Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Wywalilem w piSSSdu polska wersje i zainstalowalem angielska tyle ze ze swoim cdkeyem i save... i wiecie co? albo ten multiplayer tu dziala milion razy lepiej niz w wersji pl albo jakies szczescie mam klikajac na 20 ludzi i za kazdym razem mnie z nimi laczy... jestem chetny sprawdzic to w dzien z Wami... a teraz ide spac bo ledwo widze na oczy...

27%gry

post-122-1175824425_thumb.jpg

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaóważyłem, że w porównaniu z betą w wersji PL:

- jest bardziej kolorowo, niebo bardziej błękitne

- gra chodzi szybciej, nawet do 15 FPS więcej

i na razie tyle :)

 

Kilka fotek: Ninja vs. Policja

Złap mnie jeśli potrafisz.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Zrobiłem też nowe zdjęcie do FAQ jak to wygląda u nas:

http://img132.imageshack.us/img132/255/image1kl6.jpg

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja cos od Siebie ... o godz 21.30 zaczalem instalowac gre o godzinie 21.35 sie zainstalowała..(profil mialem on-line z bety z 40%) mysle sobie zmienie cd-key (bety) na cd-key (moja wersja) i bedzie fajnie a tu beret problem z profilem pokazuje co innego itp. wiec..

musze grac odpoczatku, ale co wchodze do gry ustawiam sobie profil online przejezdzam pierwsze wyscigi gra chodzi jakos dziwnie przycina, wogole szkoda mowic, wyszedłem na chwile do windowsa po chwili wracam gram z 1 min i nagle komunikat (serwery TDU sa w tym momencie nie dostepne) no i kopara w dół. Daje na mape 0 playerow.. i tak do teraz. Dzis po południu jak wroce z pracy robie nowego windowsa i tdu.. (tylko teraz dylemant ang. i kluczyk czy pl i kluczyk) no zobaczymy potestujemy.

 

podsumowujac... beta i serwery bety były lepiej dopracowane. ZAL.

to narazie tyle. Dziekuje za uwage.

 

Mysle ze na czacie (chociaz wole IRC) mozemy pogadac...

http://www.polchat.pl/chat/?room=TDu_PPC&x=25&y=8

na temat TDU

CHAT BY LCC

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcell, wystarczy zrobić resa by serwery TDU były dostępne, przynajmniej u mnie.

Systemu od nowa nie chce mi się stawiać, może jakoś zmuszę to grę do poprawnego działania. W każdym razie jest postęp po łącznie około 6 próbach przejechania wyścigu za bańkę, prawie mi się udało, za każdym razem dojeżdżam dalej, ostatnio przed samą metą mi sie gra wywaliła z komunikatem o błędzie aplikacji.

Dziś ostatni raz to sprawdzam, jak się nie uda to i tak dopiero w niedziele do gry zasiądę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a u mnie z multi nie ma żadnych problemów jak narazie :| (puk puk - odpukać...)

 

Za to czy komus sie udało grac na kierownicy? Chyba nikomu - w tej grze sien ie da po prostu :| jak podłączy sie cokolwiek pod usb, to gra nie działa poprawnie. U mnie na przykład wyskakuje błąd o źle wykonanej operacji. Żeby grac musze odłączyć usb :|

 

Tyle ze chce na kierownicy!!! WRRRR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledzę już od jakiegoś czasu ten wątek z myślą czy nie kupić sobie polskiej wersji (dotychczas tylko betę wypróbowałem) - bo chciałem popróbować pośmigać sobie online (offline juz mi się powoli zaczął nudzić) - ale dochodzę do wniosku że chyba się wstrzymam do wydania jakiegoś patcha....(o ile takowy powstanie...) A w ogóle to coraz bardziej nasuwa mi się spiskowa teoria, że wersja PC jest CELOWO skaszaniona żeby napaleni ludzie zakupili XBoxa... (czyżby MS podpłacił... ?) Inna sprawa, że jedną z głównych (dla mnie) wad gry (także w wersji na X) są wszelkiego rodzaju podjazdy zwłaszcza z zakrętami - podskakiwanie samochodu skutecznie psuje jakiekolwiek wrażenie realizmu (a dodatkowo jest wyraźnie wyczuwalne na kierownicy). No i ta grawitacja... Biorąc w marę szybko zakręt na podjeździe na jednej z tych mini hopek (których przecież notabene na prawdziwej drodze wcale nie powinno być!) tracę przyczepność i tak lecąc wylatuję poza obręb pasa a nawet drogi - BZDURA! To że teren wyspy ma spore polygony to jestem w stanie zrozumieć (ze względu na jej rozmiar) ale akurat powierzchnia dróg powinna mieć znacznie gęstszą siatkę (ew. powinni zmodyfikować model jazdy aby te idiotyczne podskoki nie były aż tak wyczuwalne/widoczne....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu że jest to idiotyczne i psuje mi całkowicie efekt "realizmu" o ile w tej ścigałce można mówić o realiźmie... A z tą siatką to myślę, że porządna optymalizacja na pewno mogłaby załatwić sprawę i nie byłoby -40% fps...Mogła być gra idealna a jest jedynie dobra (miejscami świetna ale miejscami strasznie wkurzająca)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie to samo mnie dreczy, ulice sa strasznie kwadratowe, zwlaszcza na wzniesieniach. pozatym siatki nie trzeba zageszczac na calej dlugosci jezdni, wystarczylo zrobic to tylko na wzniesieniach. Wczoraj kupilem sobie Koenigsegg'a no i niestety ledwo sie da nim jezdzic (gram na klawie bez helpow), jak podjezdzam po gorke (z zakretem) to free ride po miescie zamienia sie w istne safari ;) no ale teraz to juz klops bo i tak tego nie poprawia. Motocykle....smiech na sali...jezdzic sie tym nie da :lol:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic to pozostaje czekac na tego patcha, o ktorym narazie cicho.. zgadza sie te skoki sa denerwujace, ale czasem nie zauwaza sie, ze najezdzamy na taki wyskok z dosc duza predkoscia, wiec czesciowo sa usprawiedliwione, poza tym mozna sie poczuc jak na polskich drogach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

