Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

tak sie zastanawiam na jakiej zasadzie dziala gra online ...

czy faktycznie jest wiele serwerow na ktore losowo sie laczymy i sa na nich jacys inni losowo pdolaczeni gracze , czy jest poprostu jeden serwer na ktorym sa wszyscy , a polaczenia sa nawiazywane pomiedzy losowo wybranymi graczami ....

bawilem sie pod latarnia gdzie bylo kilka osob ... kilku graczy mialo potwornego laga , jednak jak klikalem z mapy na te osoby to polaczenie sie poprawialo i lagow juz nie bylo ... za to innym osoba lagi sie pojawialy , lagi ktorych wczesniej nie bylo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo serwery sa ze soba jakos marnie zsynchronizowane.. ewentualnie tyle osob probuje grac ze serwy nie wyrabiaja.. gralem w nocy z LCC i ZERO laga bylo.. gdzie jak wieczorem jezdzilismy to mial takie lagi ze jechac sie za nim nie dalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Oczywiscie to jest blad tych co robili ta gre , te rankingi teraz mozna sobie o kant d.... wytrzec (np. na batlenecie w w3 wychodzisz z gry i masz loosa) żadna folozofia. Albo widzialem gre ktoregos z polakow co kolega nabijal mu statsy (nie pamietam dokladnie ale to byli forumowicze z pclab lub z tad). Krotka trasa jak sie dolacznalem to mnie kikowali jeden mial klase A drugi D . Nie wiem po co sa te rankingio w chwili obecnej....

Po patchu powinni zrobic reset zalatwi wszytko

To nie wina twórców, że ludzie oszukują. Ale na X36 gracze skarżyli się na to samo, że ludzie uciekają z wyścigów i jak widać producenci gry nie wzięli sobie tego do serca.

 

Mi na klawie też się źle jeździ za to w Carbona i MW to na kierownicy nie da się jeździć a w TDU jeździ się świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czad!! kierownica mi zaczela działać, wystarczyło przeinstalować stery :D

 

Normalnie masakra, mióóóóóóóóóóóóód!! Gra sie nieporównywalnie lepiej :D

 

Jade dalej :D

 

Momo Racing rlz :D

 

Ale sie ciesze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Ty nie potrafisz na klawie, ale wiele osob w tym ja jakoś nie narzeka. Całkiem dobrze się jeździ. Oczywiście na kierze jest ciekawiej, ale nie mów, że kiera do tej gry to obowiązek, bo tdu to ma sie tyle do symulacji co nfs.

To jest glownie do osob, ktore musza wlaczyc aidsy przy klawiaturze, bo inaczej nie da sie jezdzic.. ale automatycznie maja wtedy latwiej w porownaniu do osob jezdzacych bez aidsow. Chodzi mi jedynie o to by szanse byly rowne, tak jak mowilem najlepiej podzial serwerow PRO / AMATOR i problem z glowy, bo co to za zabawa kiedy gosc na klawie z aidsami na max wygrywa z Toba na kierownicy bez aidsow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam Viste 64bit i nie mogę zainstalować TDU :(. Gry wkładam płytę do napędu niby rozpoczyna się instalacja, ale po chwili wyskakuje okienko, że gra nie została zainstalowana i, że żadne zmiany w systemie nie zostały dokonane. Czy może ktoś z Was wie co mam zrobić żeby w końcu to zainstalować ? Nie po to dawałem 80zł za grę, żeby teraz móc sobie pooglądać pudełko tym bardziej, że na opakowaniu jest napisane, że TDU działa pod Vistą :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jak mozna na klawiaturze grac bez aidsow skoro nie idzie wystartowac samochodem bo tak mieli. Jakby wynaleziono analogowe przyciski na klawiaturze to inna sprawa :lol:.

 

To dzisiaj trzeba sie umowic, moze spotkanie pod kraterem na parkingu (poludnie mapy) o 21:00?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Gdzie najlepiej i najtaniej kupic TDU?

 

2568416[/snapback]

oryginalny klucz dziala na wersjach INNYCH_NIZ_POLSKA? :)
Dziala.

 

Witam.

Mam Viste 64bit i nie mogę zainstalować TDU :(. Gry wkładam płytę do napędu niby rozpoczyna się instalacja, ale po chwili wyskakuje okienko, że gra nie została zainstalowana i, że żadne zmiany w systemie nie zostały dokonane. Czy może ktoś z Was wie co mam zrobić żeby w końcu to zainstalować ? Nie po to dawałem 80zł za grę, żeby teraz móc sobie pooglądać pudełko tym bardziej, że na opakowaniu jest napisane, że TDU działa pod Vistą :(.

Vista ma to do siebie ze nie wszystko na niej jeszcze dziala... i czuje ze jeszcze dosc dlugo tak zostanie.

