Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

kolor: olny czerwien i czern

co do reszty ro nie lubie ryzykowac dla tego mam spadochron ratunkowy do paralotni.

jak mam wydac siano to na cos co nie bedzie marudzilo, ale twoj post utwierdza mnie przy tym, ze poki co lepiek kasae trzymac przy [gluteus maximus] niz wydawac na tdu.

Sluchaj.. nie oszukujmy sie... sprawdz po prostu jak Ci bedzie gra chodzila na kopi... jesli problemow wiekszych nie bedzie to nie widze powodu czemu by nie kupic :) Jak gra bedzie u Ciebie padaka to wywalasz kopie i czekasz na patcha... my zdamy relacje i powiemy co owy "pacz" wprowadzil.. i czy gre nadal warto kupic ;) Nikt Ci niestety nie powie jak gra bedzie chodzila u Ciebie bo to chyba tylko kwestia szczescia ;)

 

To teraz porcja fotek i odemnie:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

No i moja nowa zabawka ;)

Dołączona grafika

 

P.S. Ide ze swoja grafika walczyc... bo jak patrze na Wasze i moje screeny... i je porownuje to az zal pupe sciska.

EDIT: No co za shit.. ta grafa nie chce pojsc na wyzszych taktach niz mam w sigu o_O

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka porcyjka moich zdjątek( u góry w lewym rogu takty grafy :) jakby kto się pytał :P)

post-114774-1176082326_thumb.jpg post-114774-1176082369_thumb.jpgpost-114774-1176083217_thumb.jpg

post-114774-1176083332_thumb.jpgpost-114774-1176083379_thumb.jpgpost-114774-1176083440_thumb.jpg

 

p.s. nie wiecie może dlaczego karta weszła w tryb 2d mimo gry??

 

p.s.2 neo_x jak sie z wami spotkać??da radę??

Edytowane przez master_electronic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co wahaja sie nad zakupem gry wydanej przez CD Projekt, przedstawie liste "zalet" tej niesamowitej gry (u niektorych pewne symptomy nie wystapia lub tez nasila sie):

- 5x blue screen w ciagu 2 dni (losowe powody typu nv4diplay.dll, irq, network...etc)

- podpieta kierownica logitech driving force pro zalatwia nam problem dodawania znajomych do listy/klubu na amen - nie mozna i tyle

- nie wiem czy to wina mojego lacza czy routera, ale jest to przestroga dla innych - bezcenna mozliwosc rozlaczania sie z serwerem co kilka minut - nic tak nie cieszy jak zalicznie wyscigu i reset serwera - wyscig oczywiscie powtarzamy:)

- znalezsc kogos na mapie nie klokajac w nia 20 razy to u mnie wielka sztuka

- znane wszystkim dropy na 8800, to na 7900gs lecialo mi plynniej, a nie chodzi przeciez o ty zeby zmienic karte i grac na tych samych ustawieniach

- umawiamy sie z kims w danym miejscu, po kilku minutach w koncu jest i oczywiscie tracimy polaczenie

 

Niektorych te atrakcje ominely na szczescie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam niebieskie i zółte \enzo

 

kazdy ma takie jak lubi gash :D

 

ale mnie powoli trafia amam bartona na 2,2 1GB ramu GF Galaxy 7600GT zalman

i mam w miescie mniej niz 20fps :/ nawet w 800x600 ledwo co smiga detale srednie AAx2 :/

 

a dzis odpalilem TDU i czarny ekran ale gra dziaal [slychac ja] WTF wlasnie reinstal jest

 

zobaczymy ...

