Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje ze ktos po pijaku w atari nie wylaczyl serwerow... mam szczera nadzieje ze wlasnie poprawiaja multiplayer i testuja patcha... ide spac skoro pograc sie nie da

 

Dzisiejsze foto:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden screen jaki znalazlem.

Spojzenie w tyl ... gonią mnie i gonią .... ;)

 

Dołączona grafika

 

 

Neo ... Jak to sie nie da grać? Ja cały czas gram od paru godzin.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge wejsc w topic. Jakiegos hasla chce [;.

 

Fotki robil mateusz_piatek czy jakos tak [;. Mowil ze wrzuci, pewnie ktos inny jeszcze ma... ale musze powiedziec ze dosc szybko sie zmyliscie :(

 

Dzieju - też robisz wielkie coś z tego klucza. Daj go komuś i tyle, a nie robisz ankiety i gadasz o tym od kilku stron.

Też hasła nie mam, gg jest wpisane w profilu.

 

PS znałem kiedyś jednego Mateusza Piątka :razz:

 

Ja zbytnio fot nie robie od za długiego siedzenia w Photo Mode rozłącza.

 

Próbowaliście dziś robić wyścigi w klubie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowaliście dziś robić wyścigi w klubie?

Tak, probowaliśmy. Ale w momencie jak wszyscy weszli to klubu to kontakt sie urwał ... kiszka totalna. Nic sie nie dalo zrobic. Potem przez nastepne 30 minut szukalismy sie po mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Najlepsze jest to, ze dzisiaj w tym samym czasie gra wyszla nam do windowsa (mi, Neo_x'owi i miazdze) - ciekawe kiedy konto mi padnie. Na razie robie kopie po kazdej grze...

 

jurek911 - wydaje mi sie, ze nie da rady zmienic nicka. Po co zresztą? Zrob sobie drugi jak tak bardzo chcesz miec inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge wejsc w topic. Jakiegos hasla chce [;.

 

Fotki robil mateusz_piatek czy jakos tak [;. Mowil ze wrzuci, pewnie ktos inny jeszcze ma... ale musze powiedziec ze dosc szybko sie zmyliscie :(

 

Dzieju - też robisz wielkie coś z tego klucza. Daj go komuś i tyle, a nie robisz ankiety i gadasz o tym od kilku stron.

 

Mateusz_Piatek to ja :) fotka jest niestety tylko jedna na poprzedniej stronie jak gonie Miazge :-P

 

jak coś to wieczorkiem piszę sie na wspólną jazde

 

 

 

"PS znałem kiedyś jednego Mateusza Piątka " LudwiG to może sie znamy heh B-)

Edytowane przez NFS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dorwalem wersje edu i pokrecilem sie troche i co dziwne nie mialem spadkow fps, latajacych tekstur i nawet przez 100 mil nie mialem zadnych problemow. dalej pozostala dziwnie dzialajaca kiera i lag zwiazany ze zmiana biegow i te paskudne przebasowanie, ze nawet z subem skreconym na min tony niskie gorowaly nad wszystkim. zobaczymy jak bedzie dzisiaj czy nie byl to jednorazowy "psikus" ze strony gry ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę napisać o jednym bardzo irytującym mnie błędzie. Jadą sobie chrysler'em, koleś na motocyklu potrafi mnie zepchnąć z drogi albo podjechać w taki sposób, że za chwilkę jestem na jego plecach po czym wywala mnie gdzieś na pobocze. Bzdura i jak dotychczas jedyny błąd poważnie mnie denerwujący.

 

A tu ford gt...

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

... nie pozowane.

 

:D

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dorwalem wersje edu i pokrecilem sie troche i co dziwne nie mialem spadkow fps, latajacych tekstur i nawet przez 100 mil nie mialem zadnych problemow. dalej pozostala dziwnie dzialajaca kiera i lag zwiazany ze zmiana biegow i te paskudne przebasowanie, ze nawet z subem skreconym na min tony niskie gorowaly nad wszystkim. zobaczymy jak bedzie dzisiaj czy nie byl to jednorazowy "psikus" ze strony gry ;]

 

Nie zapominajmy też o silnikach, które rev limit mają tam gdzie na obrotomierzu dopiero zaczyna się czerwone pole. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie topic od poczatku i chyba zna odp na moje pytanie ale wole sie upewnic. Mam problem z wyswietlaniem fps. Tzn, niezaleznie w jakiej rozdzialce (od 800x600 do 1280x1024) gram, caly czas mam 17-23 fps. Sprzet powinien pociagnac spokojnie 800x600, czyli bug?

 

Konfig:

 

Athlon 2400+

1GB RAM 400Hmz

GeForce 6800

 

Nie krecony.

 

PS. Podczas jazdy po wyspie czasami mi wywala napis na cay ekran, ze serwery nie sa dostepne i mam sprobowac pozniej. Na gorze mam zielony napis, ze serwer TDU jest dostepny i profil ladnie sie zapisuje. O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy zwyciezce :)

 

Komu komu :) kluczyk

CarsonPoland

38% [ 5 ]

Luc4s

7% [ 1 ]

ath

7% [ 1 ]

demon92

7% [ 1 ]

Niemiec

30% [ 4 ]

Spylon

0% [ 0 ]

virtuomaniak

7% [ 1 ]

 

Głosowań: 13

Wszystkich Głosów: 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie od wczoraj nie udaje sie połączyć z serwerem... Ktoś wie wtf?

Kur*a mać, to jest jakiś żart :angry: Ktoś to dobrze ujął na forum atari "Atari/Eden, give up complex games like TDU and stick to what you know - Pong." :angry:

Edytowane przez Koen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie topic od poczatku i chyba zna odp na moje pytanie ale wole sie upewnic. Mam problem z wyswietlaniem fps. Tzn, niezaleznie w jakiej rozdzialce (od 800x600 do 1280x1024) gram, caly czas mam 17-23 fps. Sprzet powinien pociagnac spokojnie 800x600, czyli bug?

