Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

;)

 

Ja wlasnie dotarlem do domu... widze ze na ts nie ma nikogo chetnego pojezdzic :)

Eeeeee co Ty chcesz od tego menu? Jak dla mnie wygodne i intuicyjne... wole wszystko akceptowac 2 razy niz pozniej wracac do czegos przez 10 sek zebym mogl np: wybrac inny samochod :)

Teoretycznie chodzi tu o jakosc\ping\predkosc lacza... jednak jak wiadomo w praktyce to nie dziala... i poidejrzewam ze nie zacznie do poki patch nie wyjdzie :)

Niestety menu nie jest intuicyjne. Mnie najbardziej wkurzały:

1. Po co podział na esc i pause pod "p"

2. Jak nacisnąłem esc i chciałem wrócić do gry, odruchowo (jak w każdej innej grze) wciskałem esc ponownie, ale tylko tdu myśli, że chcesz wyjść do windowsa.

Napisałbym więcej takich drobnych szczegółów, ale dawno grałem i już nie pamiętam. Wiem tylko, że menu wkurzało mnie jak diabli. W prawdzie powtarzam się co jakieś 30 stron topicu, ale jak dla mnie tdu to beta dobrej gry. Czekam na patcha i mój nowy komputer. Te dwie rzeczy powinny mnie zadowolić. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tej grze do dobrej to hektar brakuje ...

 

do tej pory zbieram sie w garść ... ale kaszana !!! (w multi nie grałem, konto single mam) przeca to parodia ścigania !!! NFS przyjanmniej wiadomo było co to będzie za gra, a tu? od menu, poprzez grafe i grywalność ...

 

dobrze ze z tego co wiem w necie ze znajomymi pościgac sie fajnie można.

 

ps postaram się dać jej jeszcze szansę/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tej grze do dobrej to hektar brakuje ...

do tej pory zbieram sie w garść ... ale kaszana !!! (w multi nie grałem, konto single mam) przeca to parodia ścigania !!! NFS przyjanmniej wiadomo było co to będzie za gra, a tu? od menu, poprzez grafe i grywalność ... dobrze ze z tego co wiem w necie ze znajomymi pościgac sie fajnie można.

ps postaram się dać jej jeszcze szansę/.

Z całym szacunkiem ale masz pirata i śmiesz takie uwagi snuć odnośnie gry... Kończ waść, wstydu oszczędź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tej grze do dobrej to hektar brakuje ...

 

do tej pory zbieram sie w garść ... ale kaszana !!! (w multi nie grałem, konto single mam) przeca to parodia ścigania !!! NFS przyjanmniej wiadomo było co to będzie za gra, a tu? od menu, poprzez grafe i grywalność ...

 

dobrze ze z tego co wiem w necie ze znajomymi pościgac sie fajnie można.

 

ps postaram się dać jej jeszcze szansę/.

Czy my tu rozmawiamy o tej samej grze? Jeśli tak, to albo myli się każdy szanujący się serwis poświęcony grom wydając jej ocenę średnio 9/10, albo masz jakieś klapki na oczach.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale masz pirata i śmiesz takie uwagi snuć odnośnie gry... Kończ waść, wstydu oszczędź.

po czym poznajesz że mam pirata mogę wiedzieć?

 

Hanu, nie wiem czemu... nie zawsze wychodze z założenia że "Ludzie jedzcie g.ówno, miliony much nie mogą się mylić" - więc ja też musze ... po prostu jak na razie nie mogę się przemóc, gra mi sie drętwno.

 

czy sie myle czy jak mi się gra nie podoba to albo jestem ślepy albo mam pirata?

Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy my tu rozmawiamy o tej samej grze? Jeśli tak, to albo myli się każdy szanujący się serwis poświęcony grom wydając jej ocenę średnio 9/10, albo masz jakieś klapki na oczach.....

są gusta i guściki... ja mogę naprzykład uważać, że starcraft to shit jakich mało (nie uważam tak jakby co :) - nie bijcie :) ) to jest jego zdanie i nie wiem czemu się czepiasz :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są gusta i guściki... ja mogę naprzykład uważać, że starcraft to shit jakich mało (nie uważam tak jakby co :) - nie bijcie :) ) to jest jego zdanie i nie wiem czemu się czepiasz :huh:

ale przecież test drive dostawało co najmniej 9/10 więc jestem po prostu dziwny. chyba zaczne jeść ten kał jak te mszuki biedne :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po czym poznajesz że mam pirata mogę wiedzieć?

 

(...)

 

czy sie myle czy jak mi się gra nie podoba to albo jestem ślepy albo mam pirata?

gdybys mial oryginal mialbys profil online, gralbys na necie, bo to jest caly miod tej gry. single masz po to, zeby zarabiac na fajne furki ktorymi potem mozesz posmigac ze znajomymi. nie dziwie Ci sie ze gra Ci sie dretwo jak grasz z botami. i wspolczuje....