 

ja Kupilem w gram.pl szybka obsluga :D mialem 4tego :D pozdro i polecam :D

Edytowane przez M.I.L.F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolor: olny czerwien i czern

 

[cut]...[cut]

wlasnie dlatego, ze Ty i 100 nastepnych osob wzielibyscie czerwone/czarne, ja wzialem biale :D

Ja mam błękitne ;)

 

Dołączona grafika

 

 

Btw. co najlepiej oplaca sie kupic z klasy G ? :] Lamborghini Miura P400 SV - bedzie dobre ? Z tego co przegladam liste to ma najlepsze przyspieszenie i Vmax.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja dorzuce, dzisiaj zrobilem kilka ;)

gra jest masakryczna, jak dla mnie najlepsza wyscigowka pc so far :D

mess skad massz rufa ? ;] i jak brzmi powiedz jak w realu (podbnie do: http://www.youtube.com/watch?v=b3hcOVK8NDE a dokładnie miedzy 5:25 a 5:38 sec czy syf ;p. To jak brzmi slr czy ford gt to jest porażka (chciaż gt fajnie brzmi ale inaczej niz w realu)

 

Luc4s

tak miura jest najlepsza ale camaro sie smieszne ;p fajny ma stosunek mocy do masy :lol: i takie smieszne slajdy wychodzą ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie pograłem sobie w wersję "testową" i jutro odbieram grę w Empiku :) .

Mam nadzieje że można się jeszcze przyłączyć do waszego klubu. :razz:

 

 

Największy minus w tej grze IMO jest to że nie ma kierunkowskazów :( .

 

No nic, idę sobie poćwiczyć przed jutrzejszym MP :D :D .

post-124651-1176113873_thumb.jpg

post-124651-1176113892_thumb.jpg

post-124651-1176113920_thumb.jpg

post-124651-1176113944_thumb.jpg

post-124651-1176113962_thumb.jpg

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dlatego, ze Ty i 100 nastepnych osob wzielibyscie czerwone/czarne, ja wzialem biale :D

1) Ja także miałem (w becie) białe/kremowe Enzo :D - takie mi się podoba.

2) Samochody można pomalować na takie kolory jakie w prawdziwych fabrykach :D - więc w realu też można zamówić białe/kremowe Enzo - RZECZ GUSTU I ESTETYKI!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Neo_x - no prosze, kupileś w koncu motocykl ;). Na jakiej kamerze jezdzisz?

Widok 'z oczu' najlepszy wg mnie, doznania są niesamowite ;). Kup sobie jeszcze jakiegoś naked'a i ninje na wolniejsze jazdy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie pograłem sobie w wersję "testową" i jutro odbieram grę w Empiku :) .

Mam nadzieje że można się jeszcze przyłączyć do waszego klubu. :razz:

Największy minus w tej grze IMO jest to że nie ma kierunkowskazów :( .

 

No nic, idę sobie poćwiczyć przed jutrzejszym MP :D :D .

Hmm ogolnie jeszcze miejsce chyba jest bo duzo osob ktore sie wpisalo na forum do tej pory z nami nie jezdzilo wiec zaczelo bardziej obowiazywac kto pierwszy ten lepszy ;) Dzisiaj Offc4 dodam. Co do kierunkowskazow... oj brak tego bardzo boli... i lusterek bocznych.... wlaczajac widok do tylu nie zawsze jest widac czy ktos juz nas wyprzedza czy nie... co moglibysmy wczesniej zasygnalizowac kierunkiem :) Aczkolwiek jak sobie z MAcias\Maciasex zaczelismy wymieniac czego tej grze brakuje to dluuuuugaaaaa lista wyszla ;) Nawet padl pomysl zeby enzo bylo mozna kupowac tylko jak sie dostanie zaproszenie od ferrari... a po stluczkach jego naprawa bedzie wiecej kosztowala niz sam samochod bo jak wiadomo te autka nie traca na wartosci.. wrecz przeciwnie ;)

 

da sie gdzies jakis plik edytowac tak by zrobic sobie sztuczny HDR? ;) Glow taki? :D bo jakna 6600gt wlacze hdr to 12fps...

Z tego co przegladlem troche pliki gry i rejestr to sie nie da ;)

 

Neo_x - no prosze, kupileś w koncu motocykl ;). Na jakiej kamerze jezdzisz?

