Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

no ja proponuje tez o 22 jakis wiekszy meeting, wkoncu jutro jest sobota wiec mozna posiedzec, ekhm znaczy pojezdzic ;)

No juz jeden dzisiaj był o 13 :) Jak z resztą widać na powyższych screenach. Ale może być i drugi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Ja dziś mogę grać od 20 :)

Czy warto kupić Pagni Zonde ?

Da się jakoś światła włączyć na stałe?

Takich samochodów nie kupuje się bo warto tylko kupuje się je bo chce reklamy nowej Alfy nie widziałeś :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś mogę grać od 20 :)

Czy warto kupić Pagni Zonde ?

Da się jakoś światła włączyć na stałe?

Prowadzi się dobrze jest dość szybkie ale niczym szczególnym się nie wyróżnia w swojej klasie powiedział bym iż jest to raczej przeciętniak, oczywiście nie umniejszając niczego marce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich samochodów nie kupuje się bo warto tylko kupuje się je bo chce reklamy nowej Alfy nie widziałeś :P?

Słyszałeś o przecinkach :)

Co do świateł to da się je włączyć na stałe, tylko trzeba walnąć młotkiem w entera ze dwa razy. Mam nadzieję, że w paczu lub w TDU2 będą ruchome wycieraczki, kierunkowskazy i światła, nie wspomne już o stacji benzynowej.

 

Panowie do tej pory jeździłem już sporą ilością bryczek i jedno powiem na kierze najlepiej się prowadzi TVR Tuscan... normalnie poezja jak on wchodzi w zakręty.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Słyszałeś o przecinkach :)

Co do świateł to da się je włączyć na stałe, tylko trzeba walnąć młotkiem w entera ze dwa razy. Mam nadzieję, że w paczu lub w TDU2 będą ruchome wycieraczki, kierunkowskazy i światła, nie wspomne już o stacji benzynowej.

 

Panowie do tej pory jeździłem już sporą ilością bryczek i jedno powiem na kierze najlepiej się prowadzi TVR Tuscan... normalnie poezja jak on wchodzi w zakręty.

Wybacz ale pisze z klawiatury z "rewelacyjnym układem V kształtnym i klawisze nie są tam gdzie być powinny". Mi na kierownicy najlepiej prowadzi się stare samochody jak Astona DB4 Zagato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dzisiejszy freeride trochę wolniejszy będzie, wtedy każdy sobie weźmie wózek jaki chce i nie będzie zapitalał jak szalony elmo aby dogonić resztę watachy. Ja bym pośmigał moją drogą staruszką Miss Shelby z upgrade na 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja proponuje tez o 22 jakis wiekszy meeting, wkoncu jutro jest sobota wiec mozna posiedzec, ekhm znaczy pojezdzic ;)

Niektorzy dopiero jutro zaczynaja prace ;)

 

Panowie do tej pory jeździłem już sporą ilością bryczek i jedno powiem na kierze najlepiej się prowadzi TVR Tuscan... normalnie poezja jak on wchodzi w zakręty.

Tez go uwielbialem hehe... mam nim przejechane najwiecej km :)

 

A ja wole klase C, jest tam moje ulubione lambo spyder ;]. Świetnie to się prowadzi...

A moim ostatnio ulubionym jest corvetta :) fajnie bokami wchodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza nie obrazaj sie bo kick na tsie nie byl po zlosci ;) w pewnym momecie zrobil sie taki burdel na tsie ze leb pekal, musiales cos wlaczyc u siebie (chyba glosniki) i wyszlo sprzezenie. mogles usunac usterke i wejsc spowrotem

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dzisiejsza jazda to była jazda na maksa... masakry część dalsza :)

Pacz jeszcze nie wyszedł, a już takie jaja, już dawno się tak nie ubawiłem :)

Dzięki Panowie ;)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...