Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety to bedzie kolejne arcade i nic pozatym... :(

 

idąc twoim tokiem myślenia to każda gra samochodowa jest arcade... pokaż mi taką gre która odzwierciedla to co naprawdę jest w rzeczywistości? model jazdy, fizyke, fizyke uszkodzen, jedno mocniejsze puknięcie i samochód ma się całkiem rozwalac. itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to skoro kazda jest arcade wg cibie to prosze odpal sobie NFS a potem np. GTR w trybie sim i powiedz mi ktora z nich jest bardziej arcade ?:)

 

 

tu masz racje, jeżeli chodzi o model jazdy, tak samo forza motorsport ma model jazdy niby symulacyjny, oczywiście trzeba powyłanczać wszystkie wspomagacze. Uszkodzenia też niby ma, ale jadąc 200 km/h i walisz w bande, tak naprawdę z samochodu nic nie powinno zostać. a on dalej jedzie...... to wiec nie jest symulacja, tylko arcado-symulacja... Moze jak wyjdzie forza 4 lub Granturismo 7 :) moc sprzetu bedzie odpowidenia aby wszystkie warunki symulacji zostały spełnione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez juz teraz w takich tytulach jak np. GTR i Nascar Racing 2003 kazda powazna kraksa konczy wyscig. Wiec w czym problem? w tyme ze blacha sie nie wygina na milion sposobow , ze nie widac krwi na szybie? Mozna urwac kolo , zlapac gume , przegrzac silnik etc itd.. widac malo grales w dobre tytuly po prostu. A spojrz na takiego NFS MW- jedziesz 400 kmh walisz w sciane i dalej jedziesz 400 LOL nad lole ..Na konsole nie bylo jeszcze ZADNEGO sima poz RBR - a te wszystkie GT i Forza to tylo trudnirjsze deko czyste fun-arcade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sewer ma racje. Na konsolach jedynie RBR to byla symulacja. Wszyskie inne gry typu forza to wymagajace arcade. Najbardziej wymagajace jakie znam to ferrari challenge na DC i vanshing point.

A co do TDU to mam wrazenie ze gra bedzie zwyklym arcade i mam nadzieje ze lepszym niz produktu EA, ktore sa przeznaczone dla 10 latkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]o prawda. A Enhusia Professional Racing to też arcade? Z tego co wiem, to fizyka jazdy jest tam lepsza niż w Live for Speedzie, czyli niemal idealna.

 

Sewer odpal sobie RBR odcinek asfaltowy (Francja) i rFactor np., a później LFS (z jakimś dobrym setupem samochodu). Według mnie od razu czuć, że w LFSie fizyka jest mimo wszystko o wiele bardziej skomplikowana, czuć każdy najmniejszy przechył nadwozia i w ogóle. Dlatego w takim GTL i GTR fizyka też nie jest idealna, chociaż nie przeczę, że jest bardzo poprawna.

 

Poza tym co do realizmu to mi chodziło tylko i wyłącznie o fizykę jazdy, nie o zniszczenia. W końcu skąd mamy wiedzieć, jak będą one wyglądały w takim TD Unlimited, skoro nie widać ich na żadnycm screenie ani filmiku (to znaczy nie ma pokazanych żadnych wypadków).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że na Hyper pokazywali porównanie nagrań z prawdziwego toru i z gry z tymi samymi samochodami i z tym samym kierowcą w zasadzie nie było żadnej różnicy między nagraniami.

 

BTW Czy wy też macie wrażenie że ten aston martin w TD to jakiś taki krzywo zrobiony jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qba wierz mi w temacie simow siedze juz pare ladnych lat i probuje kazdej gry , ktora ma jakiekolwiek aspiracje do symulacji.. np taka TOCa - real driving symulator czy jakos tak ja reklamowali a to po prostu LOL i smiech na sali a nie sim. GTR i innym simom daleko do realizmu ale sa o niebo blizej niz np taka toca.. Zreszta nie zamierzam nic tu udowadniac.. LFS tez jakos mi "nie pasi" - juz rFactor bardziej. A TD Unlimited to bedzie arcade bo takie ma zalozenia -tak samo jak seria NFS !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez juz teraz w takich tytulach jak np. GTR i Nascar Racing 2003 kazda powazna kraksa konczy wyscig. Wiec w czym problem? w tyme ze blacha sie nie wygina na milion sposobow , ze nie widac krwi na szybie? Mozna urwac kolo , zlapac gume , przegrzac silnik etc itd.. widac malo grales w dobre tytuly po prostu. A spojrz na takiego NFS MW- jedziesz 400 kmh walisz w sciane i dalej jedziesz 400 LOL nad lole ..Na konsole nie bylo jeszcze ZADNEGO sima poz RBR - a te wszystkie GT i Forza to tylo trudnirjsze deko czyste fun-arcade.

