Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sialala

A 60FPS to dużo klatek? Czy obraz jest płynny?

60 FPS to 60 Frames Per Second = 60 Klatek Na Sekunde. Obraz nie jest plynny, skacze tak, ze nie daje sie grac, choc niektorzy konsolowcy twierdza, ze 60 FPS to ideal plynnosci. Ale oni sie nie znaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 FPS to 60 Frames Per Second = 60 Klatek Na Sekunde. Obraz nie jest plynny, skacze tak, ze nie daje sie grac, choc niektorzy konsolowcy twierdza, ze 60 FPS to ideal plynnosci. Ale oni sie nie znaja.

Możesz nie robić z ludzi kretynów ;>?

 

Płynność dla ludzkiego oka zaczyna się na granicy 25 FPS (Klatek na sekundę) a 60 FPS to jest już super płynnie i jeszcze raz gratki dla Empire Interactive za taką optymalizację FlatOut'a 2. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieka oko odbiera 32 klatki na sekundę.

Gdybyśmy na przykład włączali i wyłączli światło i przekroczyli barierę 32 przełączeń na sekundę to widzielibyśmy tylko i wyłącznie zapalone światło albo zgaszone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Człowieka oko odbiera 32 klatki na sekundę.

Gdybyśmy na przykład włączali i wyłączli światło i przekroczyli barierę 32 przełączeń na sekundę to widzielibyśmy tylko i wyłącznie zapalone światło albo zgaszone.

A nie szarosc? :lol:

TEORETYCZNIE ludzkie oko odbiera 32 klatki na sekunde. Jednak WIDAC wyrazna roznice miedzy 50Hz i 60Hz (w grach konsolowych na przyklad), podobnie jak jest spora roznica miedzy siedzeniem przed monitorem migajacym w Twoim kierunku z czestotliwoscia 60Hz a np. 100Hz.

W przypadku ktory opisujesz nie byloby fizycznie mozliwosci, zeby widziec ciemnosc - to tak, jakbys w kinie przez przypadek "wstrzelil sie" akurat w ciemne klatki i nie widzial filmu tylko slyszal dzwiek.

Zapytaj graczy w takiego Counter Strike'a dlaczego wola zrezygnowac z czesci detali, zeby miec te 120 FPS niz zadowalac sie na przyklad 40. Przeciez nie powinno sie dostrzegac zadnej roznicy? Teoria sobie, ale paktyka sobie panowie.

 

@Mike

Na glupie pytania (wiem, wiem - nie ma glupich pytan) - sa glupie odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przyklad mnie, i zapewne tez pare innych osob. W swiecie gier nie tylko PC'ty sa, a swoja wypowiedzia @wioslo200mmx udowadniasz, ze jeszcze malo o grach i rynku gier wiesz. Niestety, lub moze na szczescie, konsole to jednak znacznie wieksza czesc rynku gier, anizeli PC'ty. Mam nadzieje, ze Twoja egocentryczna postawa, z czasem zmieni sie. Zapraszam Cie do dzialu Alternatywne Platformy, moze on otworzy Ci oczy na wiekszy, pelniejszy i bardziej urozmaicony swiat zabawek sluzacych do gier.

 

Pozdrawiam.

 

EDIT:

 

Wypowiedz @wioslo200mmx znow nasuwa pewne rozwiazanie, aby stworzyc osobne subforum w Alternatywnych Platformach, gdzie mozna by bylo dyskutowac i omawiac gry ktore ukazuja sie na innych platformach anizeli PC, bez glupich docinek, egocentrycznych wypowiedzi, itd.

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

:lol: dajcie spokój bo to śmieszy ;d

 

Hmm prace nad konsolową skończone więc czyżby zaczeły się dopiero prace nad wersją PC? Prace czyli konwersja :razz: ? Chyba to jest nie wykluczone skoro z wersji PC nie ma filmików a i demo też jakieś opuźnione :wink:

 

A i jeszcze coś "Tak niesamowitej fizyki, oraz towarzyszących kraksie efektów graficznych, nie dane nam było do tej pory oglądać chyba w żadnym filmie, nie mówiąc już grze. " to samochody gracza się nie psują a panów z IG to bardzo się spodobało?

