Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

@Neoman: gdybys mial profil online to skoro przeszedles 50% gry to MUSISZ laczyc sie z serwerem TDU. co do reszty: polecam lekture tego topiku.

 

@Nick123: 288gto w "european classics" gdzie jest ferrari (mniej wiecej srodek na wschodnim brzegu wyspy). z klasy A polecam enzo: dobrze przyspiesza, trzyma sie drogi, nie "tanczy", ale vmax nie syci. dalej mclaren, warto pozbierac na nie, a jesli na vmaxie nie zalezy to murcielago fajnie sie jezdzi. a miedzy mclarena a murcielago wcisnalbym jeszcze SLRa, bardzo zacny i sliczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie auto z grupy A byście polecali? (oprócz Maclarenów - niestać mnie jeszcze :P)

Gdzie można kupić Ferrari GTO 288

Freeride: Mercedes-Benz SLR McLaren.

Wyścigi długodystansowe: Saalen S7 - większośc twierdzi, że kiepsko się prowadzi. A ja twierdzę, że ma wrażliwy układ jezdny ;) Ale jak się go oswoi, to jest to najlepsza z najszybszych bryk. Najlepsze przyspieszenie w grze.

Top Speed: Koenig CC (czy jak to się tam pisze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Top Speed: Koenig CC (czy jak to się tam pisze).

top speed bez tunelu identyczny niemal dla mclarena i koeniga, roznice w granicach pierwszego miejsca po przecinku, mierzone chronopackiem. z tunelem mysle ze byloby to samo (mclarenen dotarlem do 461 choc mozna 480 zdaje sie osiagnac).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SLRa, bardzo zacny i sliczny...

TYu bym sie klocil ale to kwestia gustu ;)

 

top speed bez tunelu identyczny niemal dla mclarena i koeniga, roznice w granicach pierwszego miejsca po przecinku, mierzone chronopackiem. z tunelem mysle ze byloby to samo (mclarenen dotarlem do 461 choc mozna 480 zdaje sie osiagnac).

W tunelu autka dostaja niezlego kopa... marcel za mna chyba lambo spider (juz nie pamietam dokladnie) jechal za mna cos kolo 370 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeVeDe .. to bylem ja :) gallardo spider Vmax jaki zdolalem zauwazyc to 371 (maksymalny jaki udokumentowalem to 355)

bez tunelu na dluuuuuuugiej prostej autko sie buja 333, wiec jak widac zysk na tunelu calkiem spory....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tunelu autka dostaja niezlego kopa... marcel za mna chyba lambo spider (juz nie pamietam dokladnie) jechal za mna cos kolo 370 :)

Eee to ja moim Astonem DB9 klasy D jechałem coś ponad 360 ;) Ale przy tych prędkościach to każdy malutki błąd kończy sie wycieczką poza droge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

DeVeDe .. to bylem ja :) gallardo spider Vmax jaki zdolalem zauwazyc to 371 (maksymalny jaki udokumentowalem to 355)

bez tunelu na dluuuuuuugiej prostej autko sie buja 333, wiec jak widac zysk na tunelu calkiem spory....

Spyder a nie Spider [;.

 

Gracie dzisiaj znowu coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Gallardo klase wyzej , ale za to przy 350 spokojnie daje sie prowadzic ... wogole to auto sie wspaniale prowadzi :D

 

edit: e tam, spider , spyder ... :)

Edytowane przez Macias666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

Normlanie bana bym Ci dał za tego posta!!!

W szkole nie uczyli czytać? A o używaniu mózgu już nie wspomnę.

dzisiaj w szkole nie ucza takich rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mardok:

enzo i 400 zrobi ale straasznie dlugo sie buja do tej predkosci bez tunelu. gdyby robil tak ok 420 bylby niemal idealny..

 

Normlanie bana bym Ci dał za tego posta!!!

W szkole nie uczyli czytać? A o używaniu mózgu już nie wspomnę.

OT:

Ty to bys tylko bany i kicki rozdawal :D

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z drugim ... dowcipnisie ... szkołę to skończyłem Synku już dawno ...

Jak widać śmierdziele na forum są ...a szkoda ...

Trudno było napisać że wszystko jest na pierwszej stronie ??

Ale po co ... lepiej od razu wyzwać ... zbluzgać ... zbanować ... wszystkowiedzący się znaleźli ...

To Was powinni zbanować za spam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

basterall

Wyzwij jeszcze ich od hamow i borakow. </ironia>

 

Miazga82 troche za ostro ale calkiem na miejscu zwrocil Ci uwage - po to sa F.A.Q zeby co chwila nie wyskakiwali, w wiekszosci niedojzali, gracze TD:U z pytaniem co, gdzie, jak. Ludzie ktorzy troche dluzej siedza na tym forum zmeczeni sa ciaglym powtarzaniem tego samego. Ci najbardziej zmeczeni najpierw traca cierpliwosc a pozniej zostaja moderatorami. To dopiero jest irytujace <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja i stenes juz jestesmy na ts ,ale na wyspie spory ruch (jak widac na screenie nawet miejsca do parkowania nie ma) i jeszcze sie nie znalezlismy ;)

 

lcc sie juz znalazl ;)

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie tylko zastanawiam: (pewnie już było)

 

Jaka chora osoba wymyśliła poruszanie sie po menu i zatwierdzaniu opcji ?? tak idiotycznego 'pomysłu' w życiu nie widziałem, bardziej intuicyjna była obsługa kaset w Atari !!

 

ps gra sie poźniej rozkręci czy cały czas taka drętwa jest? mowa o single

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie mi powiedziec jaka jest roznica miedzy kolorami nickow graczy w grze? bo widzialem juz biale, zolte oraz czerwone, ale nie wiem o co chodzi ;p

Nie ma różnicy? Jak jest dużo ludzi to trzeba ich jaoś odróżnić aby się nie zlało w mleko więc są kolorki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

basterall

Wyzwij jeszcze ich od hamow i bUrakow. </ironia>

;)

Jeździmy cos dzisiaj?

Ja wlasnie dotarlem do domu... widze ze na ts nie ma nikogo chetnego pojezdzic :)

 

ja sie tylko zastanawiam: (pewnie już było)

 

Jaka chora osoba wymyśliła poruszanie sie po menu i zatwierdzaniu opcji ?? tak idiotycznego 'pomysłu' w życiu nie widziałem, bardziej intuicyjna była obsługa kaset w Atari !!

 

ps gra sie poźniej rozkręci czy cały czas taka drętwa jest? mowa o single

Eeeeee co Ty chcesz od tego menu? Jak dla mnie wygodne i intuicyjne... wole wszystko akceptowac 2 razy niz pozniej wracac do czegos przez 10 sek zebym mogl np: wybrac inny samochod :)

 

mozecie mi powiedziec jaka jest roznica miedzy kolorami nickow graczy w grze? bo widzialem juz biale, zolte oraz czerwone, ale nie wiem o co chodzi ;p

Teoretycznie chodzi tu o jakosc\ping\predkosc lacza... jednak jak wiadomo w praktyce to nie dziala... i poidejrzewam ze nie zacznie do poki patch nie wyjdzie :) Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...