Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie chcę liczyć ile dzisiaj godzin spędziłem na Oahu. Chyba każdy z tego forum co ma TDU i jeździł dzisiaj odnajdzie siebie na tych screenach :) Już wymiękam i daje sobie spokój na kilka dni ;)

 

2660370[/snapback]

swietne foto w12 to ostatnie.. bawiles sie opcjami w grze czy cos wiecej? naprawde, jedno z lepszych jakie widzialem z TDU..

Dzięki :) Pobawiłem się opcjami w zakładce, gdzie się robi zdjęcia. Naprawdę dobre narzędzie do pierwszej łatwej i szybkiej obróbki, a efekty są fantastyczne :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moge w jakis sposob sprawdzic jakie samochody juz dostarczylem? Nie pamietam, ktore juz przewiozlem i teraz jezdze jak postrzelony i szukam kolejnych aut do transportu.

Przecież na mapie są filtry wykonanych zadań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wie ktoś jak można dodawać wyzwania w barach i zajazdach? U mnie chyba tego nie można zrobić, nie wiem może coś źle robie. Wygląda to u mnie tak:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga, to nie działa ;)

Jak to nie działa. Filtr ustawiasz na nieudane i takie tylko widzisz. Co za problem? :blink:

Chyba, że chodzi o coś innego i sie nie zrozumieliśmy.

 

A tu ładny przebieg mojego cacka ;)

post-21994-1182897683_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem transport sie w to nie lapie. Nie ma pokazanych miejsc transportu samochodow :?

Nie ma pokazanych bo poprostu są w miejscach w których jeszcze nie byłeś, odkrywaj nowe drogi to wtedy beda się pokazywać nowe misje "transport samochodu".

Edytowane przez mario79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga po odfiltrowaniu ustawionym na udane, nie pokazuje Tobie w ktorych miejscach transportowales samochod, a o to mi chodzi. Chce wiedziec jakie samochody juz przewiozlem. Czyli nie da sie tego sprawdzic, [gluteus maximus]:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem moim pięknym Gallardo "Objazd wyspy"

 

Jestem dumny z siebie, nie dał mi rady Koenig... :P

Objazd wyspy a wyścig milionerów to troche inne trasy. Jak na objazd wyspy to czas zupełnie normalny. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścigu milionerów jeszcze nie mam... kiedy on będzie?

E tam normalny :P Nie mogłeś napisać, że jestem dobry :P Moje gallardo jedzie chyba 340 max, a Koenig ponad 380 więc się ciesze ze wygrałem bo gonił mnie i nie dał rady :)

Jeździ ktoś teraz?? Jakby co to ja jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówiłem o normalnych osiągach :P A jechałem nim ok.364 podczas normalnego wyścigu za jakimś gościem.

Tutaj kilka fotek dziś się bawiłem:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

LCC jak zrobiłeś fotke, że wszystko jest czarno-białe a słońce ma kolor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna w domku. Pogrzeb w zakonczonych misjach i bedziesz miec liste samochodow ktore juz odprowadziles.

Sprawdze w domu (i domku :wink: ). Dzieki za info.

 

Moja nowa miloscia jest Jaguar XJ220. Hamulcy nie ma w ogole, ale jak ta fura rwie... Niezle jak na 'dziadka' :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja nowa miloscia jest Jaguar XJ220. Hamulcy nie ma w ogole, ale jak ta fura rwie... Niezle jak na 'dziadka' :lol2:

popieram, hamulcOW moze i nie ma, ale genialnie sie nim slizga na zakretach.. bardzo udane autko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że w klubie PPC nie ma już miejsca, założyłem drugi klub pod nazwą PurePc Riders. Kto często z nami jeżdzi, może się dołączyć. Nick w grze: TFCkerry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że w klubie PPC nie ma już miejsca, założyłem drugi klub pod nazwą PurePc Riders. Kto często z nami jeżdzi, może się dołączyć. Nick w grze: TFCkerry.

Tylko nie przyjmujcie do klubu pierwszego lepszego chętnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...