Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

a grasz teraz gdzies ?? moze bysmy sie ustawili ? gdzies

Ludzie.. jak chcecie sie ustawiac to piszcie odrazu swoje loginy... no jak mamy sie szukac w takiej ilosci ludzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj nick to : chmuraIV_PL , i proponuje ustawke za 5 minut przy latarni na pln-zachodniej czesci ... neo_x bedziesz ??

Bylem, dodalem Cie do friends, potem zniknales i nie wiem czy mam Cie w znajomych czy nie w koncu. Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na pierwszej stronie w FAQ zrobilibyście jakiś spis swoich nicków w grze. Łatwiej byłoby się wam szukać. Nie trzebaby wertować XXX stron tematu, żeby się upewnić czy ta osoba jest tą osobą. I proponuję od razu, żeby działało to na zasadzie PW do LCC i on dodaje was do listy, bo by się robił kolejny stos nic nie wnoszących postów.

 

 

Ja widzę to tak:

 

Neo_x = DeVeDe69

chmuraIV = chmuraIV_PL

itd.

 

Kto za? :)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytania:

 

[1] czy u was załączenie HDR'a też tak zwalnia grę

[2] wydaje mi sie ze to gdzies czytałęm ale czy w ta gra nie lubi podkręconych kart grafiki :D?

 

HDR zre jakies 60% fps ;]

No nie wiem... Jakos mi smiga na kreconej RT karcie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na pierwszej stronie w FAQ zrobilibyście jakiś spis swoich nicków w grze. Łatwiej byłoby się wam szukać. Nie trzebaby wertować XXX stron tematu, żeby się upewnić czy ta osoba jest tą osobą. I proponuję od razu, żeby działało to na zasadzie PW do LCC i on dodaje was do listy, bo by się robił kolejny stos nic nie wnoszących postów.

 

 

Ja widzę to tak:

 

Neo_x = DeVeDe69

chmuraIV = chmuraIV_PL

itd.

 

Kto za? :)

jak najbardziej jestem za, żeby nie robić burdelu

a i umawianie się na spoty w klubach powinno być osobno (coś w rodzaju info z terminem i ewentualna korespondencja via PM albo gg) bo tu się za chwilę zrobi drugie 120 stron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytania:

 

[1] czy u was załączenie HDR'a też tak zwalnia grę

[2] wydaje mi sie ze to gdzies czytałęm ale czy w ta gra nie lubi podkręconych kart grafiki :D?

1. raczej tak, ja gram bez bo fps leci na leb po wlaczeniu hdr, pozatym nie widze sensu jak ktos gra z kamery z wewnatrz, jak dla mnie to tylko dodatkowa "poswiata" na karoseri patrzac pod slonce.

2. spojrz w mojego siga, gra ani razu mi sie sama nie wylozyla, pomijajac to ze jakis blad jest u mnie przez ktory nie moge sprzedawac samochodow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej jestem za, żeby nie robić burdelu

a i umawianie się na spoty w klubach powinno być osobno (coś w rodzaju info z terminem i ewentualna korespondencja via PM albo gg) bo tu się za chwilę zrobi drugie 120 stron

albo zalozyc oddzielne forum gdzies ;) tutaj zaraz nam sie oberwie ze spamujemy ;) chcecie to moge wam rzucic adres do mojej stronki rowerowej z forum.. co prawda nie wiele ma to wspolnego z grami ale co tam ;)... powiem kumplowi zeby zalozyl dzial tdu :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech LCC pomysli nad tym faq w temacie... a co do ustawek to nie wiem jak zrobimy zey tu nie spamowac :)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
http://ppcteam.xt.pl/ Narazie zrobilem najprostrze i najszybsze co moze byc.. jak komus sie bedzie chcialo robic cos innego to nie mam nic przeciwko ;)
Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie skąd można pobrać pewnego NO_DVD patcha? Do szału mnie juz doprowadza odgłos odrzutowca dochodzący z mojego napędu. Poza tym, mój napęd ma wyraźne problemy z odczytaniem nowych gier (czasami załapie dopiero za 10 razem !!), więc taki patch był by dla mnie zbawieny.