 

 

Forza mororsport ma model jazdy symulacyjny i w zasadzie to najlepsze wyścigi w jakie grałem, ma wszysto prawie do perfekcji dopracowane. zapomniałeś jeszcze - jak kolega wyżej napomniał o Enhusia Professional Racing , ja w to za bardzo nie grałem bo jest bardzo trudna i nie na moje nerwy :)

 

W GTR troche grałem, ale na klawie to nie gra, a kierki niestety do kompa nie mam, no i grafika odpycha :?

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

A ty hydro2 czekaj lepiej na Midnight Club 3, chyba też ma wyjść na PC-ta.

Zebys wiedzial,ze czekam,specjalnie zainstalowalewm i przechodze sobie teraz MC2 bo to jest gra jaka lubie.Mamy dowolnosc drogi,ale mam jednoczesnie wytyczony szlak gdzie trzeba jechac - to jest wlasnie to czego szukam w samochodowkach.Niestety - niewiaadomo,czy trzecia czesc wyjdzie na peceta,ale napewno testdrive unlimited wyjdzie i jest to potwierdzone,na samym poczatq wiec nie mowcie,ze to nie pewne bo po co sami producenci mieliby sciemniac ?? Gra wychodzi pare dni po premierze na PS2 i na x-a trzy szesc zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Forza mororsport ma model jazdy symulacyjny i w zasadzie to najlepsze wyścigi w jakie grałem, ma wszysto prawie do perfekcji dopracowane. zapomniałeś jeszcze - jak kolega wyżej napomniał o Enhusia Professional Racing , ja w to za bardzo nie grałem bo jest bardzo trudna i nie na moje nerwy :)

Enthusia to w zasadzie klon Gran Turismo. Takie samo zachowanie samochodu na drodze, gra reklamowana filmikami porownujacymi zachowanie wozkow na torze i w grze robil wrazenie (te przechyly), ale to nie zmienia faktu, ze do takiego GT Legends (ktore bez powodzenia probuje usidlic na padzie ;)) zachowanie samochodow sie nie umywalo.

W moim prywatnym rakingu samochodowek na konsole wyglada to tak, jesli chodzi o realistycznosc prowadzenia samochodu:

1. Gran Turismo 4

2. Enthusia

3. Forza

4. Gran Turismo 3

5. WRC Evo (czy jak to sie nazywa, to nowe)

W RBR gralem na kompie a nie na konsoli, bo bylby na pierwszym miejscu. Roznic w prowadzeniu takiego Clio Sport w GT i Enthusii nie ma praktycznie zadnych. GT weszlo na pierwsze miejsce, bo ma wiecej samochodow. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadasz głupoty. Widziałem filmiki gameplayowe z Enthusi, koleś jeździł jakimś starym BMW, trochę driftował, parę obrotów o 360, trochę zwykłej sportowej jazdy po torze i fizyka jest genialna! Z Gran Turismo w każdym razie na pewno nie ma nic wspólnego. Nie wiem skąd ten pomysł.

Poza tym nawet ten oficjalny filmik, w którym było to porównanie z rzeczywistością, to przecież nie wytrzasnęli takiego prowadzenie się auta z powietrza, tylko nagrali filmik z normalne gry. Prędzej bym wierzył w jakieś upiększanie grafiki na screenach (jak w przypadku TRD3), niż ulepszanie fizyki w filmikach :wink:

Reasumując Gran Turismo nie ma nawet w części tak dobrej fizyki jak Enthusia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem trailer z Enhusia Professional Racing było pokazane jak samochud jedzie po torze w realności i później to samo w grze i gość jechał tym samym samochodem po tym samym torze poślisgu, więc to jest naj realniejsza gra jeśli chodzi o fizyke poruszających się samochodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadzieje można mieć, ale narazioe nigdzie nie ma oficjalnej informacji co do wyjścia tej gry na pc.

A Ty dalej swoje. Wejdź na włoską strone Atari i sobie poczytaj, jezeli nie kumasz tego języka, użyj słownika online.

