Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

LOL. Odkąd poczta pracuje w soboty po godzinie 20tej?

BTW - Tour The Island ssie. Ten pomarańczowy Saalen to niezły wrzód na d*pie ;o Ale Competizione już gości w mym garażu ;o

Hehe. Wiesz musze przyznać ze ta alfa mi sie podobała na poczatku. Wyglada ładnie (szkoda ze koloru nie mozna zmienic ;d) 300 osiąga (czyli bardzo dobrze jak na klase C). NO niestety po jedym z wyscigów Last Man Standing (tylko dla grupy C) przystała mi sie podobać ;]. Jeden koleś zawsze był przede mną i nawet nie wiem czym jechał ale juz na starcie miał 200 m ;] i co bym nie robił to konczyłem na 2 miejscu. Ta alfa jednak ssie ;p.

 

EDIT: Koleś jechał TVR Sagarisem ;]. Parametry bardzo podobne do tej alfy ale TVR ma kapitalne przyspieszenie od 100 do 250 km/h ;]. Imo to jest najlepszy wóz w grupie C. Alfa w odstawke poszła i wyścig od razu wygrałem ;p.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łua jestem zaje*isty ;DD przeszedlem dzisiaj te 2 duze godzinne wyscigi ;DD jestem champion i 45% gry ;D naszczescie odblokowala sie kupa wyscigow bo juz mialem dosc tych starych ktorych nie moglem przejsc ;D

 

edit: wciaz 45% gry :P dodam ze niektore wyscigi staly sie nad wyraz trudne do przejscia

post-122-1174089020_thumb.jpg

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie podoba mi się w tej grze to, że mam dużo pieniędzy :D

 

Włączyłem pierwszy raz gre, kupiłem Alfe GT i po 20 minutach jazdy przesiadłem się na Ferrari 430 :|

Powinienem trochę powalczyć o te samochody, a tu tak od razu mogę kupić co chce :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: co do playera mp3 w grze.. jest on tragicznej jakosci... jak sie ustawi mp3 z basem to slychac pierdzenie nie bas... wracam do starej metody.. tdu + winamp ;)

Już pisałem wcześniej... :? ustaw w sterownikach od dźwięku lub jakimś panelu dźwięk 5.1 i wszystko będzie cacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo_x

Albo jestem slepy ze wzgledu na braki w wypoczynku albo na screenie widzie co najwyzej expert... Co ja zrobilem 2 profilami... A pozniej odlaczyli bete od serwa oraz szlag trafil profil offline... :sad:

 

Oke jestem slepy - na gorze champion na tabeli expert... :lol2:

 

BTW. Jak bede instalowac system z data 01.01.2007 a pozniej dla tdu 01.02 to sie jeszcze pobujam? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem wcześniej... :? ustaw w sterownikach od dźwięku lub jakimś panelu dźwięk 5.1 i wszystko będzie cacy.

sory ale nie zauwazylem... tu jest w koncu ponad 100 stron postow :P opisywalem swoje wrazenia po dostaniu gry w swoje lapki a karte grafiki umozliwiajaca mi gre mam od tygodnia ;)

 

BTW. Jak bede instalowac system z data 01.01.2007 a pozniej dla tdu 01.02 to sie jeszcze pobujam? :wink:

PW poszlo zeby nie zasmiecac ;) Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą robiłem eliminatora i byłem świadkiem dziwnej anomalii pogodowej. Pierwsze okrążenie; gdzieś w połowie trasy widzę góry a tuż nad nimi zachodzące słońce ;o Drugie okrążenie - słońce świeci wysoooko, hen hen ponad górami ;ooo Trzecie nic się nie zmieniło, a czwarty przejazd słońca nie było ;o LOL

 

BTW - nie wiem czy ktoś wspominał; w FAQ też tego nie ma....

otóż kiedy jedziemy jednośladem i wciśniemy klawisz "W" zyskujemy dobre (mi np. w przypadku Triumpha x3) 40km/h!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R.I.P

Jak ktos wczesniej nie wgryzal sie w konfig i nie wie ze mozna definiowac pochylanie/odchylanie... W sumie przydaloby sie info jak sie wychylac na bike'u. Pozniej beda pewnie czesciej skakac po samochodach ale.... ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy jest podgląd misji z dostarczaniem aut (na mapie), w pewnym momencie widziałem a teraz zonk :sad:

Widocze są jedynie te misje, które odkryjesz jeżdżąc po mapie. Inaczej się nie da ich wyświetlić, chyba że tak jak napisał Orgiusz chodzi ci o filtr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza thx za za jak zawsze na miejscu screeny:)

Ja tez dla tej cholernej gry kupilem 8800gts, a ponoc juz dawno z grami skonczylem;) Na ale jak sie tu nie oprzec TDU, nic tak nie cieszy

jak wyscig wferrari 430 w rytmie Valkirii:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza thx za za jak zawsze na miejscu screeny:)

Ja tez dla tej cholernej gry kupilem 8800gts, a ponoc juz dawno z grami skonczylem;) Na ale jak sie tu nie oprzec TDU, nic tak nie cieszy

jak wyscig wferrari 430 w rytmie Valkirii:)

możesz napisać dwa zdania jaki sprzęt i jaki framerate? Też dumam nad zmianą karty.

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i niestety musze czekac do poneidzialku na gre :( bylem dzisiaj na poczcie i okazalo sie ze jest nieczynna... i dopiero w poniedzialek pojde... kurcze zdenerwowalem sie bardzo bo chcialem sobie przez weekend pograc, a tu lipa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i niestety musze czekac do poneidzialku na gre :( bylem dzisiaj na poczcie i okazalo sie ze jest nieczynna... i dopiero w poniedzialek pojde... kurcze zdenerwowalem sie bardzo bo chcialem sobie przez weekend pograc, a tu lipa :(

Wyżej już R.I.P pisał, że cię oszukali z tą pocztą.

