Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

przywrocilem system z wczoraj... zainstalowalem stery 4.40 z plytki i nagle zaczelo wszystko dzialac... nie wiem co bylo nie tak.. wiem ze dziala i narazie na tym jezdzic nie umiem ;) ale spoko.. szybko sie ucze ;)

 

EDIT: Dodam ze nie ma porownania gry na klawie do kierownicy... jak udalo mi sie za pierwszym razem gre odpalic to normalnie nie potrafilem przejechac kawalka nie wpadajac gdzies :P hehe.. ustawilem sobie na poczatku FF na maxymalna sile... i dziwilem sie co mnie tak rece bola po 5 min jazdy :lol: dodam ze w lfs jakos latwiej przy duzej predkosci jechac :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dla Ciebie chyba każda gra jest jednym wielkim bugiem :lol:

A jak tyś to wywnioskował... :blink: Przecież wyraźnie pisałem, że nie mam z nią większych problemów,choć mam tylko bete. To ty i większość tutaj macie problemy z full'em większe niż z betą. A co do grawitacji to nie tylko ja narzekałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

A jak tyś to wywnioskował... :blink: Przecież wyraźnie pisałem, że nie mam z nią większych problemów,choć mam tylko bete. To ty i większość tutaj macie problemy z full'em większe niż z betą. A co do grawitacji to nie tylko ja narzekałem.

Bo wszystko Bugami nazywasz jak jest AI wolne to to nie jest Bug tylko durne AI jak jest słaba fizyka to to nie jest Bug tylko słaba fizyka. Bug z grawitacją to jest w HC mode gdzie latamy po 30 metrów a bez HC to już tak po prostu ten element gry został wykonany. Odróżniasz błędy gry od jej słabych elementów?

 

Migel

1. Zdobyć poziom Ekspert

2. przejść poziom rookie ( pierwszy poziom w grze).

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos wie jak odzyskac konto .... mialem nick AlienT-PL jakis crash mialem i zrobilo sie na AlienTPL i musze zaczac od nowa masakra (gralem od czwartku) HELP!!!! mialem ponad 40% ukonczonej gry i niezle statsy juz ZAŁAMKA..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem wiecej bo gralem od 4tego i tak samo nie znalazlem wyjscia ,,, szkoda :/

 

Moze ktos wie jak odzyskac konto .... mialem nick AlienT-PL jakis crash mialem i zrobilo sie na AlienTPL i musze zaczac od nowa masakra (gralem od czwartku) HELP!!!! mialem ponad 40% ukonczonej gry i niezle statsy juz ZAŁAMKA..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos wie jak odzyskac konto .... mialem nick AlienT-PL jakis crash mialem i zrobilo sie na AlienTPL i musze zaczac od nowa masakra (gralem od czwartku) HELP!!!! mialem ponad 40% ukonczonej gry i niezle statsy juz ZAŁAMKA..........

Byly tu podawane sposoby na odzyskanie save.. wpisz w wyszukiwarke w tym topicu save

Stwierdzam ze jazda na kiery bardziej meczy niz na klawiszach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No narszecie, nie wiem jakim cudem, ale gierka na Viście mi śmiga bez problemów. Gracłem chyba 5 godzin ;) i ni jednego zwisa, ani jednego arta nie było. Miodzio!

Przejechałem ten wyścig dookoła wyspy moim Lambo Murcielago Coupe i czas miałem coś około 47'41''65 ... ale ten wyścig wykonczył mnie fizycznie i psychicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na klawiszach bardzo lubilem TVR Tuscan S... a na kierze ciezko go opanowac... lambo jest duzo prostrze w prowadzeniu z tej grupy.. tyle ze przeklada sie to na to ze TVR jest szybszy od lambo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co wahaja sie nad zakupem gry wydanej przez CD Projekt, przedstawie liste "zalet" tej niesamowitej gry (u niektorych pewne symptomy nie wystapia lub tez nasila sie):

