Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Ja sie zastanawiam tylko czy bede mial pokaz slajdów i 10 sekundowe przycinki jezeli pojawi się wiecej niz 5 graczy na trasie. W becie to miałem i miejscami nerwicy dostawałem. Do dziś nie wiem czym to było spowodowane.

 

BTW - widziałem, że tutaj ktoś po zainstalowaniu fulla miał błąd "boot.ini" podczas włączania się kompa. Miałem to na becie i w końcu system mi sie posypał :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o klub ... ja jak najbardziej :D

moj tdu juz jest w autku kuriera .. tylko czekac az przyjedzie i mi go odda :D

to co ?? wieczorkiem pod latarnia ?? :D

No pewnie :)

P.S. a wiecie, że w realu koło latarnii nie ma drogi?! Tzn. jest ale trzeba mieć terenówkę aby tak zajechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o klub ... ja jak najbardziej :D

moj tdu juz jest w autku kuriera .. tylko czekac az przyjedzie i mi go odda :D

to co ?? wieczorkiem pod latarnia ?? :D

xD

 

Ja sie zastanawiam tylko czy bede mial pokaz slajdów i 10 sekundowe przycinki jezeli pojawi się wiecej niz 5 graczy na trasie. W becie to miałem i miejscami nerwicy dostawałem. Do dziś nie wiem czym to było spowodowane.

 

BTW - widziałem, że tutaj ktoś po zainstalowaniu fulla miał błąd "boot.ini" podczas włączania się kompa. Miałem to na becie i w końcu system mi sie posypał :/

eeeeee... zrob kopie partycji z systemem na wszelki wypadek... mimo wszystko 1.45A to juz nie beta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mysle ze mozemy sie ustawic wstepnie na 22:00 , to taka optymalna godzina chyba jest ....

tylko problem moze byc z "jakoscia" mojego wozu ...

niestety cale popoludnie mnie nie ma wiec o tej 22:00 to bede mial co najwyzej audi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. w grze jest mozliwosc sprzedawania samochodow ludziom z sieci z tego co sie orientuje... skoncze sprzatac to sprawdze to i jak cos to cos Ci sprzedam tanio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytaj co wyzej pisalismy

taka propo.. czemu masz wiecej pkt w 3dmark05 niz w 03? Jakies to nielogiczne ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytaj co wyzej pisalismy

taka propo.. czemu masz wiecej pkt w 3dmark05 niz w 03? Jakies to nielogiczne ;)

bo w 03 mam najlepszy wynik na 5900 ;p. Nie moge znaleźć tego czy sejwy działaja ale luz sam niedługo sprawdze ;p. A tak btw to latarnie sa przynajmniej 2 ;] ale z parkinkingiem jest 1 to fakt ;p.

 

EDIT. Ok lapie o co biega z sejwami. Niestety musze od nowa nabijać :< trudno... przynajmniej bede grał którąś z panien ;p

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ochote na full'a,ale mówicie, ze jak na singlu jest ok (fps) to w multi nie koniecznie musi byc przy tych samych ustawieniach? Bo mi ledwie sprzet wyrabia, jak ma byc gorzej to podziękuje.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jeszcze co do bety, to czy niektóre salony są w niej nieaktywne? Przejeżdżałem koło salonu leksusa na pn stronie wyspy,ale bez możliwści wjeścia.I w ogóle ta mapka z faq ni jak sie nie ma do mojej z gry np: na pd-wsch czesci sa zaznaczone 2 salony, a u mnie sa 3.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze w tym temacie rozmowa kwitnie wiec sie spytam mając nadzieje ze mi szybko odpiszecie. Wejdzie w temat zestawy komputerowe w dziale co kupic. jest tam komp za 1500zł. Czy test drive unlimited bedzie na takim kompie dzialal na 1024 na max detalach? tzn czy bedzie dzialal plynnie i nie bedzie ani troche sie cial. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dymek , to jest wlasnie caly urok tej gry :)

jak dla mnie to nawet nie wyscigi , tylko taki free ride z ziomalami po kretych drogach z pieknymi widokami :)

 

wyscigi sa tylko po to zeby uzbierac kase i dopelnic te free ridey pieknymi autami ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOBO Abit KN9

CPU AMD Athlon X2 3600+ 65nm BOX

RAM A-Data Vitesta 1GB 667MHz

GRAFIKA Palit 7600GS Sonic 256MB DDR3

HDD Seagate 7200.10 250GB SATA2

Zasilacz Modecom MC-350 ATX 350W

pojdzie na max detalach na 1024? jezeli nie to napiszcie co lepszego musialbym kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, że BETA-SPOTKANIE moze odbyc sie tutaj (czyli nasza latarnia z bety godz. 22) mape daje dla niezorientowanych daje mape z miejscem spotkania, tylko obawiam sie jednego doczytawanie jak w becie jak bedzie nas z 5 i wiecej sztuk ale zobaczymy

 

Pozdro

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam... są już w sklepach czy dopiero od jutra będzie można się przejść i zakupić?

6 kwietnia w sklepach czyli jutro ;p. Tez sie wybieram :P.

 

Marcell skoro juz masz skrina z mapa to dałbyś na niej miejsce gdzie jest ten tor co dostajemy jak zdobedziemy championa. Wiem ze 3 raz juz pytam ale nie moge tego znaleźć bo bez skrina nie da rady. SRy za to pytanie ale nie bijce :<.

 

RaaDeeK

Bez hdr i bez aa i af imo bedzie dobrze chodzić bo ktoś grał tutaj na podobnym sprzecie (Marcell, Pioorek) ;p.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOBO Abit KN9

CPU AMD Athlon X2 3600+ 65nm BOX

RAM A-Data Vitesta 1GB 667MHz

GRAFIKA Palit 7600GS Sonic 256MB DDR3

HDD Seagate 7200.10 250GB SATA2

Zasilacz Modecom MC-350 ATX 350W

pojdzie na max detalach na 1024? jezeli nie to napiszcie co lepszego musialbym kupic

na max detalach w 1024x768 bedziesz gral

 

ło jezu jak daleko do tego miejsca spotkania... na tym save jeszcze tam nie bylem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOBO Abit KN9

CPU AMD Athlon X2 3600+ 65nm BOX

RAM A-Data Vitesta 1GB 667MHz

GRAFIKA Palit 7600GS Sonic 256MB DDR3

HDD Seagate 7200.10 250GB SATA2

Zasilacz Modecom MC-350 ATX 350W

pojdzie na max detalach na 1024? jezeli nie to napiszcie co lepszego musialbym kupic

 

ja na max aax2 1024 .. na sprzecie z siga gram ... tyle ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...