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z takim Suzuki Hayabusa Turbo - 500KM to raczej nic nie ma szans, w dodatku gdy ma 18s do 350 km/h, no chyba, że F1.

problem tylko polega na tym ze motor na filmiku to nie jest "pierwsza lepsza busa" z ulicy wiec chyba nie ma co go porownywac. to jest wyjatkowy model. busa normalnie nie jest typowym scigaczem, jest wielki, masywny i nie przyspiesza tak jak np R1, ktora jako pierwsza uzyskala przelozenie 1KM/1kg. nawet kawasaki zx12r ma lepsze przyspieszenie od busy. wiec jesli chodzi o przyspieszenie to naprawde trzeba miec wyzylowany samochod zeby 100 osiagnal w 2 sek. motor niestety dostaje od samochodu pod wzgledem vmax, chyba ze jest rowniez wersja mocniejsza niz zwykly szosowy. nawet thundercat, motor turystyczny duzo bardziej niz scigacz, ma niecale 3 sekundy do setki.. v-max jechane 250.. inna bajka zas to kwestia umiejetnosci.. pozdrawiam.

Edytowane przez mumin34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wioslo200mmx

Na przyklad mnie, i zapewne tez pare innych osob. W swiecie gier nie tylko PC'ty sa, a swoja wypowiedzia @wioslo200mmx udowadniasz, ze jeszcze malo o grach i rynku gier wiesz. Niestety, lub moze na szczescie, konsole to jednak znacznie wieksza czesc rynku gier, anizeli PC'ty. Mam nadzieje, ze Twoja egocentryczna postawa, z czasem zmieni sie. Zapraszam Cie do dzialu Alternatywne Platformy, moze on otworzy Ci oczy na wiekszy, pelniejszy i bardziej urozmaicony swiat zabawek sluzacych do gier.

 

Pozdrawiam.

 

EDIT:

 

Wypowiedz @wioslo200mmx znow nasuwa pewne rozwiazanie, aby stworzyc osobne subforum w Alternatywnych Platformach, gdzie mozna by bylo dyskutowac i omawiac gry ktore ukazuja sie na innych platformach anizeli PC, bez glupich docinek, egocentrycznych wypowiedzi, itd.

Zauwaz jaka jest emotka na koncu zdania a dopiero sie wypowiadaj o docinkach, natomiast co do wiedzy o grach to jest wystarczajaca, uwierz mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwaz jaka jest emotka na koncu zdania a dopiero sie wypowiadaj o docinkach, natomiast co do wiedzy o grach to jest wystarczajaca, uwierz mi

W takim razie zwracam honor. Emotke Twoja mozna na dwojaki sposob odebrac. Uwierz mi. :) Co do TDU, z niecierpliwoscia czekam na drugie demo na X360, aby porownac, czy cos zmienili w modelu jadzy, grafice, itp. Oczywiscie na lepsze. :)) Mam takze nadzieje, ze PC'towa wersja niczym nie bedzie sie roznila od wersji na X'a, co by wszyscy byli zadowoleni.

 

Pozdrawiam.

 

EDIT:

 

Jest demo nr 2 na Xbox Marketplace !!!! :D :D Wazy okolo 740MB. No to sciagam, przetestuje i napisze pare slow potem. :D Jupiiii.

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

W takim razie zwracam honor. Emotke Twoja mozna na dwojaki sposob odebrac. Uwierz mi. :) Co do TDU, z niecierpliwoscia czekam na drugie demo na X360, aby porownac, czy cos zmienili w modelu jadzy, grafice, itp. Oczywiscie na lepsze. :)) Mam takze nadzieje, ze PC'towa wersja niczym nie bedzie sie roznila od wersji na X'a, co by wszyscy byli zadowoleni.

 

Pozdrawiam.

 

EDIT:

 

Jest demo nr 2 na Xbox Marketplace !!!! :D :D Wazy okolo 740MB. No to sciagam, przetestuje i napisze pare slow potem. :D Jupiiii.