- 5x blue screen w ciagu 2 dni (losowe powody typu nv4diplay.dll, irq, network...etc)

- podpieta kierownica logitech driving force pro zalatwia nam problem dodawania znajomych do listy/klubu na amen - nie mozna i tyle

- nie wiem czy to wina mojego lacza czy routera, ale jest to przestroga dla innych - bezcenna mozliwosc rozlaczania sie z serwerem co kilka minut - nic tak nie cieszy jak zalicznie wyscigu i reset serwera - wyscig oczywiscie powtarzamy:)

- znalezsc kogos na mapie nie klokajac w nia 20 razy to u mnie wielka sztuka

- znane wszystkim dropy na 8800, to na 7900gs lecialo mi plynniej, a nie chodzi przeciez o ty zeby zmienic karte i grac na tych samych ustawieniach

- umawiamy sie z kims w danym miejscu, po kilku minutach w koncu jest i oczywiscie tracimy polaczenie

 

Niektorych te atrakcje ominely na szczescie.

Dla mnie wszystkie te punkty to całkowita abstrakcja.

Pioorka trafiam od strzału, innych znajomych również. Żadnych problemów gra mi nie sprawia i oby dalej tak było.

 

Dołączona grafika

 

Jak dla mnie to czysta przyjemność.

 

Czekam na większe spędy z ludźmi ppc.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rankigini przypisane sa do maila nie do nicka :) Przedtem mialem AlienT-PL- i po crashu zrobilem nowe konto AlienT-PL zdzowilo mnie to ze od poczatku odrazu mialem swoje staty z poprzedniego nicka poprosilem znajomego zeby zagral ze mna 1vs1 i po wyscgigu sprawdzilem a tam w rankingach moj stary nick zmienil sie na nowy (czyli mozna miec pare kont przypisanych do tego samego maila i nic sie nei traci po uszkodzeniu sejwa jedynie to to sie zrobilo w trybie single :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wlasnie... czekamy az ktos zacznie z nami grac, co wieczor standardowy team - Pioorek, qqrydza, Neo_x i Offc4. Co z resztą? [;

 

Ja na dzisiaj juz sily nie mam... ale jazda w czterech motorami byla przednia :rolleyes: [;. Trzeba to powtorzyć :lol:

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Wlasnie... czekamy az ktos zacznie z nami grac, co wieczor standardowy team - Pioorek, qqrydza, Neo_x i Offc4. Co z resztą? [;

 

Ja na dzisiaj juz sily nie mam... ale jazda w czterech motorami byla przednia :rolleyes: [;. Trzeba to powtorzyć :lol:

No ja właśnie instaluje gre na nowym systemie. Pewnie gdyby nie to, że mi co 30minut wywalały arty to bym częściej grał. Co do gry to mi się nie raz nawet zdarza, że sobię jadę po wyścigi w singlu i spotykam kogoś z klubu dziś Cię spotkałem na motorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wszystko Bugami nazywasz jak jest AI wolne to to nie jest Bug tylko durne AI jak jest słaba fizyka to to nie jest Bug tylko słaba fizyka. Bug z grawitacją to jest w HC mode gdzie latamy po 30 metrów a bez HC to już tak po prostu ten element gry został tak wykonany. Odróżniasz błędy gry od jej słabych elementów?

Tak to sobie tłumacz :mur: pewnie zj...ne multi też nie jest bugiem, tylko tak po prostu wykonanym elementem gry :lol2:

Chyba jesteś po wspomnianych wcześniej 6 piwkach. Nigdzie wcześniej nie pisałem nic o AI itd., to co wiem o "bugach" tej gry to większość po przeczytaniu tutejszych wrażeń z niej, nie wiem dlaczego zaraz wieszasz psy jak komuś coś się sypie :angry: lepiej jedź i policz palmy jak nie masz co robić.