Widok 'z oczu' najlepszy wg mnie, doznania są niesamowite ;). Kup sobie jeszcze jakiegoś naked'a i ninje na wolniejsze jazdy :D

Wczoraj po zakupie jezdzilem z widoku z oczu... i powiem ze jest to chyba najlepsza kamera :) Narazie innego nie kupie bo wciaz musze zbierac chajs na autka zeby ukonczyc troche wyscigow bo jak narazie to na singlu gram tylko jak sie wqrze bo nie moge sie z nikim polaczyc :P Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy do czego :) Ja lubie TVR Tuscan S bo fajnie na zakretach rzuca... a do spokojnej i swawolnej jazdy Audi a6 :)

Taka propo.. przegladalem folder Data_DFE... podejrzewam ze jest on odpowiedzialny za jezyk w grze. W Euro\Bnk\Sound\Voices i Euro\Bnk\Tutorial macie glosy.. jak zaczalem przesluchiwac te z roznych opcji jezykowych to z lekka mnie smiech zlapal :P Chodzcie zrobimy sobie swoje dzwieki do tdu ;D :lol:

W Euro\Bnk\Level widac ze wyspa jest podzielona na strefy :)

 

AHAHAHAHAAH te japonskie dzwieki rzadza AHAHAHAHAHAHAH te dziewczyny maja glos jak panie lekkich obyczajow :lol:

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mi sie dobrze jezdzi Lamborgchini Gallardo Spyder'em. Tym bez dachu :lol:. Klasa C [;. Dobrze mi sie to prowadzi, w zakrety fajnie sie wchodzi (jak sie przygazuje przy skrecaniu to fajnie tylem zarzuca i mozna ladnie zakrety pokonywac).

 

A jeśli chodzi o klase B i A to motorki na razie, jak uzbieram kasy to cos kupie innego (samochody).

 

Neo_x - :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo_x - :lol:

no niech ktos mi powie ze tak nie jest :lol: http://www.sendspace.com/file/60n607 :lol: :lol:

Do Administracji: to nie sa dzwieki z filmow dla doroslych tylko autentyczne z gry.. zebym tu sie jakiegos bana nie nabawil :P

 

edit: o lol.. takiego errora jeszcze nie mialem... wlasnie mnie z gry wywalilo...

 

 

Oprocz tego zwalily mi sie save ale dobrze ze wczoraj wieczorem kopie zrobilem :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Niemiec

Ja też się zastanawiam nad kupnem full'a, dlatego zassałem bete(albo kopie...sam juz niewiem, gamespy wykrywa jako bete)

Dla singla to nic wiecej mi nie potrzeba,a free ride to sobie urządzam z mundurowymi :]

Troche boleć będzie jak wywale z portfela 160zeta( u mnie mniej wiecej tyle kosztuje) tylko dla freeride, który i tak nie wiadomo czy będzie sprawny (tzn problemy z serwami itd).

 

Co do najlepszego auta to....(btw. jaka jest najlepsza kobieta na świecie ???) Ja gram na klawie (nie najlepszej jakosci do grania - w laptopie :/ ) i świetnie mi się jeździ murcielago, 350z po tuningu, pierszym z brzegu slk, tt.

 

Neo_x - dźwięki rulez.

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaję, że jestem najbardziej poszkodowany, od środy mam TDU i cały czas walczę z przypadkowym zamykaniem gry, próbowałem chyba juz wszystkiego.

Dziś przeinstalowałem system w nadziei, że problem ustąpi, jednak spotkał mnie wielki zawód. Oczywiście grę zacząłem od początku.

Jeżeli postawienie nowego systemu mi nie pomogło, to chyba nic innego nie pozostaje jak przypisać winę zamykania gry, sterownikom od grafiki. Ostatnie sterowniki oficjalne ze strony nVidi, jednak na nich gra się zamykała po 3 minutach, powróciłem do moim zdaniem najlepszych, jakie miałem XTreme-G 97.92, tutaj już jest lepiej, 30 minut przeciętnie można pograć, a później zostaje się zaskoczonym ekranem B.S.O.D.

 

Panowie, jakie stery polecacie, na których nigdy nie mieliście problemów, bądź poprawiły one działanie gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi najbardziej sie podoba Corvetta Z06 :) 2.6s do 100km/h :D

 

http://youtube.com/watch?v=77TSxZoHWWY - 2.59s zarejestrowane jak narazie :) choć bywało ciut lepiej...(hohner111 to moj drugi nick)

 

gra ktoś na padzie? jaki polecacie?