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z piętnaście minut zajęło mi utworzenie konta nowego. A to już na tej "ksywce" jeździ albo źle wpisana. Myślałem, że się posram. A wcześniej sławny już komunikat o sprawdzeniu swych połączeń sieciowych.

 

ehh

 

Rada na te połączenia jest dość prosta... z zapory wywaliłem test drive(pewnie jeszcze beta) i dodałem z listy "uruchom Test...".

 

No i teraz gra muzyka dopiero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Z piętnaście minut zajęło mi utworzenie konta nowego. A to już na tej "ksywce" jeździ albo źle wpisana. Myślałem, że się posram. A wcześniej sławny już komunikat o sprawdzeniu swych połączeń sieciowych.

 

ehh

 

Rada na te połączenia jest dość prosta... z zapory wywaliłem test drive(pewnie jeszcze beta) i dodałem z listy "uruchom Test...".

 

No i teraz gra muzyka dopiero.

A nie jest tak, że gra tworzy nicki w koncie na gamespy'u? I gdy stworzyłeś sobie w becie to teraz nie możesz bo je wykrywa? Zobacz na swoim koncie ile masz nicków i wywal tamtego starego z bety i zrób jeszcze raz sobie konto w grze.

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Dobra. Wlasnie dostałem gre w swoje lapska.

 

Jakoś przebrnąłem przez instalacje (plyta mi sie w napędzie zacieła i nie chciała wyjść :lol:), za chwile wychodzę z domu więc dopiero w godzinach nocnych będę mógł coś zagrac (trzeba troche kasy natrzaskać) - będzie ktoś jeździł tak o północy i dalej? ;]

 

Co do nicku, to jeszcze nie utworzyłem konta ale raczej zostane przy Pioorku :lol:. I podoba mi się ten pomysł Sysaka z dodaniem nicków do FAQ.

 

 

mój nick: --Pioorek-- . Wyslij mi ktoś zaproszenie do klubu [;. Po wielkich bojach udalo mi sie w koncu utworzyć konto, ale nie widze innych graczy (nawet nie mam ich zaznaczonych na mapie). Co do polonizacji... hmm, ciezko sie przyzwyczaic, irytuje mnie to spolszczenie troche ale jakos może to przezyje.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie ktoś jeździł tak o północy i dalej? ;]

 

Co do nicku, to jeszcze nie utworzyłem konta ale raczej zostane przy Pioorku :lol:. I podoba mi się ten pomysł Sysaka z dodaniem nicków do FAQ.

Ja bede :)

 

Jakoś dziwię się wam, no ale jeśli chcecie grać online i rozmawiać to proponuję wam założyć inny temat bo z tego zrobił się mega niepotrzebny chat. MODERATOR zgłoś się ;s

oojj poczytal bys troche wyzej poczytal ;)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak aby nie zaśmiecać forum robimy tak:

 

1. Rozmawiamy o grze online tutaj na chacie

http://www.polchat.pl/chat/?room=TDu_PPC&x=25&y=8

 

2. Ci co chcą wejść do klubu wpisują się tutaj:

http://ppcteam.xt.pl/

 

OD tej chwili na forum piszemy tylko o wrażeniach, problemach itd. z gry.

Niech ktoś mi tylko napisze tutaj o swoim nicku... jest STRONA WWW lub o umówieniu się w jakimś miejscu... jest od tego CHAT.

 

EDIT

Ok, FAQ zrobione, teraz na bieżąco będziemy uzupełniać listę osób w klubie. W ten sposób będziemy wszyscy wiedzieli kto jest kim.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

co do tego poradnika ktory jest w pudelku to sie nie postarali kilka bledow w parametrach aut np: f430 ...

Dodatkowo gdzie w klasie G jest AC ?

 

Tak gra mi już doszła zaraz wgrywam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...