Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ludwiczek

My tu gadu gadu o grafice a mnie bardzo ciekawi jak tam się wozy prowadzą. Coś jak w Driv3erze? Bo jak tak to bardzo cienko :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

chiałbym zagrac w tą bete, mam zainstalowaną ale nie mam cd-key'a :mur:

Tylko dla płacących na IGN sam CDkey nie pomoże trzeba się jeszcze logować, rejestrować itp :wink: Nie smarujesz nie jedziesz :razz:

 

Pewna strona francuska dostała pozwolenie o napisaniu o becie daniu screenów i filmiku. Filmik ukaże się w artykule niestety artykuł po francusku wiadomo, że filmik który się ukaże to ten http://www.dailymotion.com/video/xrynd_vid...d-exclude-known

Nie wiem jakoś mu się to przeważnie nie tnie.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już odrazu widać że jeździ sie miodnie, czuć prędkość i czuć każdą dziure na drodze i wzniesienie, extra sprawa, fajnie jakby jeszcze zrobili motyw że w samochodach które były by wyposażone w poduszke powietrzną przy wypadku by wybuchała, to już by był meksyk normalnie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Pytanie do posiadaczy dema. Tez macie mozliwosc wyboru trybu wspomagania kierowania, jak w X'ie ??:)

 

Pozdrawiam

To jest beta a nie demo :razz: Zacytuję "select new game and your in the airport waiting in line to go through the gate, oh and also you may want to click on options and checkout your controls or if you have a steering wheel you can enable it but dont worry about the sensitivity and stuff you can do that in once your in game, you can ajust your seat hight, steering sensitivity and things like that."

 

Swoją drogą to większość kierownic dodatkowo można sobie ustawiać w windowsie ;p

 

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

@Ludwiczek - mnie chodzilo o tzw. Driving Aid. Na X'ie sa cztery mozliwosci - wylaczony, i trzy rozne rodzaje wspomagania (w zaleznosci od tego, samochod inaczej zachowuje sie na drodze). :)

 

Pozdrawiam.

Raczej jest Ci co grali na X36 i testują bete na PC piszą, że praktycznie niczym się nie różnią a opcję są te same co na Xboxie 36 :wink:

 

Screeny z wersji na PS2 i PSP

http://www.jeuxvideo.fr/test-drive-unlimit...actu-55278.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ludwiczek - mnie chodzilo o tzw. Driving Aid. Na X'ie sa cztery mozliwosci - wylaczony, i trzy rozne rodzaje wspomagania (w zaleznosci od tego, samochod inaczej zachowuje sie na drodze). :)

no jest taka opcja, ale jakos nie mozna tego przelaczyc - albo beta, albo kweastia wozu, albo nie moge znalezc przelacznika ;). caly czas jest ustawione na "sport"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sulaco, pozwól jeszcze kilka screen'ów. :D Wydaje mi się, że ładnie bardzo to wygląda. Jakieś styczne bez rozmycia np: jak stoisz gdzieś na poboczu a za samochodem roztacza się jakiś przyjemny widoczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Hmm ciekawie to będzie wyglądać (choć z drugiej strony w co wątpie) ;o

Wiadomo, że beta nie ma szajderów jeszcze zrobionych i hdr w niej nie działa więc pełna powinna wyglądać lepiej.

 

Edit:

Nowe screeny z PS2 i PC

 

http://worthplaying.com/article.php?sid=39...ead&order=0

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że beta nie ma szajderów jeszcze zrobionych i hdr w niej nie działa więc pełna powinna wyglądać lepiej.

HDR dziala, shadery nie wiem czy mam byc ich wiecej, czy mniej ale tez dzialaja. ogolnie imho w grafice nic sie juz nie zmieni, no moze poprawia pare szczegolow, ale jako calosc pozostanie bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

HDR dziala, shadery nie wiem czy mam byc ich wiecej, czy mniej ale tez dzialaja. ogolnie imho w grafice nic sie juz nie zmieni, no moze poprawia pare szczegolow, ale jako calosc pozostanie bez zmian.