dokladnie to samo mnie dreczy, ulice sa strasznie kwadratowe, zwlaszcza na wzniesieniach. pozatym siatki nie trzeba zageszczac na calej dlugosci jezdni, wystarczylo zrobic to tylko na wzniesieniach. Wczoraj kupilem sobie Koenigsegg'a no i niestety ledwo sie da nim jezdzic (gram na klawie bez helpow), jak podjezdzam po gorke (z zakretem) to free ride po miescie zamienia sie w istne safari ;) no ale teraz to juz klops bo i tak tego nie poprawia. Motocykle....smiech na sali...jezdzic sie tym nie da :lol:

Mi sie podoba model jazdy motocyklem ale tylko na widoku z oczu kierowcy. Zza pleców nie potrafie jeździć. Może troche potrenuj i będzie lepiej? Na początku też miałem trudności [;.

 

Co do koenigsegg'a - jakoś nie lubie tego samochodu, jest za szybki dla mnie i strasznie brzęczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi działa wszystko, tak net jak i kierownica( odpukać w niemalowane :D ), przed szczytem górki puszczam tylko na chwile gaz, jak już samochód znowu trzyma się jezdni to znowu gaz do deski( na wyboistej drodze jechałem enzo 300km/h, na północno zachodnim krańcu( bardziej w strone środka wyspy) jest długa górzysta prosta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ta kamera akurat jest swietna, bylem bardzo mile zaskoczony kiedy wzialem sobie jazde probna na ducati i kiedy zaczalem pstrykac C zobaczylem widok z wnetrza kasku :D ale koles na motocyklu zachowuje sie strasznie nienaturalnie, balans cialem przy skrecaniu wyglada jak w przyspieszonym tempie. gdyby byl model jazdy z moto gp to bylbym w 7 niebie ;) koenigsegg'a kupilem wlasnie za dzwiek silnika (konkretnie to swist turbosprezarki). W grze brakuje mi (bardzo) porsche i bmw, szkoda ze nie wrzucili zadnego z nich w wersji na pc, w wersji na x'a jest porsche (ruf)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasze komentarze nie napawają optymizmem.

Kto z betatester'ów(ppc) już ma lub w najbliższym czasie zamierza się zaopatrzyć w tę grę?

My sie juz zaopatrzylismy w ta gre... ja np: w srode :]

 

O ile w ogole wyjdzie :ploom:

Ty mnie nawet nie denerwuj :P

 

a mi działa wszystko, tak net jak (ciach)

Kiepsko sprawdzales... przez ponad godzine kombinowania u nas nic z tego nie wyszlo...

 

Hmm a u mnie z multi nie ma żadnych problemów jak narazie :| (puk puk - odpukać...)

Wierz mi ze na polskiej wersji masz.. nie wiem jeszcze jak z angielska.... jest ktos chetny zainstalowac wersja angielska i ja sprawdzic ze mna gdzies o 12:30? Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Wasze komentarze nie napawają optymizmem.

Kto z betatester'ów(ppc) już ma lub w najbliższym czasie zamierza się zaopatrzyć w tę grę?

Ja czekam na kuriera :wink:

 

Zamówiłem a tu się nagle gadka zaczęła, że serwery nie działają :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze inaczej... serwery dzialaja... ale nie ma mozliwosci na nich grac. Z lekka sie zezloscilem i poszedl post na forum gram.pl http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21155&pid=177 Jak nie dostane odpowiedzi to bede pisal do CDProjekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem formata i gra wystartowala, ale mam 2 problemy.

1. zainstalowałem gre i super działa wszystko jest. więc wyłączyłem. Poinstalowałem kilka nowych programów, restart kompa, włączam gre a ty nie ma dzwięku, a wcześniej był. Więc zreinstalowałem sterownik dzwieku i przy włączaniu gry, jak pokazuje sie logo atari i inne, dzwiek jest tylko potem w grze nie ma. W ustawieniach włączone wszystko. Co może być przyczyną??

2. Problem z grafą. Na rozdzielczości 1024x768 i wyższych gra sie tnie i wyskakują mi dziwne banaluki na ekranie. Coś sie dzieje z grafa. Moj Geforce jest chyba wystarczający.

 

Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klub zalozylem aczkolwiek problem z trybem multi jak byl tak jest. Wersje angielska walsnie sprawdzilismy, to samo co na polskiej.

no to wina lezy po stronie serwera a nie wersji by CDP ... heh przyzam ze mi ulzylo .. no dzis bede katował wieczorem wiec zdam relacje .

 

Pozdro

 

p.s. neo dzieki za .. fatyge ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...