 

chyba ze nie potrafisz zalozyc profilu online... albo nie masz netu "6mbit" :D i tym samym "nie spelniasz wymagan" :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybys mial oryginal mialbys profil online, gralbys na necie, bo to jest caly miod tej gry. single masz po to, zeby zarabiac na fajne furki ktorymi potem mozesz posmigac ze znajomymi. nie dziwie Ci sie ze gra Ci sie dretwo jak grasz z botami. i wspolczuje....

 

chyba ze nie potrafisz zalozyc profilu online... albo nie masz netu "6mbit" :D i tym samym "nie spelniasz wymagan" :-P

A GDZIE JA NAPISAŁEM ŻE NIE MAM PROFILU ONLINE ?

proszę wskazać mi ten fragment MOJEJ wypowiedzi !!!

 

Gram od wczorajszego popołudnia, włączyłem pierwszy dostępny tryb gry i grałem kilka h ...

 

nadal nie rozumiem argumentów strony miłośników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argument jest prosty. Oceniasz gre, a nie spróbowałeś jej najciekawszego trybu.

To tak jakbyś ocenił Counter-Strike'a grając tylko z botami. To normalne, że każdy Cie podejrzewa o to iż grasz na nielegalnej wersji. Po prostu, każdy posiadający oryginał niezwłocznie grałbyś na multi, które teoretycznie dostępne jest już w singlu poza samymi wyścigami na freeridzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro masz gre tak krotko (jeden wieczor) to zachowaj swoje opinie dla siebie oki?

a co w tym złego? nie mogę pwoiedzieć co myśle o grze po kilku H grania? na główki z czym się zamieniłes czy co? TO JEST MOJE ZDANIE A ŻE CI SIE NIE PODOBA TO MAM TO W CIEMNYM MIEJSCU ! człowieku ogarnij się! wiesz co to jest prywatne zdanie + forum? nie brzmi troche śmiesznie że to Ty zastanawiałes sie czy mam świeżą Neostradę ??

 

Miazga ale ja WYRAŹNIE zaznaczałem ze o single mi chodzi :/ czy tak cięzko to zrozumieć??? czy od razu musze dostać od idiotów, ślepych i złodziej? nie mam kupy czasu na granie, włączyłem jak leciało, pograłem, napisał i bum ... głupi jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co w tym złego? nie mogę pwoiedzieć co myśle o grze po kilku H grania? na główki z czym się zamieniłes czy co? TO JEST MOJE ZDANIE A ŻE CI SIE NIE PODOBA TO MAM TO W CIEMNYM MIEJSCU ! człowieku ogarnij się! wiesz co to jest prywatne zdanie + forum? nie brzmi troche śmiesznie że to Ty zastanawiałes sie czy mam świeżą Neostradę ??

Twoja "opinia" po kilku godzinach grania nie ma zadnej wartosci.. chyba ze dla Ciebie. reszty nie skomentuje bo to nie moj poziom. i nie zastanawialem sie nad zadna swieza neostrada.. EOT z mojej strony. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja "opinia" po kilku godzinach grania nie ma zadnej wartosci.. chyba ze dla Ciebie. reszty nie skomentuje bo to nie moj poziom. i nie zastanawialem sie nad zadna swieza neostrada.. EOT z mojej strony. pozdrawiam.

każda opinia ma wartość... i co z tego, że nie zgadza się z większością? dla mnie do puki nie wyjdzie patch to TDU też nie jest niczym specjalnym i ma u mnie 5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja "opinia" po kilku godzinach grania nie ma zadnej wartosci.. chyba ze dla Ciebie. reszty nie skomentuje bo to nie moj poziom. i nie zastanawialem sie nad zadna swieza neostrada.. EOT z mojej strony. pozdrawiam.

już sam siebie przechodzisz ! to jak mi sie gra po kilku h nie podoba to mam grać aż mi się spodoba albo odwrotnie aż dostanę rozstroju nerwowego i znienawidzę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marudzicie wszyscy :P

 

wejdzcie na ts'a bo chce z kims wreszcie pojezdzic ^^

 

//

edit: przez nawal postow niszczacych mumina nie zauwazylem odpowiedzi :S dziekuje i przepraszam ;)

Edytowane przez enigma_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie podoba ci się gra - spoko, ale jakbyś przejechał z nami kilka freerideów to zmieniłbyś zdanie ;). Bo w single to nuda niestety, wyscigi są nudne więc nie ma czego tam szukać ale multi to już inna bajka.

 

BTW niektórzy to chyba czują się bardzo dumni że mają oryginała TDU, ktoś napisze "nie podoba mi się gra" to od razu leci "nie odzywaj się, grasz na piracie" etc więc się opanujcie troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

enigma_pl odpowiedz na twoje pytanie byla kilka postow wyzej

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2659366

 

z mojej strony to czerwony to dobre polaczenie, bialy i zolty takie sobie ;)..chyba cos w tym stylu, pozatym fioletowy jak ktos ma pauze.