Albo: Wejdz na oficjalne forum Atari i poczytaj wypowiedzi moderatorów i pracowników atari.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow :D no :)

 

fajnie czy nie fajnie...

prawda jest taka ze konsole mialy zawsze lepsze gry (szczegolnie samochodowki)np. dzisiaj gralem u kuzyna w most wanted

20minut instalacji

5 minut gry :D

Ale nie rozpisuje sie na ten temat bo chyba kazdy tutaj jest takiego samego zdania.

Ale zadam pytanie co to jest to RBR ?:)

 

Popieram takze przedmowcow ktorzy wspomnieli o enthusii (szkoda ze nie mam ps2 :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Richard Burns Rally jeśli sie nie myle:) Bez dobrej kierownicy i 60fps nie podchodź:):):)

Ta gra ma tak male wymagania,ze 60 klatek to nie problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Widziałem trailer z Enhusia Professional Racing było pokazane jak samochud jedzie po torze w realności i później to samo w grze i gość jechał tym samym samochodem po tym samym torze poślisgu, więc to jest naj realniejsza gra jeśli chodzi o fizyke poruszających się samochodów.

Gadasz głupoty. Widziałem filmiki gameplayowe z Enthusi, koleś jeździł jakimś starym BMW, trochę driftował, parę obrotów o 360, trochę zwykłej sportowej jazdy po torze i fizyka jest genialna! Z Gran Turismo w każdym razie na pewno nie ma nic wspólnego. Nie wiem skąd ten pomysł.

(...)

Reasumując Gran Turismo nie ma nawet w części tak dobrej fizyki jak Enthusia

Widzicie. Roznica miedzy nami jest taka, ze wy Enthusie widzieliscie a ja w nia gralem - wiec to ja jednak moge cos wiecej na jej temat powiedziec, prawda?

A tak zeby was przekonac - zobaczcie tryb Licencji w Gran Turismo, wejdzie w prezentacje pokonania takiego np. Seoulu. Wezcie widok z zewnatrz z wlaczona kierownica (w opcjach ustawcie jako kontroler kierownice Logitecha ta z 900 stopniowym obrotem kolka). I popatrzcie sobie jak sie porusza po tym torze samochod, jak sie buja i wychyla na zakretach, jak nurkuje. To, ze w Gran Turismo nie ma porownania miedzy tym, jak zachowuja sie samochody w grze a rzeczywistoscia - nie oznacza, ze czegos takiego nie moznaby zrobic. Filmiki z Enthusii byly genialnym posunieciem marketingowym, ale nie zmienia jednej rzeczy: to jest gra wtorna w stosunku do Gran Turismo 4!

Przyznam, ze ja, po obejrzeniu pierwszych zwiastunow tez bylem mocno podjarany jak kupowalem giere tydzien po premierze - odpalilem, pojezdzilem i bylo "co jest do k****?" - wylaczylem, wlaczylem GT4, pojezdzilem, przelaczylem na Enthusie i... TO SAMO! Takie samo prowadzenie samochodu, takie samo zachowanie na torze, takie same reakcje na ruchy galkami, ta sama przyczepnosc... Potem zaczalem przygladac sie powtorkom w jednej i w drugiej grze - i odkrylem, ze GT4 nie ustepuje jesli chodzi o pokazanie zachowania samochodu na drodze Enthusii. Ba! Enthusia po jakims czasie sprawia nawet wrazenie latwiejszej w opanowaniu gry niz GT4.

I dlatego dosc dlugo myslalem, ze GT4 to symulator (no, w kazdym razie najlepiej oddajaca realia prowadzenia samochodu gra) - dopoki nie odpalilem demka GT Legends. Ale to juz inna historia.

 

Wiec na przyszlosc prosze o wstrzymanie sie od komentarza osob, ktore cos "widzialy na filmikach"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Ta gra niebędzie dobra, czemu? bo robi ją Atari ;/ Pozatym coś mi sie zdaję że gra będzie bardzo podobna do CrashDaya a tam fizyka nie zachwyca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Mam dokladnie do Ciebie te same 3 pytania JestemNoobem.Dodatkowo Ja takiej grafiki jeszcze nie widzialem.Przeciez maly dym,pierwsza samochodowka z tak dobra grafika,no i ma byc zachowanie arcadowe.Czuje,ze ta gra przejdzie do historii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...