Wiesz, że jak wyjdzie drugie demo to masz wjazd na chate B-) i pół forum PPC idzie do ciebie grać :razz:

 

 

EDIT:

 

No to mów teraz gdzie mieszkasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Jak w podpisie pod avatarem. Londyn. :P

No to ja Ci sie zwale zamiast pol Forum :D

Chociaz z Cardiff bede mial kawalek drogi ;)

Zart ^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, potestowalem troche. :) Demo pozwala na ciagla jazde przez 60 minut. Do wyboru mamy 4 pojazdy: 3 samochody (Ferrari F430 Spider, Ford Mustang GT Coupe, AC 289) i 1 motocykl (Kawasaki Ninja ZX-10R). Graficznie chyba niczym nie rozni sie od poprzedniego dema, chociaz swiat dookola mnie wydal sie bardziej pelny. Co do modelu jazdy - przetestowalem na razie tylko Ferrari. Samochod na poczatku wydawal mi sie bardzo sztywny, jakby sie drogi przyczepil. Pogralem sobie tak z 15 minut, myslac - no coz, nic nie zmienili, dopoki nie odkrylem czegos takiego jak .... pomoc w kierowaniu (driving aid). Okazalo sie, ze standoardowo jest ono wlaczone (opcja SPORT). Po wylaczeniu go samochod zaczal zachowywac sie calkowicie inczej, zaczal wpadac w poslizgi, trudnosci ze startem (palenie gumy na asfalcie), itd. Dostepne sa 4 mozliwosci tego ustawienia: calkowicie wylaczone (OFF), opcja DRIVING AID, SPORT i HYPERSPORT. W zaleznosci od opcji, samochod zachowuje sie calkowicie inaczej, oraz calkowicie inaczej sie go prowadzi. Wiec chyba tu byl "pies pogrzebany", gdy wszyscy pisali o zrabanym modelu jazdy. Pewnie kazdy jezdzil na ustawieniu sport, gdzie samochod zachowuje sie jakby byl przyklejony do asfaltu. Pozniej potestuje jazde motocyklem i tez postaram sie cos o tym napisac.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocieszyles mnie tym postem:)

 

Pare pytan:

Latwo wpasc w poslizg?

Czy ciezko z niego wyjsc?

Ogolnie czy dobrze czuje sie samochod?

 

Oczywiscie wszytko to bez wspomagaczy.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocieszyles mnie tym postem:)

 

Pare pytan:

Latwo wpasc w poslizg?

Czy ciezko z niego wyjsc?

Ogolnie czy dobrze czuje sie samochod?

 

Oczywiscie wszytko to bez wspomagaczy.

Zalezy jak sie chce :) Jesli chcesz to latwo wpasc w poslizg - duza predkosc, ostry zakret i hamowanie na zakrecie. :) Czy latwo wyjsc z poslizgu ?? Jesli jest to poslizg kontrolowany to tak, tzn, lekko idziesz bokiem, dodajesz gazu, kontrujesz i wychodzisz. Jednak pare razy udalo mi sie wyladowac w trawie, lub na ogrodzeniu pobliskiego domku (zbyt duza p[redkosc na zakrecie, oraz zbyt mocne hamowanie). :) Najlepiej czuje sie samochod jezdzac bez wspomagaczy. One tylko otepiaja doznania w kierowaniu samochodem. Aha i jeszcze jedno, nasz samochod jest niezniszczalny :( To chyba jedyna wada. Bo jak przyrzniesz w inne samochody, to naprawde robi wrazenie, co sie z nimi dzieje. Z jednego nawet mi deska surfingowa wypadla. :)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pytam się dlaczego "xbosowcy" cieszą się juz drugim demem a my pctowcy nie mamy nawet filmików z wersji pc. To jest po prostu dyskryminacja tym bardziej ze premiera juz 5 wrzesnia ale o ile sie nie myle my ujrzymy gre najwczesniej miesiac po premierze na 360 i niech to wszystko szlak trafi :mur: :mur: :mur: I wlasnie w takich chwilach zaluje ze nie mam 360 bo zdecydowalem sie na aparat cyfrowy zamast konsoli a trzeba bylo brac mimo ze full wersje gier jeszcze sa drogie :mur: :mur: :mur:

Edytowane przez kaktusr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wioslo200mmx

Premiera na pozostałe platformy (PC, PS2, Xbox) ma byc dopiero w Listopadzie :wink:

uuuuuuu :( slabiutko :( W takim razie moze ktorys z posiadaczy demka na x360 nagra jakis filmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierealny, juz nie raz pokazales, ze nie jestes zainteresowany gra, po jaka cholere wogole odzywasz sie w temacie? Poki co zapowiada sie na najlepsza arkadowa scigalke na PC, a ty tylko narzekasz, jak ci nie pasi to graj sobie w NFSy.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Hmm z tego co mi wiadomo to premiera na PC miała być miesiac po premierze na X360. Na PS2 trochę później... Co nie zmienia faktu, że mogli by nam już dać jakieś demko... :mur:

Bo będzie pewnie tak jak mówię my dostaniemy konwersje z X360 więc sobie jeszcze poczekamy :wink: Dyskryminacja??? Myślisz, że oni to robią specjalnie? Nie po prostu idą na łatwizne i robią najpierw wersje na Xbox 360 a potem konwersja na PC. Chłopaki mają łeb na karku i liczą pieniądze więc przesuwanie premier, opuźnianie dem raczej ich nie cieszy :wink:

 

A no i jeszcze http://www.univ.gda.pl/slang/hasla/x/xebytosz.html

 

szlak to jest w górach i nie może nikogo trafić za to szlag jak najbardziej ( no i gdzie jest nasz wszystko wiedzący zawsze mnie poprawiający pan moderator? )

 

Nierealny musiał nabić posta ;p

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierealny, juz nie raz pokazales, ze nie jestes zainteresowany gra, po jaka cholere wogole odzywasz sie w temacie? Poki co zapowiada sie na najlepsza arkadowa scigalke na PC, a ty tylko narzekasz, jak ci nie pasi to graj sobie w NFSy.

heh nie unoś się tak :]

 

narzekać będę do póty do póki będę widział takie gnioty jak ten (oceniam treilery), a odzywam się w tym temacie bo zastanawia mnie co Wy widzicie w tej grze.

 

@JestemNoobem

 

nick w 100% odzwierciedla twoją wypowiedź

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

odzywam się w tym temacie bo zastanawia mnie co Wy widzicie w tej grze.

Podejrzewam ze to, ze bedzie to cos innego niz kolejne wyscigi z serii NFS a przy okazji nie bedzie hardkorowym symulatorem 'ala GT Legends. No i duzo wozkow i ladne trasy - jest jakas druga taka gra na PC? Na konsolach masz tego mnostwo, ale na PC lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czlowieku, gra jeszcze nie wyszla, a ty juz uwazasz, ze to gniot (swoja droga trailery prezentuja sie dobrze), ty sie troche zastanow, jak narazie nie masz na co nawet narzekac, poczekaj do wydania gierki, zagraj i wtedy sie wypowiedz. W tym momencie tylko zamet siejesz i nic nie wnosisz do tematu. Reasumujac, jesli nie masz nic konkretnego do napisania, to nic nie pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki zamęt?? umiesz czytać ze zrozumieniem?? oceniam obecnie tylko trailery które dla mnie wyglądają kiepsko. najciekawsze w trailerach jest to że jedne prezentują się wspaniale a drugie ręcz tragicznie (gameplay).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem tylko polega na tym ze motor na filmiku to nie jest "pierwsza lepsza busa" z ulicy wiec chyba nie ma co go porownywac. to jest wyjatkowy model. busa normalnie nie jest typowym scigaczem, jest wielki, masywny i nie przyspiesza tak jak np R1, ktora jako pierwsza uzyskala przelozenie 1KM/1kg. nawet kawasaki zx12r ma lepsze przyspieszenie od busy. wiec jesli chodzi o przyspieszenie to naprawde trzeba miec wyzylowany samochod zeby 100 osiagnal w 2 sek. motor niestety dostaje od samochodu pod wzgledem vmax, chyba ze jest rowniez wersja mocniejsza niz zwykly szosowy. nawet thundercat, motor turystyczny duzo bardziej niz scigacz, ma niecale 3 sekundy do setki.. v-max jechane 250.. inna bajka zas to kwestia umiejetnosci.. pozdrawiam.

No widzisz Ty tez sie mylisz. Wciaz jest to odchudzona i podrasowana Busa. Podobnie jak czesc samochodow z gry. DB9 i DBR9.

 

Co do motorow i Vmaxa pamietam jak pokazywali kiedys istna pile. Motor o pojemnosci 250cm, 27000RPM i moc 350KM. To jest wyzylowany silnik. Predkosc jaka osiagneli na nim to 370KM/h wiecej nie pozwalaly prawa fizyki. Sylwetka kierowcy zaczynala dzialac mocniej niz spojlery motoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...