Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Gość LudwiG

@RaaDeeK 1024x768 ale bez HDR. Z HDR będzie chrupać.

 

PS no to jutro i ja pojawię się na Oahu

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, że BETA-SPOTKANIE moze odbyc sie tutaj (czyli nasza latarnia z bety godz. 22) mape daje dla niezorientowanych daje mape z miejscem spotkania, tylko obawiam sie jednego doczytawanie jak w becie jak bedzie nas z 5 i wiecej sztuk ale zobaczymy

 

Pozdro

 

No pieknie :)

 

Ech przyjsc do domku wsiasc w autko mazen i spotkac sie przy piwku z innymi milionerami na bajecznej wyspie przy zachodzie slonca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nudow chodze po Allegro i zaczalem patrzec na kierownice.. ciekawe jakby sie jezdzilo na takiej Logitech G25.. :) W tym momencie mam stara Logitecha Force Feedback GP i czesto nie wiem jaki bieg jest wrzucony.. tam wszystko pieknie by bylo wiadomo, do tego ten wyglad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam problem. Podczas instalacji, na samym początku wyskakuje mi taki komunikat i gra się nie instaluje.

Czy to wina uszkodzonego nośnika, czy problem w systemie? Dodam, że taki komunikat mam zarówno pod XP, jak i Vistą.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja tez wpadne o 22 :)

 

co do g25 to bardziej nadaje sie do lfs i tym podbnych gierek do tdu wystarczy zwykla kierka z manetkami :) takie sa moje odczucia

Edytowane przez Halfi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oojj... masz wszystko opisane na stronie polskiego wydawcy... http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1335

co do kierownicy... zaczalem sie przymierzac do LOGITECH FORMULA FORCE EX lub LOGITECH FORMULA VIBRATION Feedback ... myslicie ze warto do tdu?:)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam serwer online dostepny ale nikogo nie ma nie wiem o co chodzi w bete jak gralem nie bylo problemu

Oryginal kupilem tylko dlatego ze rajcuje mnie gra online, 1vs1 itd nie wiem o co chodzi z tymi serwerami dlaczego nie widze innych ludzi przeciez ludzie np w angli juz od dawna w to graja

Edytowane przez alient

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halfi --> kwestia checi, ja akurat bardziej bym wolal ja wykorzystac w TDU.. jak mi znowu odbije to moze kupie :P

 

Neo_x --> imho jak najbardziej kierka do tej gry, mimo ze nie jest to sim to i tak przyjemnosc z jazdy jest bardzo duza. Polecam Logitecha Formule Force EX - dobry stosunek ceny do jakosci, jesli wyzej to MOMO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halfi --> kwestia checi, ja akurat bardziej bym wolal ja wykorzystac w TDU.. jak mi znowu odbije to moze kupie :P

 

Neo_x --> imho jak najbardziej kierka do tej gry, mimo ze nie jest to sim to i tak przyjemnosc z jazdy jest bardzo duza. Polecam Logitecha Formule Force EX - dobry stosunek ceny do jakosci, jesli wyzej to MOMO :)

 

ja swojego momo force chetnie oddam w dobre rece :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ehh normalnie wam zazdroszcze [;

 

Jak dobrze pójdzie to może jutro kurier zapuka do moich drzwi... jeśli tak to odwiedze wszystkie salony samochodowe i... motocykle :rolleyes: Nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba [;.

 

 

BTW - miał ktoś może takie scinki na necie jak w becie (ale rym):?: Np. pojawia się 5 samochodów graczy na ekranie i pokaz slajdów.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, witam wszystkich. Ktos tu wczesniej pisal o problemach z TDU oraz kartami NV. Otoz ja mam x1900xt i niestety tez mam problemy podobne do kolegi :mur: Otoz po kilku minutach grania drastycznie spada mi liczba fpsow. Czasami nawet od razu po wlaczeniu gry. Kolejny problem to brak serwerow :/ Napis tylko ze serwer TDU niedostepny. A nie mam kablowki tylko neo :) Probowalem instalowac warcaty 7.2 ale problem z fps pozostal. Masakra. Wiec pozostaje mi chyba format . Czy ktorys forumowicz z karta ATI ma taki problem? dzieki za odp.