 

Btw palm, free ride między nimi to dopiero jazda :razz:

Dołączona grafika

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Tak to sobie tłumacz :mur: pewnie zj...ne multi też nie jest bugiem, tylko tak po prostu wykonanym elementem gry :lol2:

Chyba jesteś po wspomnianych wcześniej 6 piwkach. Nigdzie wcześniej nie pisałem nic o AI itd., to co wiem o "bugach" tej gry to większość po przeczytaniu tutejszych wrażeń z niej, nie wiem dlaczego tylko na mnie wieszasz psy :angry: lepiej jedź i policz palmy jak nie masz co robić.

Polecam poczytać co to są bugi zanim się wszystko tym nazwie.

 

Wgrałem gre i... nie zdążyłem nawet CDkeya wpisać :ściana: jak patch nie pomoże to sprzedaje gre albo karta leci na gwarancję

 

http://img263.imageshack.us/img263/6536/minibuggglv1.jpg

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wogóle nauczyć się czytać, napisałem że nie mam większych problemów z grą ,a ty że wszystko nazywam bugiem...Skoro te wszystkie problemy to nie bugi, to dlaczego wyczekujesz patch'a i/lub chcesz sprzedać gre ???

EoT

 

Kilka browarków na odwage jutro śmigam po TDU i na free ride...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wogóle nauczyć się czytać, napisałem że nie mam większych problemów z grą ,a ty że wszystko nazywam bugiem...Skoro te wszystkie problemy to nie bugi, to dlaczego wyczekujesz patch'a i/lub chcesz sprzedać gre ???

EoT

 

Kilka browarków na odwage jutro śmigam po TDU i na free ride...

Ja nie mówie, że fizyka w grze to bug. Gdybyś miał takie błędy w grafice dzięki którym co 30 minut reset kompa to byś się nie wku***?

 

Zna ktoś francuski? http://www.jeuxvideo.com/forums/1-10690-293342-1-0-1-0-0.htm wiecie może o czym gadka jest?

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystkie te punkty to całkowita abstrakcja.

Pioorka trafiam od strzału, innych znajomych również. Żadnych problemów gra mi nie sprawia i oby dalej tak było.

Masz szczescie :)

 

Wlasnie... czekamy az ktos zacznie z nami grac, co wieczor standardowy team - Pioorek, qqrydza, Neo_x i Offc4. Co z resztą? [;

 

Ja na dzisiaj juz sily nie mam... ale jazda w czterech motorami byla przednia :rolleyes: [;. Trzeba to powtorzyć :lol:

Ano.. ja ino tez troche padniety ale jestem tak podekscytowany kiera ze ide ja jeszcze na singlu pokatuje ;)

 

z checia bym sie dolaczyl :rolleyes: ale na razie funduszy brak....za jakis tydzien-dwa moze zawitam do Was ;)

Zapraszamy ;) Za tydzien, dwa to ja juz mysle ze patch bedzie...

 

A to dodam jeszcze swoja fotke :) Jakosc jest jaka jest ale do poki patch nie wyjdzie to lepszej nie bedzie ;)

post-122-1176168039_thumb.jpg

 

Zrobilem porownanie jak wyglada gra bez AA, z AA 2x i 8x w rozdzialce 800x600... dodam ze AA 8x jest u mnie niegrywalne... 5 fps ;)

 

Bez AA

post-122-1176169449_thumb.jpg

 

AA 2x

post-122-1176169468_thumb.jpg

 

AA 8x

post-122-1176169480_thumb.jpg

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym se pograł online, ale ta sobotnia jazda wykończyła mnie psychicznie( miałem moze z 5-10fps jak grupą jechaliśmy), puki nie dokupie ramu to na żadne ustawki nie przyjezdzam

 

starczy, aby se bez ścięć pograć 2x512mb goodram niekręcony( dual) czy trzeba 1,5gb w single channel??

Edytowane przez regaciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...