Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba wymyslic jak wybrac tego jdnego ktory dostanie seria :)

 

A naraze podaje pierwszy czlon na stronie skladu TDU www.ppcteam.woox.pl w shoutbox ...

 

:)

 

ps. ma ktos ciekawy pomysl jak wybrac tego szczesliwca ? jakies losowanie ? jakas gra ? moze rebus :P na IRCU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne info od Atari w sprawie patcha

http://forums.eu.atari.com/showthread.php?t=55507

 

ciekawe co da ta optymalizacja

 

Dla tych co nie umieją ang

 

Patch ma poprawić:

psujące się sejwy

zawieszanie się gry i błędy

poprawić płnność

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektore wozy mają "manetki" przy kierownicy.

A co mi najbardziej sie rzuciło w oczy to pozamieniane obrotomierze z prędkościomierzami. Jest to np. w Mercedesie CLS-55 ... prędkość pokazuje w obrotach na minute, a obroty w kilometrach an godzine :P

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga manetki swoja droga ;) ale w kilku wozach jest normalna "wajcha" do zamiany biegow a "postac" z niej nie korzysta (chyba w firebirdzie tak jest). pozatym brak tarcz w tuscanie mnie dobija

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

W koncu jakies info o patchu. Multiplayer dziala ok, nie jest pozbawiony wad ale jak widac nikt nie ma problemu z tworzeniem duzych free ride'ów... jesli poprawia plynnosc to bedzie wypas, gra i tak dziala mi plynnie ale im wiecej fpsow tym lepiej [;. Ja dolacze do was pewnie w nocy/wieczorem, mam nadzieje ze ktos bedzie jezdzil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka piękna liczba przejechanych kilometrów i to na dodatek na parkinku pod latarnią ;)

 

Jak ktoś ma chwilę, to czekam przez 10 minut.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Tak mi sie wlasnie przypomnialo:

DLACZEGO NIE MOZNA MALOWAC NIEKTORYCH MOTOROW??!?!

To najwieksza glupota w tej grze. Wszystkie motory to klony, do tego jest malo ubran dla motocyklistów. Mogli sie troche bardziej postarac [;.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanie można wyeliminować te dziwne zawiechy w grze bo nieraz to niedarady jechać przez te kilko sekundowe zawiechy.

Na tym co masz w podpisie raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje,że na pc też coś wyjdzie.Wogóle denerwujące jest,że jeszcze nie wyszło.W mojej okolicy TDU na pc kosztuje więcej niż na konsole...dlaczego płacę więcej a otrzymuje mniej ? Paranoja!

Nie paranoja a Atari a w dodatku

http://forums.eu.atari.com/showthread.php?t=55519

bug... oni sami nie wiedzą co sprzedają.

 

U mnie kosztuje mniej.. gdzie ty mieszkasz? A co do DLC to chyba nie mają i tak innego wyjścia pisząc o 125 samochodach na pudełku z grą i zapowiadając, że tak owe będą przed premierą... tylko jak to z Atari żeby się dowiedzieć czegoś trzeba 10 tematów zrobć by się wykłucić co się z patchem dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[please_mode]

 

Kurcze, nie pomyślałem kiedy zakładałem konto na gamespy, właściwie to miałem już dawno, a teraz tylko wpakowałem je do tdu.

Pytanie, czy i jak moge zmienić swój nick?

 

[/please_mode]

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku**a... skasowały mi się savy :angry: :mad: :angry: .

Na szczęście miałem przedwczorajszy backup, ale i tak z 20% gry poszło się je**ć :angry: .

 

Witaj w klubie :mur: mialem backup ale jakies 35% mniej :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postanowilem ze czesciowo ręce umyje od decyzji komu dac klucz :)

 

zapraszam tutaj do ankiety jest lista chetnych i mozecie sami zaglosowac :)

 

2574724[/snapback]

Nie moge wejsc w topic. Jakiegos hasla chce [;.

 

Fotki robil mateusz_piatek czy jakos tak [;. Mowil ze wrzuci, pewnie ktos inny jeszcze ma... ale musze powiedziec ze dosc szybko sie zmyliscie :(

 

Juz poprawilem :)

Edytowane przez Dzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie moge wejsc w topic. Jakiegos hasla chce [;.

 

Fotki robil mateusz_piatek czy jakos tak [;. Mowil ze wrzuci, pewnie ktos inny jeszcze ma... ale musze powiedziec ze dosc szybko sie zmyliscie :(

 

Dzieju - też robisz wielkie coś z tego klucza. Daj go komuś i tyle, a nie robisz ankiety i gadasz o tym od kilku stron.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge wejsc w topic. Jakiegos hasla chce [;.

 

Fotki robil mateusz_piatek czy jakos tak [;. Mowil ze wrzuci, pewnie ktos inny jeszcze ma... ale musze powiedziec ze dosc szybko sie zmyliscie :(

 

Dzieju - też robisz wielkie coś z tego klucza. Daj go komuś i tyle, a nie robisz ankiety i gadasz o tym od kilku stron.

 

no wiem no wiem ... ale jest zabawnie :) ... tu juz nie bede pisal nie martw sie Mistrzu ... zostalo okolo 13h i koniec nie bedziesz musial tego czytac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...