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie:

jaka jest roznica miedzy roznymi kolorami nickow graczy w TDU? widzialem podpisy biale, zolte i czerwone, jednak nie wiem o co chodzi z kolorkami ... :huh:

No przeciez Ci odpisalem -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już sam siebie przechodzisz ! to jak mi sie gra po kilku h nie podoba to mam grać aż mi się spodoba albo odwrotnie aż dostanę rozstroju nerwowego i znienawidzę?

nie przechodze sam siebie. daze do wyjasnienia sytuacji i zakonczenia tej bezcelowej wymiany zdan i smiecenia w tym topiku. mialem na mysli tylko i wylacznie to, ze opinia po poznaniu 1% gry ma znikoma wartosc.. wydajac swoje opinie nie zastrzegles ze grasz kilka godzin. owszem, gra w singlu to kicha, zgadzam sie z tym. choc sa wyzwania ktore kupe frajdy sprawiaja. nie potrafie zrozumiec oceniania czegokolwiek po pierwszym kontakcie, filmu po obejrzeniu 10 pierwszych minut, ksiazki po okladce, czlowieka po zamienieniu z nim kilku zdan. a Twoja ocena gry wlasnie tak wygladala. nie chodzi mi o wydawanie opinii niepochlebnych dla TDU, bo sam mam wiele zastrzezen, ale gdybys pogral dluzej, poznal gre, poparl argumentami nie byloby tej rozmowy.

rowniez ocena co do tego, ze grasz na piracie wziela sie jak mniemam z faktu, ze TDU jest gra wybitnie nakierowana na gre w multi, a w singlu (zaznaczam! profile single player) graja jedynie posiadacze piratow (lub Ci, ktorzy maja problem z zalozeniem profilu online - takie problemy rowniez sie zdarzaja. tekst o laczu 6mbit byl jokiem ktory osoby juz grajace i na TSie bywajace zrozumieja i do nich byl raczej skierowany). no offence Kolego, wydawaj opinie, masz do tego prawo i nikt Ci tego nie zabroni i zabraniac nie zamierza. EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym tu gadka ma pirata i tyle. Nie wiem jak można kupić grę za jakąś tam kasę i po godzinie grania powiedzieć, że jest kaszana i drętwota, a wcześniej bezmyślnie wywalić na to kasę. Zainstalować grę i zamiast wybrać multi, który posiada i singla i multi to jednak wybiera single. Proszę mi udowodnić, że masz oryginała (tylko nie biegnij za chwilę do sklepu). Zapodaj screena ze swoim nickiem i ikoną serwerów. Wtedy sobie odpal multi pograj kilka godzin, przejedź tysiące km i wejdź na forum i Twoja wypowiedź odnośnie gry będzie wartościowa.

 

Co do wypowiedzi, że są tu co chwalą się oryginałami, to ja mam podobnie jak większość tu osób i nie chwalę się z tego powodu, bo i nie ma czym. Chciałem tylko pokazać, że jeśli, ktoś nie ma oryginału to i nie ma multi więc jego wypowiedzi na temat całej gry nie mają żadnej wartości i lepiej aby zatrzymał swoje racje dla siebie, bo jeszcze ktoś to przeczyta i pomyśli, że rzeczywiście TDU to jakaś odchudzona kupa ;)

Już nie będę czepiał się porównania TDU do NFS... bo to szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuje się jak w przedszkolu ... nie ma to jak rzeczowa dyskusja na przedszkolu. Wychodzi że " nie podoba sie piaskownica to bierz zabawki i spie****"

 

fantastyczne, nic tylko pogratulować towarzycha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jest teraz na Oahu?

Ja zaraz będę, muszę tylko wpaść na Waikiki po jakieś nowe ciuszki i może bikini bo baseny w domkach stoją i czekają czekają aż ktoś się w nich skąpie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami tak jest, tez tak mam, ale sie minelismy ;)/ ja odkrywalem moje pozostale 6% drog (finito) i ostatnie dostarczenie pojazdu (30/30 finito)(jesli widac uzytkownikow ktorzy wykonuja misje, to akurat mnie trafiles jak dowozilem tego concepta ;) ) no i mus kupilem wkonu gtra :). Narazie koncze :).

 

 

PS LCC pw doszlo :>

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U mnie gierka chodzi ok poza jednym, co jakiś czas podczas granie wszystko się zawiesza, przez chwile słychać dźwięki jakby się gra ładowała na C64 po czym wyskakuje "R6025 pure virtual function call error" i wychodzi do windy. Żeby ponownie uruchomić grę muszę robić restart kompa. Jakieś pomysły co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...