Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Oj chyba premiera przesunięta na połowę kwietnia 2007

oczywiście polska wersja :D

no kur*a nie zartuj sobie.... ?!

skad masz takie info?

 

edit:

http://www.gram.pl/gra.asp?id=869

"Dostępna w sprzedaży: od kwietnia 2007" ciekawe tylko ktorego kwietnia w takim razie...

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze czekaja na patcha ?? bo nie wierze zeby zrobienie kinowki tyle trwalo ..

przeciez juz od tygodnia gra jest na swiecie :/

 

Nie na patcha a ... "CD Projekt informuje, że polska premiera gry Test Drive Unlimited zostaje przesunięta na połowę kwietnia. Przyczyną przesunięcia jest problem z zsynchronizowaniem polskiej wersji językowej gry z serwerami multiplayerowymi producenta.

 

Zadanie to okazało się trudniejsze i bardziej pracochłonne niż pierwotnie przewidziały Eden i Atari (producent i światowy wydawca gry). Trudności wynikają z charakteru rozgrywki wieloosobowej zbliżonego do massive multiplayer on-line."

-strona CDP

 

czekać na patcha to jest najgłupszy pomysł jaki by zrobił ten wydawca :D

zaciągnę się do sklepu jutro po anglika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlag by to trafił :mur:

 

A ja byłem pewien, ze gra wyjdzie pod koniec marca i przerwa swiateczna to bedzie granie w TDU :mur: :mur: :mur:

 

Dramat :/

 

Ale pewnie brac z purepc to nie obchodzi, w końcu zagrywacie sie w wersje deluks torrent :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Szlag by to trafił :mur:

 

A ja byłem pewien, ze gra wyjdzie pod koniec marca i przerwa swiateczna to bedzie granie w TDU :mur: :mur: :mur:

 

Dramat :/

 

Ale pewnie brac z purepc to nie obchodzi, w końcu zagrywacie sie w wersje deluks torrent :lol2:

:?

 

Myśle, że nie jesteś jedynym wybrańcem na forum i nie tylko tobie będzie dane zagrac w oryginalną wersje. O co ci chodzi w ogóle? Prawie każdy w tym temacie czeka aż w koncu gra będzie na półkach sklepowych, więc daj spokój :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mo co mamy czekać na Polską wersję trzeba ostro zacząć szukać English po przystępnej cenie. Przecież tam PL jest nie potrzebny to nie Stalker, że dialogów od zarąbania ;) Może jakiś sklep zrobi upust jak hurtowo zakupimy TDU, jak myślicie?

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez :) szkoda mi doplacac 60 zl bo za to moge miec kolejna gre :)

qrna.. przeciez to miesiac czekania o_O

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az sobie.... Ja [ciach!]e... Jak tak dalej pojdzie to zaczne zbierac podpisy pod petycje o wydanie anglojezycznej wersji gry dla ludzi z iq powyzej 105 znajacych jezyk angielski w stopniu pozwalajacym na czerpanie przyjemnosci z zapluskwinej wersji 1.45A+++

 

[ciach!]a... 160PLN moze bym przelknal ale nie 50€ + koszty przesylki :mur:

 

A nie... To sam download <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w kulki se leca.. klasycznie w kulki..... az szkoda przeklinac bo zaraz warna dostane ;)

 

edit: oficjalne info:

http://www.gram.pl/news_8APhGO5_Test_Drive...e_kwietnia.html

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jakby było można to bym samego cd-keya kupił, już mi wisi ta płyta, mapa i inne duperele... zresztą grę już mamy na dysku więc cd nam nie potrzebne... ale tak nie idzie zrobić.

 

Co do gry to ja nie mogę pojąć tego, że sprzedają taką betę w którą gramy od stycznia... to jakiś chory żart. Baaa ale to jeszcze nic do tego przełożyli premierę po kiego grzyba?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Az sobie.... Ja [ciach!]e... Jak tak dalej pojdzie to zaczne zbierac podpisy pod petycje o wydanie anglojezycznej wersji gry dla ludzi z iq powyzej 105 znajacych jezyk angielski w stopniu pozwalajacym na czerpanie przyjemnosci z zapluskwinej wersji 1.45A+++

 

[ciach!]a... 160PLN moze bym przelknal ale nie 50€ + koszty przesylki :mur:

 

A nie... To sam download <_<

Nie zdziwiłbym się gdyby to było narzucone przez Atari :wink: A mnie najbardziej bawi, że w Becie już było mnie problemów z serverami a nawet to, ze zrobili "aż" osiem 8 na X36 a na PC nie potrafią zrobić tego co robią ludzie nawet w darmowych grach :lol: A zdawało mi się, że beta miała służyć jako test serwerów...

 

Gram sobie ostatnio na trybie Hardcore i muszę przyznać, że dość fajna zabawa choć nie które auta prowadzą się bardzo dziwnie o wysokich lotach nie wspominając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trainer pozwalający nam zwiększyć kasę

Chciałbyś pojeździć lepszymi wozami, a nie masz wystarczającej ilości kasy w grze? Ten trainer pomoże Ci spełnić marzenia. Pamiętaj jednak zrób przed tym backup swojego save.

http://rapidshare.com/files/20953589/tduhack.zip

 

jak to zrobic właczam program potem gre i ten tainer nie działa jak nabic konto?:)

 

aha i jak odblokowac lamborghini mucielagro rodster?

Edytowane przez BMD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Dołączona grafika

 

Maranello na hardcoremode prowadzi się świetnie w końcu czuć, że ma ponad 600 koni.

 

No i chyba nie zdążą przed świętami...

 

PS Orgiusz komp w końcu poskładany? No i ostrzeżeń jest 10? ( czyli 100%każde po 10?) Link w podpisie prowadzący do systemu ostrzeżeń "Link który zaprowadził cię do tej strony jest zły lub nieaktualny.".

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludwiczek masz oryginał na pc? Jeśli tak to hardcore mode odblokowuje się za darmo? Bo na x360 trzeba poświęcić ileś punktów kredytowych. No i jak ma sie sprawa ściągania dodatkowych wozów na pc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ludwiczek masz oryginał na pc? Jeśli tak to hardcore mode odblokowuje się za darmo? Bo na x360 trzeba poświęcić ileś punktów kredytowych. No i jak ma sie sprawa ściągania dodatkowych wozów na pc?

Każda wersja na PC ma hardcore mode chyba nawet w becie był jedyne co to trzeba mieć "Championa" żeby odblokować czyli przejść 45% gry. Auta mają być pierwsze darmowe później się zobaczy ( tak odpowiedział pracownik Atari) ale jak na razie widać mają problemy z serverami więc nie wiadomo kiedy to będzie.

 

Jedyne co wkurza w hardcore mode to dziwne zachowania nie których wozów a zwłaszcza niska grawitacja przez co latami po kilkanaście metrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie już powoli brzydnie single player, a w multi nie zagram z wami niestety ze względów finansowych. (Do póki nie będę sam na siebie zarabiał nie wydam nigdy 100zł na żadną grę. Czemu? Popatrz na mój sig. ) Ech, życie. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ide szukac 50ojro luzem

idz szukaj.. a jak znajdziesz przypadkiem 100euro to jedna gre wyslij mi do wawy... bede wdzieczny :] browara Ci postawie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...