Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o sterowniki do plyty glownej, karty grafiki. Niestety TDU jest gra kaprysna... jezeli nie uda Ci sie odpalic to zostaje Ci tylko opcja formata... jezeli i to nie pomoze to musisz czekac na patcha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jet zainstalowane to co powinno być. Jak ja mam czekać na patcha to wole sprzedać gre. Czy jak zainstaluje gre na drugim kompie z sygnatury i bedzie chodzić to wtedy zrobie formata. Tylko że sądze ze nie bedzie chopdzić bo to słaby komp. Na laptoku probowalem to po zainstalowaniu klikam na ikone i tylko zegar przy kursorze przez 5 sekund i tyle, nawet czarnego ekranu nie ma. Napiszcie co może miec jeszcze przyczyne??? Bo format to ostatnia deska ratunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się potnę, 3 raz robie wyścig za bańkę i po przejechaniu połowy wywala mi sie gra z błędem aplikacji, albo bez niego, a tak chciałem sobie kupić Enzo.

Jakie rozwiązanie wchodzi w grę, oprócz formatu y naprawić problem z wychodzeniem gry? Ktoś sobie z tym poradził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestesmy caly czas... dawac tu swoje nicki...

 

zalozylem klub PurePC Team.. zaprosilem Was.. jestescie na liscie tak oznaczeni jak na screenie.. zeby odebrac zaproszenie wejdz do garazu -> wiadomosci i tam bedzie mail.

post-122-1175806001_thumb.jpg

 

a teraz padlem na glebe.. czytajcie text...

post-122-1175807248_thumb.jpg

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestesmy caly czas... dawac tu swoje nicki...

 

zalozylem klub PurePC Team.. zaprosilem Was.. jestescie na liscie tak oznaczeni jak na screenie.. nie wiem o co biega z ta reputacja... zara hcyba wezme instrukcje

Jak do Cibie trafić i zagrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez chce :)

moj nick w grze - maciaseks ...

badzcie kolo latarni ?? :)

(o ile wogole bede widzial kogos)

musimy sie spotkac zebym mogl Cie dodac do friend a nastepnie do klubu

 

A ja dostałem zaproszenie, jednak nie umię się jeszcze ochodzić z tą grą i chyba coś nie tak zrobiłem, bo już nie widzę klubu, hehe.

Poproszę jeszcze raz o zaproszenie.

wejdz do garazu -> wiadomosci i tam powinno byc zaproszenie.. jak nie ma to musisz byc online i byc we friend moich lub LCC bym mogl Cie dodac do klubu.

 

Ja dzis juz nie dam rady, ale zaproszenie poprosze :) YogS5

Ty takze musisz sie spotkac ze mna lub LCC zebysmy sie dodali do friend a nastepnie do klubu :)

 

cholera widze was na mapie ale nie widze w grze :/

co zle robie ?? :)

klikasz na mape... jezeli widzisz kogos z nas to klikasz na ta osobe... teleportuje Cie w to miejsce.... jezeli nie widzisz tej osoby z ktora chcesz pojezdzic to znowu wlaczasz mape i klikasz na ta osobe.. i tak az do skutku...

 

Każdy lub w większości ma problem w internecie. Tak czy inaczej też poproszę zaproszenie tomi_zaki

PEACE

Ciebie takze musze do friends dodac.. ja lub LCC

 

DODAM ze klub moze miec max 16 osob.

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SŁUCHAJCIE: Ten kto chce zostać dodany do klubu "PPC Team" ma się zjawić tutaj. Tam będziemy mogli dodać do friends a następnie do klubu. To jest przy latarnii ale na południu wyspy (na południowy wschód od miasta Honolulu).

http://img261.imageshack.us/img261/1659/clipboard01om9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A co takiego multiplayerowi brakuje aby byl grywalny?? Jak ktoś może to niech porówna multi z fulla i z bety.

 

Może wyjdzie jakiś patch, albo servery im nie wytrzymują i takie cuda się dzieją.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...