Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie czy po wylaczeniu wszystkich helpow, na kierownicy jezdzi sie latwiej? :lol:

Chociaz w realu i tak opanowanie samochodu jest znacnzie latwiejsze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie czy po wylaczeniu wszystkich helpow, na kierownicy jezdzi sie latwiej? :lol:

Chociaz w realu i tak opanowanie samochodu jest znacnzie latwiejsze ;]

Dla mnie tak.

 

BTW jakim cudem koleś zrobił 10 000 punktów nagle? jeden wyścig w 8 osób to ok 800 punktów ale najczęściej jeździ się po 3. Czyli ty i 2 innych kierowców za których dostaje się 200 punktów ( 100 punktów za jednego kierowcę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://i114.photobucket.com/albums/n258/Bi.../1012182211.jpg

 

A ja dziś zakłądając wyścig natknełem się na to coś. Zamiast nazwy było napisane coś w stylu nie masz ściągniętego tego samochodu chciałem robić screeny ale posiadacz tego auta się rozłączył.

 

Na forum xboxa dowiedziałem się, że to auta wyświetla się i jest ten napis gdy przeciwnik ma ściągnięte auto którego my nie mamy.

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie pograsz w rozdzialce 1280x1024 na high bez hdr'u aa4x i af4x lub 8x.

 

Tą gre warto kupić dla każdego sprzętu ;)

chyba cos ci sie rozdzielczości pomyliły w 1280x1024 nie da sie grac tym bardzej z aa i af Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba cos ci sie rozdzielczości pomyliły w 1280x1024 nie da sie grac tym bardzej z aa i af

Hee? Czy ja czegoś nie rozumiem? :blink:

 

JA gram w takich ustawieniach i jakos problemu nie ma.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mógłby mi napisać w jakich detalach i rozdzielce pograłbym sobie na następujacym spręciku: X2 3600+ @ 2800MHz, 2GB RAMu 800MHz, 7900GS @ 600/1800? Bo nie wiem czy warto kupić tę gierkę do tegiego sprzętu ;p

Komputer z podpisu: 1024x768, high detale, aax4, afx16, fps rzadko spada poniżej 30 (jeżdże z widokiem ze środka). Teraz sam sobie odpowiedz. TDU wcale takich dużych wymagań nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlaczylem afx na 16x... wlaczam gre... i pomiedzy afx 0x a 16x nie ma zadnej roznicy w 1024x768 i high detal... chybaze to ja mam jakies problemy ze wzrokiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAx4. AFx16? :lol: Wylacz AF, AA daj na x2 i poczuj co to plynnosc.

Śmieszny jesteś, to może jeszcze ustawie detale na low, to poczuje moc 60fpsów i namiot mi stanie <_<

 

Widzę dużą różnicę między aax2 a x4, więc ustawiam wyżej, a af jest ustawiony najwyżej, bo przy testowaniu zauważyłem, że między stopniami filtrowania fpsy nie spadają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie zauwazylem smieszna sytuacje... na af 2x mam wiecej fps (35-40) niz na 0x (30-35)... oczywiscie caly czas jezdzac w tym samym miejscu

edit:a jednak nie.. po resecie wrocilo do normy

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie odkryłem że z kamerą na masce albo na kiju (zza samochodu) mam jakieś 15fps wiecej niż w kokpicie rzeczywiście w 1280x1024 da sie płynnie grać tylko niwuja nie sprawia mi ta gra tyle przyjemności

 

ehh żeby ktoś zrobił porządny mod fizyki, bo jazda 350km/h już dawno mi sie znudziła - marzenie :)

 

swoja drogą dlaczego merc CLS i mustang mają tylko 5 biegów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoja drogą dlaczego merc CLS i mustang mają tylko 5 biegów

tez nie wiem, co niezmienia faktu, ze cls prowadzi sie bajecznie choc Vmax mu kuleje.

 

 

ja u siebie na procku na 2,15 i z grafa ustawiona 620/1640 mam w 1280 MAX AA4 AF16 na widoku z kokpitu 37-43FPS niezaleznie czy jade przez miasto, biore udzial w race czy cruisuje przez pustkowia, framerate poza tan zakres niespada. dziwi mnie tylko to, ze w sklepach, salonach i domu mam ok 20-25fps ale akurat tam fps sie nie licza.

 

 

 

 

taki question => zeby odblokowac motory musze byc w kazdym salonie z samochodami czy wystarczy, ze mam je widoczne na mapie. mimo iz motory sa zalosne to potrzebuje 3 roznych do paru % gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...