 

Konfig:

 

Athlon 2400+

1GB RAM 400Hmz

GeForce 6800

 

Nie krecony.

 

PS. Podczas jazdy po wyspie czasami mi wywala napis na cay ekran, ze serwery nie sa dostepne i mam sprobowac pozniej. Na gorze mam zielony napis, ze serwer TDU jest dostepny i profil ladnie sie zapisuje. O co chodzi?

Nic wiecej na tej grafie nie wyciagniesz. Gra dziala jak dziala do czasu wyjscia patcha.

 

Mamy zwyciezce :)

 

Komu komu :) kluczyk

CarsonPoland

38% [ 5 ]

Luc4s

7% [ 1 ]

ath

7% [ 1 ]

demon92

7% [ 1 ]

Niemiec

30% [ 4 ]

Spylon

0% [ 0 ]

virtuomaniak

7% [ 1 ]

 

Głosowań: 13

Wszystkich Głosów: 13

No to osoba na ktora glosowalem zajela drugie miejsce ;)

 

Taka propo... prosze o zarejestrowanie sie na pccteam.xt.pl osoby ktore naleza do klubow a jeszcze na liscie forum ich nie ma. Sa to:

Keymai_LCC - LCC-Keymai

MoRady - MoRady

 

Worms14 - worms-ppc.pl

halfi - MessWhG

 

f1zZ - f1zZ_PPC

Pipka-vs - Pipka-vs

master_electronic - master-electron

 

Prosze te osoby rowniez o napisanie do mnie PW bym mogl Was dodac do grupy ppct1 byscie mogli przegladac specjalne, oddzielne forum tylko dla klubow.

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie od wczoraj nie udaje sie połączyć z serwerem... Ktoś wie wtf?

Kur*a mać, to jest jakiś żart :angry: Ktoś to dobrze ujął na forum atari "Atari/Eden, give up complex games like TDU and stick to what you know - Pong." :angry:

Nie wiem, czy to jakies pocieszenie dla ciebie, ale mnie też nie może połaczyć z serwerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę napisać o jednym bardzo irytującym mnie błędzie. Jadą sobie chrysler'em, koleś na motocyklu potrafi mnie zepchnąć z drogi albo podjechać w taki sposób, że za chwilkę jestem na jego plecach po czym wywala mnie gdzieś na pobocze. Bzdura i jak dotychczas jedyny błąd poważnie mnie denerwujący.

 

A tu ford gt...

 

 

... nie pozowane.

 

:D

Tez tak mam zwlaszcza jak jade za laggerem to w pewnym momencie zatrzymuje sie na jego nie widzialnym tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Najgorzej sie jezdzi z laggerem ktory przeskakuje co 5 metrow... strasznie to dekoncentruje i cięzko sie skupić.

 

A fizyka w TDU rzeczywiscie szwankuje, dzisiaj jezdzilem sobie motorkiem na tylnim kole i uderzałem w samochody od tylu (:D). 95% zdeżen z prędkością ponad 300km/h nie kończyło się upadkiem. Ta ninja to chyba cross jakiś [;.

 

Servery mi tez padly... kurde, lipa troche, mam nadzieje ze cos tam poprawiaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol ;) Wtedy jak graliśmy to miałem coś z routerem - nawet do www.wp.pl miałem pingi 1500ms, po zresetowaniu jest już ok. Czasem tak mi świruje a że nie jest w moim pokoju (ani w moim domu) to nie moge go zresetować kiedy chce.

Ps czy w tej grze publiczne IP coś daje? Jeśli tak to jakie porty przekierować?

Ps2 serwery działają, jak ktoś nie backupował profilu to niech przygotuje sobie coś na uspokojenie xD

Edytowane przez Koen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps2 serwery działają, jak ktoś nie backupował profilu to niech przygotuje sobie coś na uspokojenie xD

No to ten BUG jest najgorszy. Prędziutko sprawdziłem i fucktycznie siedzi w chacie jakiś jełop. Na szczęście zgrywam sobie sejwika... wczoraj tego nie zrobiłem i straciłem dwie furki. Czerwonego merolka i fordzika gt. Szkoda... a za takie numery to powinni być...

 

Widziałem Pioorka i ofce, chłopaki dają czadu non stop chyba.

 

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol ;) Wtedy jak graliśmy to miałem coś z routerem - nawet do www.wp.pl miałem pingi 1500ms, po zresetowaniu jest już ok. Czasem tak mi świruje a że nie jest w moim pokoju (ani w moim domu) to nie moge go zresetować kiedy chce.

Ps czy w tej grze publiczne IP coś daje? Jeśli tak to jakie porty przekierować?

Ps2 serwery działają, jak ktoś nie backupował profilu to niech przygotuje sobie coś na uspokojenie xD

 

Mam dobry router do sprzedania jak cos w granicach 100zl. :) odpisz na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy zwyciezce :)

 

Komu komu :) kluczyk

CarsonPoland

38% [ 5 ]

Luc4s

7% [ 1 ]

ath

7% [ 1 ]

demon92

7% [ 1 ]

Niemiec

30% [ 4 ]

Spylon

0% [ 0 ]

virtuomaniak

7% [ 1 ]

 

Głosowań: 13

Wszystkich Głosów: 13

 

Wezcie powiedzcie mi o co chodzi z tym kluczem, bo jakis czas nie sledzilem rozwoju sytuacji... :)

W TDU dalej tylko mozna pogierzyc na oryginale, na bete serwy pozamykane ostatecznie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...