Działa? A nie wywala Ci erroru po jego włączeniu?.

 

@Ququrydza Ludzie z Eden twierdzą, że grafika z PC będzie taka sama jak ta z Xa a Ci co grali u Eden Games jak wygrali konkurs i pojechali tam na "odwiedziny" powiedzieli, że to co widzieli niczym się nie różniło od tego co widzieli na X36 ;) Ale Ci co porównują screeny chyba wiedzą lepiej ;]

 

http://www.youtube.com/watch?v=eO-6Qhe41j0

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche screenow :)

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

gra wciaga. bardzo wciaga. :rolleyes: czasami jest irytuajaca, jak probujemy n-ty raz zaliczyc jakas misje, ale po minucie odpoczynku juz chce sie wracac :)

najciekawsze imho, sa misje podstawiania bryki - zawsze mozna sie czym ekstra przejechac no i niezla kase zgarnac :)

bedzie hit, jak nic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sulaco

Grasz na kierze, tak? Moglbys sie poswiecic i sprawdzic jak ciezko jezdzi sie na klawie przy tylnio napedowcach?

Bo chyba zaczynam sie slinic na mysl o muscle na zakretach :twisted:

no wlasnie nie :) kiery nie mam i "mecze" sie na klawiszach, bo nie chce mi sie ustawiac pada w grze ;) na klawiszach ciezko sie jezdzie i do czasu jak mamy cos "slabszeg", np. to TT, to jakos idzie, ale przy czyms mocniejszym, to juz jest ciezko, depniesz mu, pukniesz w klawisz i juz bryka bokiem leci. na trasie nie jestes w stanie opanowac takiego czegos przy >200km/h, jak tylko leko cie zarzuci, albo wypadniesz tylko jednym kolem z trasy. paluchy bola, a efektow nie widac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

gra wciaga. bardzo wciaga. :rolleyes: czasami jest irytuajaca, jak probujemy n-ty raz zaliczyc jakas misje, ale po minucie odpoczynku juz chce sie wracac :)

najciekawsze imho, sa misje podstawiania bryki - zawsze mozna sie czym ekstra przejechac no i niezla kase zgarnac :)

bedzie hit, jak nic :D

Screeny ładne ( mam wrażenie, że to wyraźniej niż na X36 wygląda chyba włączyłeś AA i AF na maxa?). Hit jak nic ja w ciemno kupuję oryginał chyba, że wydawcą będzie cenega wtedy się będę zastanawiał nad dorwaniem wersji gry po angielsku ;] Co tu mówić twórcy od serii NFS będą się musieli mocno zastanowić nad swoimi ostatnimi grami :wink:

A ile samochodów to ma mieć? Gdzieś czytałem, że lista to 141 aut ( i motorów) przy czym każde bardziej dopieszczone od tych z Carbona :wink: No i każde ma kokpit od którego przez granie na kierownicy się już uzależniłem :wink: I nie mówiąc, że twórcy nadal pracują nad dodatkowymi samochodami do ściągnięcia. Jedyna czego mi brakuje to stacji paliw by można było tankować jak :razz: Mam wrażenie, że gra wryje się nam w pamięć jak poprzednie wyścigi ich twórców czyli NFS 5 Porsche :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny ładne ( mam wrażenie, że to wyraźniej niż na X36 wygląda chyba włączyłeś AA i AF na maxa?).

w gierce max, hdr+fsaa4x, w sterach tez max tylko bez TAA - zabija framerate

przy takich ustawieniach na jednym 8800gtx (SLI nie dziala :( ) wyciagam >40fps

 

Hit jak nic ja w ciemno kupuję oryginał chyba, że wydawcą będzie cenega wtedy się będę zastanawiał nad dorwaniem wersji gry po angielsku ;]

ja mimo, ze nie przepadam za scigalkami, to tez sie pisze na ten tytul :) wydawca zdaje sie jest cdprojekt, a wiec tutaj tez jest b.dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Lista pojazdów w Test Drive Unlimited!