 

Jak mozna na klawiaturze grac bez aidsow skoro nie idzie wystartowac samochodem bo tak mieli. Jakby wynaleziono analogowe przyciski na klawiaturze to inna sprawa :lol:.

 

To dzisiaj trzeba sie umowic, moze spotkanie pod kraterem na parkingu (poludnie mapy) o 21:00?

Smiejesz sie... ;) ale wyobraz sobie ze zamiast strzalki na klawiaturze bedziesz mial taki maly potencjometr ktorym bys sobie regulowal predkosc ;) co to za problem zrobic... klawiatura klawiatura ale strzalki mozna normalnie pod usb puscic :) Tylko ktory producent podjal by sie tego.. i podejrzewam ze cena takiej klawiatury byla by pewnie nie nizsza niz koszt kiery ;)

P.S. wrocilem od rodzinki.. chetnie pozniej posmigam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos juz wymyslil rozwiazanie na niedzialajace zaproszenia od innych graczy przy podlaczonej kierownicy?

Rozwiazanie jest proste-nie uzywac kiery, ale nie za to zaplacilem przeciez:/ Szukalemdzis chyba z godzine rozwiazania i nic:((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawelekmal

Tzn wspomagacze (abs,asr,esp atc itp ;p). Ustawiasz to naciskając (chyba K) i tam sobie ustawiasz tryby aidsów: off, sport, hypersort ,driving aid. Ogolnie jak nie masz analogowego gazu (juz nawet o kiere nie chodzi) to jeździj na sport albo hypersport ;p.

A propo aidsów (domyślnie K), mógłby ktoś opisać dokładniej każde z ustawień, jakieś różnice między nimi?

Sam gram na klawie i imo przy ruszaniu nie bardzo potrafiłem wyczuć różnice (może dlatego że to w pierwszy dzień grania było)

 

A jeszcze co do serwerów,to są wspólne dla różnych wersji językowych, czy te same? (Chciałbym z wami pojeździć <nie uciekam nigdy z wyścigu ;)> a nie mam możliwości kupienia PL )

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

My raczej sie nie scigamy, robimy sobie free ride'y i wozimy sie po miescie (zimne lokcie i te sprawy). Wyscigi sux imo [;

 

Piet - pojezdzij jeden dzien bez kiery zeby kazdy dodal cie do friendsow a co za tym idzie do klubu. Potem sobie podlacz [; Takie tymczasowe rozwiazanie.

Ja gdzies kolo polnocy bede niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest cudowna, gdyby nie bugi (wspominałem już o tym w tym topicu)... Ostatnio wróciłem do sterów 93.71 i jak za 1 razem na nich gra się nie uruchamiał wogóle to po 2 instalowaniu ich (zmiana z 92.xx bodajże) zaczęła działać....

Aktualnie mam 91.47 (@ 73gt ddr3), wydajność najlepsza, ale jedyną kamerą jaka pozwala na granie z normalnym framerate'm jest kamera ze zderzaka, na innych po jakimś czasie framerate pada....

Choć i tak mam momenty, że gra bez powodu zaczyna klatkować na parę sekund poczym wraca płynność... (Czasem wystarczy obrócić auto o 180' i jechać na około....)

Ogólnie czekam na patch'a....

Bo ciężko się przechodzi grę jak nagle w zakręcie przy 250km/h framerate pada....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam Viste 64bit i nie mogę zainstalować TDU :(. Gry wkładam płytę do napędu niby rozpoczyna się instalacja, ale po chwili wyskakuje okienko, że gra nie została zainstalowana i, że żadne zmiany w systemie nie zostały dokonane. Czy może ktoś z Was wie co mam zrobić żeby w końcu to zainstalować ? Nie po to dawałem 80zł za grę, żeby teraz móc sobie pooglądać pudełko tym bardziej, że na opakowaniu jest napisane, że TDU działa pod Vistą :(.

Chciałem sprawdzić czy na tym systemie będę miał problemy z zamykaniem gry jednak mi się to nie udało, ponieważ przeniosłem save z xp, a tam zacząłem rozgrywke MP, jak wiadomo do niej wymagany jest net, a na Viscie 64bit nie ma sterowników do Sagema Fast 800.

Jednak mogę Cię w jakiś sposób pocieszyć, na 64 bitowej Viscie z zainstalowaniem gry nie miałem żadnych problemów.

 

Dziś jeszcze raz odinstalowałem grę, dokładnie wyczyściłem rejestr z TDU, załadowałem save(oczywiście z wersji pl) i będę sprawdzał czy dalej się bedzie zamykała. Za chwilę pewnie dam znać.

