ??

:lol: chyba nie pomyślałeś, że to na serio ? Chociaż nie jeden fan NFSa mógłby zrobić tyle błędów w tak krótkim tekście :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

:lol: chyba nie pomyślałeś, że to na serio ? Chociaż nie jeden fan NFSa mógłby zrobić tyle błędów w tak krótkim tekście :wink:

a co w ogole ma gra do bledow ort?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: chyba nie pomyślałeś, że to na serio ? Chociaż nie jeden fan NFSa mógłby zrobić tyle błędów w tak krótkim tekście :wink:

szczerze mowiac , tak wlasnie pomyslalem ...

jezeli to nie bylo na serio to sory :)

 

a co do kierownic ... gralem w tdu na momo , i wcale nie bylo tak zle

fakt faktem ze porownania do przykladowego GTRa nie ma , ale nie mozna powiedziec ze lepsza keirownica sie zmarnuje w tdu , wiadomo ze nie bedzie tak jak w simach ... ale bedzie o niebo lepiej jak na jakies g... sprezynowej kierownicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak zrobię na początku profil Online, to będę mógł przechodzić normalnie fabułę w single? Potem ew. dołączyć do Online Racing?

Tak, najlepiej zrobić profil online, będziesz mógł zaliczać wyścigi w trybie single i multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL to do wypowiedzi na poprzedniej stronie ost .post

 

 

a cos bardziej na temat , to za 30 minut pod latarnia :>...o ile mi burza nie wylaczy neta:/...cos zaczyna natura foty pstrykac u mnie .eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie mnie jakos do klubu bo nudno tak samemu [;

jonathan81

Ale po co :) Wystarczy, że się pododajemy do friendsów i będziemy mogli jeździć w paczce.

JA TERAZ JESTEM POD LATARNIĄ... walcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem przez chwile jonathana ja czekam na parkingu kolo latarni

 

 

edit

 

jonatan mam to samo :/ lcc-k.. i mario tak samo na mapie widac na trasie nie:/

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy wcześniej nie miałem kierownicy do PC, ba w zasadzie dopiero co zacząłem jakoś częściej grać w ogóle w gry więc na pewno na TDU się nie skończy i odgrzeje nie jeden tytuł a i w jakieś nowości z czasem też się na niej pogra. Zaś co do marnowania się sprzętu to wolę aby się mi marnował miarę porządny sprzęt niż mam się wnerwiać na jakieś g**** za kilka zł bo tego bym już nie przeżył. Cóż każdy ma swoje zboczenia...

Widać właśnie, że się starzejesz...

 

...hahaha...

 

... no to co..? jedziem...

 

Ej ziomek nie kumasz nie to po co piszesz nie? Suchaj tera cepie w NFSie so suki sie znaczy modelki C'nie i wogule to w TDU nie można nawet dodać maski Karbonowej albo spojlera nie bo nie kumasz ale auto za 200K nie służy do jazdy nie bo auto za 200k to auto za 50k z tjuningiem za 150k nie świeci się i huśta jak je widzisz to wiesz że kierowca jest ELO nie a pozatym w NFSie jest fabuła i grywalność a fabuła ma przesłanie takie nie że pały się zawsze dopie*** jak sie ziomki ściagją w nocy po mieście nie no po prostu HWDP

 

oczywiście ; )

Widać, gdzie się bujasz.

 

:wink:

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche pojezdzone, a raczej pozamiatane ;). Nie dosc, ze lagi to jeszcze gonili jak ..hehe. LCC albo stwierdzil, ze nas jzu nie lubi, albo zaginal w akcji poprostu pod koniec wyprawy...moze kiedys jakies class G bez gonitwy:>

 

 

ide zapalic chetnie jeszcze pojezdze ..mloda godzina ,ale na spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...