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Test Drive: Unlimited Vehicle List

 

~AC:

Cobra 289

Cobra 427

 

~Alfa Romeo:

8C Competizione

Brera

GT 3.2 V6 24V

 

~Aprilla:

RS 1000 V

 

~Ascari:

KZ-1

 

~Aston Martin:

DB4 GT Zagato

DB7 Zagato

DB9 Coupe

DB9 Volante

V8 Vantage

Vanquish S V12

 

~Audi:

A3 3.2 Quattro DSG

A6 4.2 Quattro

Quattro

RS4

S4 Cabriolet

TT Quattro Sport

 

~Cadillac

CTS-V*

STS-V*

XLR-V

 

~Caterham:

CSR 260

 

~Chevrolet

C1 Corvette

C3 Corvette Stingray

C3 Corvette Stingray Convertible

C6 Corvette Coupe

C6 Corvette Z06

Camaro Z/28

SSR

SSR Special Edition

 

~Chrysler:

300C SRT-8

Firepower Concept Car

ME Four-Twelve

 

~Dodge:

Challenger

Charger Super Bee Hemi

Viper SRT-10

Viper SRT-10 Coupe

 

~Ducati:

999R

996R

Monster S4R

SuperSport 1000DS

 

~Farboud:

Supercharged GTS Prototype

 

~Ferrari:

250 GTO

288 GTO

308 GTS

360 Modena

575M Maranello

599 GTB Fiorano

612 Scaglietti

Enzo Ferrari

F40

F430 Coupe

F430 Spider

Testarossa

 

~Ford:

GT

GT40

Mustang GT

Mustang GT Convertible

Mustang GT-R Concept

Shelby Cobra Concept

Shelby Cobra Concept Hardtop*

Shelby GR-1 Concept

 

~Jaguar:

E-Type Coupe

XJ200

XK Coupe ‘06

XK Convertible ‘06

XKR Coupe

 

~Kawasaki

Ninja ZX-10R

Ninja ZX-12R

Z1000

 

~Koenigsegg

CC8S

CCR

 

~Lamborghini:

350GT

400GT

Countach 25th Anniversary

Diablo GT

Gallardo

Gallardo Roadster

Gallardo SE

LM002

Miura P400 SV

Murcielago Coupe

Murcielago Roadster

 

~Lotus:

Elise R

Esprit V8

Sport Exige 240R

 

~Maserati:

3500 GT

GranSport Coupe

MC12

Spyder 90th Anniversary

Spyder Cambiocorsa

 

~Mazda:

MX-5 Miata

RX-8

 

~McLaren:

F1

F1 GT

F1 GTR

F1 LM

 

~Mercedes-Benz:

300SL Gullwing

C111-II

CLK55 AMG

CLK-DTM AMG

CLS55 AMG

SL65 AMG

SLK55 AMG

SLR McLaren

 

~MV Agusta:

F4 Tamburini

F4 Brutale 910S

 

~Nissan:

350Z Coupe

350Z Nismo S-Tune

Skyline GT-R V-Spec R34

 

~Noble:

M12 GTO-3R

M14

M400

 

~Opel:

Tigra TwinTop

 

~Pagani:

Zonda C12S 7.3

Zonda C12S 7.3 Roadster

 

~Pontiac:

Firebird ‘70

GTO ‘04

 

~Ruf:

GT

RT 12

Turbo

 

~Saleen:

S281E Mustang Convertible

S7

S7 Twin Turbo

 

~Saturn

Sky Roadster

 

~Shelby:

Cobra 427*

Cobra Daytona Coupe

GT500 ‘67

 

~Spyker:

C8 Laviolette

C8 Spyder

C8 Spyder T

 

~Triumph:

Bonneville T100

Triple Speed

 

~TVR:

Sagaris

T440

Tuscan S

 

~Volkswagen:

Golf V R32

W12 Coupe

W12 Roadster

 

~Wiesmann:

Roadster MF3

 

Yes:

-Yes Roadster

 

Ps lista jest mniej więcej pełna i wiem, że nie które samochody to te do dokupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...