Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwa pytania:

 

1. Jakie waszym zdaniem jest najlepiej prowadzace sie i w miare szybkie auto klasy A? Myslalem o F1 GTR ale czy jest sens placic za niego 1,5 miliona?

 

2. Czy istnieje mozliwosc zapisania sie do klubu PPC? Jezdze online ale nikogo z Was nie moge nigdy spotkac, a chcialem zobaczyc jak jezdza zawodowcy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

 

1. Jakie waszym zdaniem jest najlepiej prowadzace sie i w miare szybkie auto klasy A? Myslalem o F1 GTR ale czy jest sens placic za niego 1,5 miliona?

1.5 miliona + upgrade 400k o ile pamietam. imho zupelnie nie wart tej ceny. lepiej kupic enzo, saleen lub zwyklego f1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Czy istnieje mozliwosc zapisania sie do klubu PPC? Jezdze online ale nikogo z Was nie moge nigdy spotkac, a chcialem zobaczyc jak jezdza zawodowcy :D

Nie za mlody starz masz troszke na forum? Probuj na forum ppcteam.xt.pl... jak sie wykarzesz to moze cos z tego bedzie.

 

1.5 miliona + upgrade 400k o ile pamietam. imho zupelnie nie wart tej ceny. lepiej kupic enzo, saleen lub zwyklego f1 :)

mclaren - 1mln......... tuning - 400k...... 450km/h na liczniku... bezcenne :lol: Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w tej chwili stery 97.94 a wczoraj zalatalem hotfixa od MS do dwurdzeniowek i porazka. Z samym opitmazerem od AMD jest lepiej.

Zauwazylem u siebie przycinki wiec myslalem ze moze to bedzie lekarstwem.

U każdego są przycinki. Zrób defragmentację, to będzie ich mniej. Takie to uroki tego śmiesznego engine'u ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robilem, nie to ze grac sie nie da. Ogolnie jest spoko ale czasami sa takie przycinki.

No jesli u ciebie na venecji sa to juz nie kapuje, podejrzewalem moj X2

Pisza jeszcze w pliku readme od TDU o stuttering-u ale to wszystko przerabialem.

Moze jak wyjdzie patch do TDU to cos da. Sprawdze dzisiaj na sterach NV Forceware 158.16 ponoc sa dobre

Edytowane przez mmmaaarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robilem, nie to ze grac sie nie da. Ogolnie jest spoko ale czasami sa takie przycinki.

No jesli u ciebie na venecji sa to juz nie kapuje, podejrzewalem moj X2

Pisza jeszcze w pliku readme od TDU o stuttering-u ale to wszystko przerabialem.

Moze jak wyjdzie patch do TDU to cos da. Sprawdze dzisiaj na sterach NV Forceware 158.16 ponoc sa dobre

Mam nieco odmienna platforme od twojej i ten sam problem, sprawa jest znana. Podobno ma patch ma pomóc, ale jestem raczej sceptycznie nastawiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę delikatnie to napisali:

... w mniejszym stopniu będzie wpływać na frustrację graczy.

Dalej piszą,że gre będzie można uruchomić na "starszych" komputerach, ciekawe co to dokładnie oznaczy, czy obetną jeszcze bardziej efekty i gra będzie wyglądać jak za czasów rivy tnt, czy mamy się spodziewać konkretnej optymalizacji, przez co będę wreszcie mógł zagrać z aa ?

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za mlody starz masz troszke na forum? Probuj na forum ppcteam.xt.pl... jak sie wykarzesz to moze cos z tego bedzie.

Ok sorry, ze wszedlem z butami :wink:

 

mclaren - 1mln......... tuning - 400k...... 450km/h na liczniku... bezcenne :lol:

Wlasnie go kupilem, ale juz nie starczylo mi kasy na tuning. Jeszcze jedno pytanie. Ile czasu musi uplynac by samochod sie automatycznie sprzedal na licytacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Gram w tą gre już opd jakiegoś czasu, ale nie przez sieć. Przy zakładaniu profilu nie zaznaczałem gry przez sieć, a teraz chce zagrać przez sieć. Czy moge to gdzieś zmienić nie zakładając nowego profilu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Gram w tą gre już opd jakiegoś czasu, ale nie przez sieć. Przy zakładaniu profilu nie zaznaczałem gry przez sieć, a teraz chce zagrać przez sieć. Czy moge to gdzieś zmienić nie zakładając nowego profilu???

Nie. Profil sieciowy jest czym innym niz profil do gry offline. Jesli chcesz zaczac jezdzic online, musisz zalozyc nowy profil i aczac od poczatku...niestety.

Edytowane przez Chwali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby się da- tekst poniżej. Udało się może komuś zrobić to w drugą stronę (żeby pograć na koncie do multi, jak nie mam netu)? U mnie, po zmianach, nie ma opcji "kontynuuj" :angry:

 

 

 

Background - This is a fix that I read on the general section of this boards where people wern't able to get online because in the profiles a box wasn't checked. So credit goes to I forgot who (sorry) the one that posted about this fix on the general forums section.

 

The only fix around this is to remove your current game save and start a new one but some players didn't fix this till later in their progress so you will loose a lot of time played, this fix will get you back online and keep the current progress.

 

The TDU save is located in the My Doucments folder under Test Drive Unlimited. Inside this folder is "savegame" you want to back that up by zipping it up or just putting it in another folder you can create. Once you have that backed up just make the TDU folder empty of a savegame folder, start up the game and create new game with the exact ingame name and go through the tutorial till you purchase your first car and house. Make sure you are online and once you are quit the game and it will save.

 

Go back to the TDU save folder now and open up the new save game folder that was created under your profile name ie: Test Drive Unlimited\savegame\BFsRTrinh\playersave in this folder there will be two files, a playersave which is the current progress, garage etc of the game while commondt.sav is the button config, music, and most importantly the gamespy account and password, unfortunaly this file is NOT ENCRYPTED so your login name and password is exposed so think twice about sharing this file if Eden doesn't fix this when the game goes gold.

 

Anyways back to the saves, open up the old gamesave that you couldn't go online with, there maybe two playersave folders named playersave or playersave2, pick the most recent one and copy the playersave file and paste it into the new folder that was created by the game and let it overwrite. Now restart the game, hit continue and now you should be online and have all your cars and progress.

 

This worked for my friend and I hope this will work for others, if I confuse you (sorry talking to people on vent)feel free to post for help or ask in the IRC channel handled by BCTrainers, I'll try to be on there as much as I can I maybe afk or in game so sometimes I may not respond for a while.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kruca fuks. Dziś chciałem zainstalować TDU na Viscie x64 i nie daję rady. Oczywiście ISScript11.Msi zainstalowałem, ale to nie pomogło.

 

Wywala mi cały czas takie oto okno:

 

Dołączona grafika

 

Jakies rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...