Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu jestem szczęśliwy, 1mln. zaliczony:

Dołączona grafika

 

Problem z grą rozwiązany, dużo nerwów mnie to kosztowało, a zapomniałem o czymś co już dawno zauważyłem, na swoim sprzęcie przy poprzedniej wersji gry.

Przyczyną tych wywałek była opcja w sterownikach synchronizacji pionowej , która była domyślnie sterowana przez aplikację. Zmiana na wyłącz odniosła zamierzony skutek.

Szarpania ustąpiły po drugim zrestartowaniu komputera, grafika się troszkę pogorszyła, jednak z każdym odpaleniem gry nabiera blasku i wygląda coraz lepiej.

Może warto dodać tą informację do FAQ.

Pozdrawiam

Edytowane przez Worms14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji wyboru serwerow. Wlaczasz gre, zakladasz konto na gamespy i juz masz multi w grze.

chyba mnie nie zrozumiałeś: chodzi mi o to, że czy jak gram w momencie gdy nie jestem podłączony do internetu i zrobie save, to czy będę miał te same osiągnięcia (zarobiona kasa, samochody) jak podłącze się do internetu i wczytam ten save co zrobiłem grając bez połączenia internetowego?

 

starałem się jak najjaśniej wyjaśnić o co mi biega ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to cos kiepsko wam idzie :P Jak widze, niektórzy ledwo w 60 minutach sie mieszczą. A to pewnie dlatego ze na kierach jeździcie :P

Mi tam klawa dobrze służy, śmigam bez aidsow (wszystko na off) i jakoś trasę dookoła wyspy zaliczyłem stockowym Lambo Murcielago Coupe w 47'41''65

 

Dzisiaj stuknęło w sumie 1900km przejechanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle, że wyścig dookoła wyspy za 200 patyków z innymi brykami A klasy typu McLaren F1 w porównaniu z moim Jagiem XJ220 (klasa B) to była dopiero walka, skubańce nie odpuszczały i deptały mi po ogonie do samego końca

natomiast wyścig milionerów to była już formalność i tu niestety nie było adrenalinki

 

edit:

to dopiero przy 40% ukończonej gry w singlu

 

Dołączona grafika

Edytowane przez thermalfake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No i skonczylismy na dzisiaj [;

 

Wiele osob jezdzi samotnie z forum, jak na razie to jezdzimy w 4-5 caly czas, ale na mapie widze wiele osob z ppc ktore jednak chyba nie chca z nami jezdzic [;. A szkoda [;

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pioorek , nie ze chca, a nie moga ...

przynajmniej jest tak w moim przypadku ...

probowalem z wami pojezdzic i konczylo sie frame ratem na poziomie 5 fps ... :(

nie wspominajac ze wszyscy oprocz DeVeDe u mnie laguja :(

sprzet jak z podpisu , net chello 12mb - nie wiem co wiecej do tej gry potrzeba :/

Edytowane przez Macias666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mi lagują tylko gracze zza granicy, jak gram z polakami to jest dobrze...

 

Maciasex (to ty? ;)) mi przeskakuje strasznie tj. laguje. Nie ma w tym jazdy w ogole tylko takie przeskakiwanie co 5 metrów :|... ale to odosobniony przypadek.

 

BTW - czy mi sie wydaje, czy maxymalnie na raz moze byc podlaczonych tylko ośmiu graczy?

 

Dzieju - ja tez mialem problem z zalozeniem konta, jakies 15 min sie meczylem, caly czas zajęte albo złe hasło, a wymyślałem już cuda i nic nie dawało rady. Możliwe że gra nie toleruje jakiś dziwnych znaków np "_" ale moge sie mylic.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisalem juz do Maciasa bo mial ten sam problem ale mi nie pomoglo ... nei chce zasmiecac przepraszam ale potrzebuje pomocy :(

 

 

kupilem dzis zainsatalowalem i mam ten sam problem w kolo ...

 

problem z siecia .... przy logowaniu do sieci ...

 

albo nick jest uzywany albo ktos uzywa tego konta ...

 

Zakladalem nowe konto kombinowalem z mailami .... porty przekierowalem na oruterze firewalla nie mam a zaplacilem za nia 99zl. i chial bym sobie po bzykac na kierze z wami ...a tu pipa :(

 

Kasowalem folder profili ...

 

:/ help :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

--Pioorek ja mam za dużo dróg nie odblokowanych a wszyscy akurat jeżdża tam gdzie mnie jeszcze nie było :P

 

DZieju jak skasowałeś folder profili to D bo wejść na profil tylko możesz z sejwa inaczej wyskakuje, że jest używany przez kogoś innego. Nazwa hmm ja Ludwiczek na wszystkie sposoby próbowałem i dup nie dało się wziąłem StoProGratis i od razu zaskoczyło. Jak tworzysz konto na gamespy to lepiej o innej nazwie bo też może wyskoczyć, że używane. A no i jedno konto= jeden mail.