 

Pamiętaj ! Otwierają w poniedziałek o ósmej rano. Czekamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@petrumi

1600x1200 AA4x Anniso 16x HDR off

na c2d@3.4 i 2gb ram.

HDR mnie denerwuje wiec nie uzywam. Na kreconym 7900gs mialem srednio 28-35fps w 1280x1024 reszta tak samo, co jak dla mnie bylo grywalne ale jeszcze niezbyt plynne. w tejchwili na "oko" 40-60fps;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza, jeśli nie masz jeszcze LCD to rozumiem, że możesz wyciągnać 1600x1200 na lampowym? Czy już nie masz takiego nawet w piwnicy?

Bardzo by mi zależało na teście tego samego w 16x12 co odpowiadałoby mojej panoramie. Bo już przeglądam allegro i szykuje na sprzedaż swojego 1900xt.

 

Znajdzie chwilę na test?

 

Piet, thx

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza, jeśli nie masz jeszcze LCD to rozumiem, że możesz wyciągnać 1600x1200 na lampowym? Czy już nie masz takiego nawet w piwnicy?

Bardzo by mi zależało na teście tego samego w 16x12 co odpowiadałoby mojej panoramie. Bo już przeglądam allegro i szykuje na sprzedaż swojego 1900xt.

 

Znajdzie chwilę na test?

 

Piet, thx

Jasne, że bym znalazł... niestety mam lcd i to jest jego maksymalna rozdzielczość. Pamiętam, że Sulaco dawał screen,y w wyższych rozdzielczościach z tym, że ma dwa gtx'y ale tdu zdaje się z tego nie korzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Qqrydza dobry powrót ładne screeny i dobry sprzęt. Sam może będę celował w 8800gtsa 320MB i bardzo mnie interesują testy w TDU najlepiej Frapsem benche po minute jazda przez miasto oczywiście jak będziesz miał czas :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qqrydza dobry powrót ładne screeny i dobry sprzęt. Sam może będę celował w 8800gtsa 320MB i bardzo mnie interesują testy w TDU najlepiej Frapsem benche po minute jazda przez miasto oczywiście jak będziesz miał czas :wink:

2007-03-18 00:57:33 - TestDriveUnlimited

Frames: 2964 - Time: 60000ms - Avg: 49.400 - Min: 29 - Max: 62 - miasto z przedniego zderzaka...

 

2007-03-18 01:07:41 - TestDriveUnlimited

Frames: 2545 - Time: 60000ms - Avg: 42.417 - Min: 25 - Max: 51 - ta sama trasa z kokpitu.

 

Gdyby nie było "tego" doczytywania :? minimalny byłby powyżej 30 a tak...

Co ciekawe przechodzę kilka razy pomiędzy grą i pulpitem i nie ma efektu migających tekstur.

 

Tu jeszcze wynik z kokpitu, przejażdżka wschodnim wybrzeżem...

 

2007-03-18 01:16:02 - TestDriveUnlimited

Frames: 4594 - Time: 60000ms - Avg: 76.567 - Min: 53 - Max: 91

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza, mam nadzieję że te testy nie byly zrobione na max ustawieniach.

 

TDU 1280 x 1024 AA 4x AF 16x HDR, max detale HDD seagate 160GB

 

c2d 2400MHz mem 914DDR -4-4-3-15 8800GTX -deafult widok ze srodka wyscig

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

7071, 132621, 46, 58, 53.317

 

c2d 2400MHz mem 914DDR -4-4-3-15 8800GTX -deafult widok z zegarów wyscig

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

7719, 116884, 55, 79, 66.040

 

c2d 2400MHz mem 914DDR -4-4-3-15 8800GTX -deafult widok ze srodka miasto

4012, 91681, 29, 50, 43.760

 

c2d 2400MHz mem 914DDR -4-4-3-15 8800GTX -deafult widok z zegarów miasto

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

3467, 60961, 40, 69, 56.872

 

 

TDU 1280 x 1024 AA 4x AF 16x HDR, max detale HDD seagate 160GB x 2 Raid

 

c2d 2400MHz mem 914DDR -4-4-3-15 8800GTX -deafult widok ze srodka wyscig

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

2098, 40662, 43, 59, 51.596

 

c2d 2400MHz mem 914DDR -4-4-3-15 8800GTX -deafult widok z zegarów wyscig

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

3290, 52577, 53, 71, 62.575

 

c2d 2400MHz mem 914DDR -4-4-3-15 8800GTX -deafult widok ze srodka miasto

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

3691, 82120, 32, 52, 44.946

 

c2d 2400MHz mem 914DDR -4-4-3-15 8800GTX -deafult widok z zegarów miasto

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

5350, 91679, 40, 70, 58.356

Edytowane przez Worms14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza, mam nadzieję że te testy nie byly zrobione na max ustawieniach.

Dlaczego?

Ustawienia takie jak u Ciebie. Hdr, aax4, afx16 i detale max. Rozdzielczość 1024x768 ale czytając jak ona wpływa na fps strata będzie marginalna.

Grafika na standardowych ustawieniach.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jeszcze raz przeprowadzę testy, a później jeszcze zrobię te same w mniejszej rozdzielczości dla porównania, postawiłem świeży system, może cos się zmieni.

Dziwnie mi się zapis z gry wczytał, samochody, które kupiłem posiadam, jednak nie ma żadnego wyścigu zaliczonego, drogi na mapie są poprzerywane miejscami tak jakbym wcale tam nie przejechał, hehe.

 

Z niecierpliwością oczekuję polskiej premiery, z nadzieją, że większość błędów zostanie naprawiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...