Zycze milego grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest jakiś problem, bo też nie mam ludzi na online. Do tego jeszcze nie mam traficku w ogóle. Sam jeźdzę po wyspie... coś jest zrypane.

ktos wie jak uruchomic gre online ??

szlag mnie juz normlanie trafia :/

caly czas gram po sieci i dziala bez problemu u mnie na chello :) przed chwila jakis cFFFFaniak podjezdza do mnie swoim lambo gallardo SE i mrug mrug swiatelkami ;) no to ja enterek... wybranie trasy... akceptacja... i jestesmy obok siebie... no to luzik.. gazik do oporu... GO... jedyneczka... puszczenie gazu i znowu dodanie i fruuuu lambo zostalo z tylu za moim TVR Tuscan S ;) wygralem moje pierwsze 100$ :D :D hehe.. z jakims typkiem nowym w autdi tt ze 20 km przejechalismy co chwile biorac rewanz ;)

 

Jest ktoś chętny na 19:30, 20 pod latarnią się spotkać?

Właśnie wpadłem do domu i zaczynam grać, cel na dziś zrobić wyścig za milion, hehe.

spotkajmy się o 20 pod latarnia, bede żółtym espritem :D

O 22:oo pod latarnia bedzie duzo osob podobno stad :)

 

[ciach]BTW - miał ktoś może takie scinki na necie jak w becie (ale rym):?: Np. pojawia się 5 samochodów graczy na ekranie i pokaz slajdów.

eeeeee nie zaobserwowalem tego u siebie

 

ja swojego momo force chetnie oddam w dobre rece :)

PW poszedl ;)

 

EDIT: Taka propo.. spotkalem jakiegos typa z http://www.tdu.com.pl o nicku Darth_ZajceV_PL :) Pierwszy polak ktorego tam widzialem i z nim gadalem ;)

 

Moja nowa tapetka ;)

post-122-1175797575_thumb.jpg

 

EDIT2: link do mojego profilu TDU: http://tnij.com/devede69 :) Mam nadzieje ze nie oberwie mi sie za niego w sigu ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, prosze o pomoc. Kupiłem dziś gre. Instaluje na kompie wszystko OK. Klikam na ikonie pojawia sie weryfikacja płyty i po zweryfikowaniu pojawia się czarny ekran i wyskakuje błąd i musze kliknąć "nie wysyłaj" błędów. Jestem troche wkurzony bo zapłaciłem za cos co nie działa. I jeszcze jeden błąd, nie daje sie usunąć. Klikam na usuń i nic... Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo_x, z tego co słyszałem to podobno w multi ludzie zamiast się ścigać to się wolą zderzać itp.

I trzeba nieźle poszukać żeby znaleźć kogoś z kimś można się naprawdę pościgać :damage_wall: .

Jakie są twoje odczucia.

 

Chodź mam nadzieje że z Wami forumowiczami da sie jakoś pojeździć :razz: .

 

Niestety muszę jeszcze trochę poczekać po grę dostanę po świętach :mad: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sie oberwac wiec go usun... :|

heh.. no dobra :)

 

Hejka, prosze o pomoc. Kupiłem dziś gre. Instaluje na kompie wszystko OK. Klikam na ikonie pojawia sie weryfikacja płyty i po zweryfikowaniu pojawia się czarny ekran i wyskakuje błąd i musze kliknąć "nie wysyłaj" błędów. Jestem troche wkurzony bo zapłaciłem za cos co nie działa. I jeszcze jeden błąd, nie daje sie usunąć. Klikam na usuń i nic... Bardzo prosze o pomoc.

Najnowsze sterowniki, update + sp2 do win xp zainstalowane? System czysty pod wzgledem wirusow, spy?

 

Neo_x, z tego co słyszałem to podobno w multi ludzie zamiast się ścigać to się wolą zderzać itp.

I trzeba nieźle poszukać żeby znaleźć kogoś z kimś można się naprawdę pościgać :damage_wall: .

Jakie są twoje odczucia.

 

Chodź mam nadzieje że z Wami forumowiczami da sie jakoś pojeździć :razz: .

 

Niestety muszę jeszcze trochę poczekać po grę dostanę po świętach :mad: .

eeeeeeee bez problemu :) jak narazie na nikogo takiego nie trafilem :)

 

Czekamy do 22 ;) bede pod latarnia a teraz spadam dalej kapuche w grze nabijac na cos z klasy A i B ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze sterowniki, update + sp2 do win xp zainstalowane? System czysty pod wzgledem wirusow, spy?

System czysty, jest to xp professional sp2. O jakie sterowniki ci chodzi. Aktualizacje windy robiłem nawet dzis rano. Nad wirusami czuwa avast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...