 

Nic to nie dało:

Dołączona grafika

Edytowane przez Worms14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

To jest glownie do osob, ktore musza wlaczyc aidsy przy klawiaturze, bo inaczej nie da sie jezdzic.. ale automatycznie maja wtedy latwiej w porownaniu do osob jezdzacych bez aidsow. Chodzi mi jedynie o to by szanse byly rowne, tak jak mowilem najlepiej podzial serwerow PRO / AMATOR i problem z glowy, bo co to za zabawa kiedy gosc na klawie z aidsami na max wygrywa z Toba na kierownicy bez aidsow.

Na kierownicy nie problem objechać kogoś używającego aidsów. Wczoraj ścigałem się ja bez aidsów + manual z takim samym Golfem jak mój i wygrałem bez problemu a start też miałem podobny za to na zakrętach duża przewaga. Więc wszystko zależy od umiejętności.

 

W ustawieniach servera można ustawić aidsy na OFF przed wejściem do gry można chyba to sprawdzić.

 

 

Co to za paplanie o klawiaturze? Kupujecie kierownice i po sprawie.

 

 

 

Ale znalazłem coś co mnie wku***. Są wyścigi w barach na niektórych trasach po 10 KM ludzie mają czasy po 10s czit jak nic :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za paplanie o klawiaturze? Kupujecie kierownice i po sprawie.

A jeszcze co do serwerów,to są wspólne dla różnych wersji językowych, czy te same? (Chciałbym z wami pojeździć <nie uciekam nigdy z wyścigu ;)> a nie mam możliwości kupienia PL )

pzd

Nie wszyscy maja kase na kiere...wszyscy sie lacza z tymi samymi serwami.

 

Ale znalazłem coś co mnie wku***. Są wyścigi w barach na niektórych trasach po 10 KM ludzie mają czasy po 10s czit jak nic :mad:

Nie koniecznie czit... moze bug.. Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o fuj. biale enzo.

 

 

powiedzcie mi czy warto wydac 100pln na ta gre, bo w wiekszosci sa to negatywne infio a beta byla fajna, ale jak mam zmarnowac 100 to sie mocno zastanawiam, przypomina mi to stalkera ktory chodzi mi tak samo na maszynie nr1 i nr2 z tym, ze na nr1 mam dynamic lights.

 

 

warto teraz wydac 100 czy czekac do usranej smierci na pacza, ktory nie wiadomo czy bedzie?? licze na rzeczowe odpowiedzi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

o fuj. biale enzo.

powiedzcie mi czy warto wydac 100pln na ta gre, bo w wiekszosci sa to negatywne infio a beta byla fajna, ale jak mam zmarnowac 100 to sie mocno zastanawiam, przypomina mi to stalkera ktory chodzi mi tak samo na maszynie nr1 i nr2 z tym, ze na nr1 mam dynamic lights.

warto teraz wydac 100 czy czekac do usranej smierci na pacza, ktory nie wiadomo czy bedzie?? licze na rzeczowe odpowiedzi....

A jaki kolor pasuję do enzo ( oprócz czerwieni ?).

 

Jeżeli teraz Ci działa gra i nie masz takich zawiech jak ja czy innych błędów nie pozwalających grać ( typu wywalanie do windowsa) to możesz zaryzykować. Ja bym jednak poczekał na pacza bo jeżeli gra ma dalej mieć poważne błędy nie pozwalające grać to ja dziękuję. Lepiej sprawdź przed zakupem jak Ci chodzi np pożycz od kolegi.

 

Jeżeli chodzi o multi to dziś grałem kilka wyścigów i spotkałem DeVeDe i lagów nie było, z połączeniem też bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Niemiec - wg mnie warto, jazda jest przyjemna i wsysa bez reszty, zobacz o ktorej skonczylismy grac. Dzisiaj juz 2 raz jechalismy większą ekipą i nie bylo lagow, nawet zmienialem sobie pojazd z qqrydza i moglismy z powrotem wrocic do innych, server dzisiaj ani razu nie padl, jest coraz lepiej jesli o to chodzi. Ja bym bral i sie nie zastanawial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki kolor pasuję do enzo ( oprócz czerwieni ?).

 

Jeżeli teraz Ci działa gra i nie masz takich zawiech jak ja czy innych błędów nie pozwalających grać ( typu wywalanie do windowsa) to możesz zaryzykować. Ja bym jednak poczekał na pacza bo jeżeli gra ma dalej mieć poważne błędy nie pozwalające grać to ja dziękuję. Lepiej sprawdź przed zakupem jak Ci chodzi np pożycz od kolegi.

 

Jeżeli chodzi o multi to dziś grałem kilka wyścigów i spotkałem DeVeDe i lagów nie było, z połączeniem też bez problemów.

 

kolor: olny czerwien i czern

 

 

co do reszty ro nie lubie ryzykowac dla tego mam spadochron ratunkowy do paralotni.

jak mam wydac siano to na cos co nie bedzie marudzilo, ale twoj post utwierdza mnie przy tym, ze poki co lepiek kasae trzymac przy [gluteus maximus] niz wydawac na tdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...