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

--Pioorek ja mam za dużo dróg nie odblokowanych a wszyscy akurat jeżdża tam gdzie mnie jeszcze nie było :P

 

DZieju jak skasowałeś folder profili to D bo wejść na profil tylko możesz z sejwa inaczej wyskakuje, że jest używany przez kogoś innego. Nazwa hmm ja Ludwiczek na wszystkie sposoby próbowałem i dup nie dało się wziąłem StoProGratis i od razu zaskoczyło. Jak tworzysz konto na gamespy to lepiej o innej nazwie bo też może wyskoczyć, że używane. A no i jedno konto= jeden mail.

 

walcze qrde walcze ... a tu juz 24:08 ... :( help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie podpuszczacie.... az chyba zaryzykuje...

No ja jutro ide na poszukiwania, chyba ze ktoś powie gdzie dostane gre od reki (w warszawie) Imho warto wydac na ta gre 80zl ... jedyna w swoim rodzaju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jutro ide na poszukiwania, chyba ze ktoś powie gdzie dostane gre od reki (w warszawie) Imho warto wydac na ta gre 80zl ... jedyna w swoim rodzaju.

w olsztynie wala sie w ilosciach hurtowych w empiku i mm.

powiedz gdzie ja masz za 80?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzieki ... to już wiem ze w empiku są ;)

 

p.s.: nie pisałem ze dokładnie za 80zl, ale to tylko tak w spoorym zaokrągleniu :P

 

http://www.empik.com/showobject.jsp?object...ategory=4010800

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłpaki , dlaczego nieraz nie chce mi odpalić samochód ?? wciskam gaz i du.#pa..... gram ana padzie, ale zmieniają na klawisze też nic ??

....wrzuciłem także swoje mp3 do folseru radio/ classic i nie grają ??

Edytowane przez erosito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak dodawać znajomków?

Chce z kimś pojeździć :damage_wall:

F

 

a jak mam takie pytanie:

czy da sie grac w TDU z jednego oryginalu na dwoch kompach, tzn moj brat na swoim kompie a ja na swoim(jedno IP), czyli zalozyc jedno konto na gamespy i grac z doch kompow?

Naraz nie mozna.

 

chyba mnie nie zrozumiałeś: chodzi mi o to, że czy jak gram w momencie gdy nie jestem podłączony do internetu i zrobie save, to czy będę miał te same osiągnięcia (zarobiona kasa, samochody) jak podłącze się do internetu i wczytam ten save co zrobiłem grając bez połączenia internetowego?

 

starałem się jak najjaśniej wyjaśnić o co mi biega ;]

Nie. Myslalem ze da sie z profilu offline zrobic online jednak bezskutecznie. Jezeli zalozyles wczesniej profil offline to na nim po necie nie pograsz. Musisz zalozyc drugi profil z gamespy id i przechodzic gre od poczatku.

 

Widzieliscie to ??

2571131[/snapback]

No to cos kiepsko wam idzie :P Jak widze, niektórzy ledwo w 60 minutach sie mieszczą. A to pewnie dlatego ze na kierach jeździcie :P

Mi tam klawa dobrze służy, śmigam bez aidsow (wszystko na off) i jakoś trasę dookoła wyspy zaliczyłem stockowym Lambo Murcielago Coupe w 47'41''65

 

Dzisiaj stuknęło w sumie 1900km przejechanych

Ino na kierze trudniej ale ciekawiej.. i bardziej meczace :) Tez takie czasy mialem na klawiszach. Ja juz mam przejechane pewnie kolo 3-3.5k km :)

 

to dopiero przy 40% ukończonej gry w singlu

U mnie 41% hehe :)

 

Ktoś z wawy jest w stanie powiedzieć w którym sklepie dostane grę od ręki?

www.wirtus.pl :) Odebralem osobiscie w Alejach Stanow Zjednoczonych :) Odezwij sie do Yog-Sothoth.. mysle ze nie bedzie zly ze go polecilem ;) 79 zeta.

 

normalnie podpuszczacie.... az chyba zaryzykuje...

:lol: :lol: :lol:

 

bo musisz jeszcze edytowac plik z lista utworow do danej stacji radiowej

W instrukcji jest napisane ze mozna jeszcze skroty do pliko mp3 robic... jednak jeszcze tego nie sprawdzalem.

 

I fotka na zakonczenie wieczoru ;)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...