Edytowane przez Axl2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakie stery polecacie, na których nigdy nie mieliście problemów, bądź poprawiły one działanie gry?

Osobiscie uzywam XTreme-G 93.81 i chodza bezproblemowo na mojej konfiguracji gdyby nie te textury... jednak nie wiem jak one beda sie sprawowaly na tak nowej grafice jak Twoja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Worms14: co masz na myśli "przypadkowe zamykanie gry"? Wywala ci do windy? Czy restart kompa?

U mnie się po prostu komp całkowicie wywala, reset i [gluteus maximus]. Mam nadzieje, że mi się winda nie posypie od tych resetów, które się trafiają czasami po kilka razy w ciągu godziny grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety mam problem już na początku gry. Kupuję dom i samochód. Dojeżdżam do miejsca pierwszego wyścigu i po naciśnięciu start nic się nie dzieje. Wie ktoś w czym problem? Z góry dzięki.

Na kierownicy grasz?

 

mi najbardziej sie podoba Corvetta Z06 :) 2.6s do 100km/h :D

 

http://youtube.com/watch?v=77TSxZoHWWY - 2.59s zarejestrowane jak narazie :) choć bywało ciut lepiej...(hohner111 to moj drugi nick)

Motionblur czy jak to sie nazywa w TDU wylaczony i do tego widok zza samochodu?... feee ;)

 

EDIT: f1Z.ppc, Offc4 odebrac zaproszenia do klubu w domu w wiadomosciach ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kierownicy grasz?

Motionblur czy jak to sie nazywa w TDU wylaczony i do tego widok zza samochodu?... feee ;)

z motion blurem mam 5fps mniej ;D a z tylu akurat jakos tak nagrywałem...zwykle jezdze ze srodka / ze zderzaka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo ostatnio pogrywam w tdu i zaczely mnie denerowac pewne [ciach!]ly. sama gra jest kozacka, moze wyscigi nie daja tyle fun'a ile powinny ale free ride polaczony z jazda pod prad albo gigantycznym slalomem na dwupasmowce jest niesamowity, juz sobie wyobrazam jak wy sobie w kilku smigacie po trasach ;) co do tych bugow, czesto kiedy chce opuscic szyby w dol wciskajac W wyskakuje mi komunikat ze podnosza sie szyby (a juz sa przeciez podniesione). nie mozna nic zrobic dopoki nie zniknie komunikat (lewy bok), np. opuszczam szyby i chce od razu wylaczyc radio/czy mape, to musze czekac az zniknie info o tym ze podnioslem/opuscilem szyby. Podczas jazdy testowej przed zakupem wozu nie dziala blur (ktory trzeba dodac jest masakryczny, jak dotad nie widzialem lepszego blura w "wyscigach"). Mozna poszalec podczas test drive'u z glinami bo po uplywie 1,5min i tak wszystkie poziomy poszukiwania znikaja (to akurat jest fajne). Po zjechaniu w glab lasu/sadu nie znika nam poziom poszukiwania (bezsens) mimo ze gliny nas nie widza przez dlugi czas.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga82, to, co się dzieje w czasie gry zależy od sterownika, który do grafiki zainstalowałem, np.:

Force Ware V 97.94 - do 5 minut grania, a nawet nie, zwis gry i wyjście do pulpitu

XTreme-G 97.92 – do 30 minut gry, B.S.O.D.

ForceWare 100.87 – do 7 minut gry zwis, bądź wyjście na pulpit.

Na tą chwilę tylko tyle sterowników sprawdziłem.

Nie wyobrażam sobie ładowania gry, co 30 minut, albo uruchamiania komputera, odbiera mi to przyjemność z grania.

Neo_x, XTreme-G 93.81, nie wiem, co to za stery nigdy ich nie sprawdzałem, jak pozwolą się zainstalować to zobaczę, może w końcu TDU zacznie działać

Edytowane przez Worms14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...