Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

W miescie owszem :) rozumiem ze zainstalowales patcha.

Nie no bez przesady to nie jest prawda. Żadnych szarpnięć w mieście ani nigdzie indziej nie zauważyłem. To nie jest normalne.

 

A tak na marginesie to januszxp na tej karcie graficznej co masz nie wierze, że tdu chodzi Ci "miodzio".

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było, było ale niektórzy do tematu muszą wracać bo takie zacinki są bardzo denerwujące. I niestety nadal Atari nie znalazło na to rozwiązania. Śledzę ich forum i wiem, że posiadaczom 8800 zacinki się zdarząją, niezależnie od konfiguracji. Dlatego nie dziwcie się ci, którym gra chodzi płynnie nawet na starszych kartach, że inni mają jej dość. Bo ja m.in dla tej gry zmieniłem gratów za 3k, dokupując drugiego GTSa i najszybszego C2D (wcześniej miałem X2 3800@4600). I jaki efekt? Ciągle przycina.. Klatek w trybie SLI przybyło, można płynnie grać w 1680x1050 ze wszystkimi bajerami ale nie wiem dlaczego przycina co jakiś czas na ćwierć sekundy... Dobra, wyżaliłem się za siebie i innych biedaków ;) Może w końcu Atari coś z tym zrobi. Ale poza tym gierka to spełnienie marzeń, ustawiam sobie sprzęgło w G25 i ręczną sprzynię biegów, na głowę Tracka i można jeżdzić rekreacyjnie po okolicy, rozglądając się po bokach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle klatek to ja nawet chyba nie mam na swoim 7600 ostro kreconym (1280x960 high, anisox8, bez aa i hdr). nie no przesadzilem troche, zazwyczaj jest te 40 klatek ale czasami spada, wiec nie wiem jak na 7300 moze byc podobnie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze mi powiedz, że w 1280x1024 i wszystkim na high. Ale nie o to tu chodzi.

swego czasu mialem ostro wykreconego 73GT i gralem na 1024x768 aax4 detale high hdr off , nie zaobserwowalem przycinek , ok. 30-40 fps srednio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bredzicie, a od kiedy taki 7300gt jest gorszy od 7600? Atitools i kilkaset mhz do gory i jazda. Gralem 1024x768, wszystko high, poza szczegolami otoczenia, bo rybka mi z tym, no i hdr off jednak ciagnal duzo. 30fps leciutko bylo.

 

Njagorsze jest to, że na niektórych kompach chodzi a na innych zupełnie się nie da grać w TDU tak jak u mnie...po prostu się wiesza i domyślam się że wciąż nikt nie wie co z tym zrobic...? :(

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co należy wcisnać aby założyć konto na gamespy???

Po prostu wpisujesz swoj nick i haslo w grze.. jak takiego konta nie ma to zostanie ono stworzone.

 

Ale bredzicie, a od kiedy taki 7300gt jest gorszy od 7600?

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bredzicie, a od kiedy taki 7300gt jest gorszy od 7600?

Wiesz, ale Mhz'e to nie wszystko. Nawet na 7600 jestem w stanie stwierdzić, że ta gra nie będzie śmigać zadowalająco w multiplayerze. A jako rozdzielczosc to biorę pod uwagę 1280, bo 1024 to rozdzielczość z przed kilku lat i przy takiej rozdziałce ta gra czy to na high czy na low, wygląda miernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet na 7600 jestem w stanie stwierdzić, że ta gra nie będzie śmigać zadowalająco w multiplayerze. A jako rozdzielczosc to biorę pod uwagę 1280, bo 1024 to rozdzielczość z przed kilku lat i przy takiej rozdziałce ta gra czy to na high czy na low, wygląda miernie.

Milcz ;) Nie kazdy musi grac na 1280... a na 1024x768 wyglada na tyle dobrze by bylo mozna w nia grac i na dodatek plynnie... tzw: plynnie jak na tdu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na strone gram.pl ściągasz łatę(aktualizację) (klikasz zapisz na [np.pulpit]) uruchamiasz łatę(aktualizację) kilasz dwa razy na łatę(aktualizację) wgrywasz.

 

A sprzęt nie masz dobry do tej gry powiem więcej, jest wręcz poniżej przeciętnej. Szcególnie Radek i Procesor :/ Czyli innymi słowy nie licz na cuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na strone gram.pl ściągasz łatę(aktualizację) (klikasz zapisz na [np.pulpit]) uruchamiasz łatę(aktualizację) kilasz dwa razy na łatę(aktualizację) wgrywasz.

 

A sprzęt nie masz dobry do tej gry powiem więcej, jest wręcz poniżej przeciętnej. Szcególnie Radek i Procesor :/ Czyli innymi słowy nie licz na cuda

chodzi mi na 1024na768 na wysokich detalach i aa :wink:

 

 

 

może mi ktoś wrzucić tego patcha z 1.45 do 1.66 na speedyshare bo nie moge pobrać z gram.pl???

Edytowane przez killer805

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzić to chodzi a w jakich FPS-ach? 5-10?

 

Dlaczego nie możesz sciągać? Powinno pójść normalnie, każdy z przeglądarką www może tak ściągać.

 

http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1585

w 1024 na 786 na szczególly wysokie i aa mam na masce samochodu 20-25klatek a na calym samochodzie 15-21.

 

Ale ja gram ze szczegółami niskimi bo nie widze rożnicy i mam 26-28 klatek

 

 

sciagam latke. napisze czy pomogło :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, dla mnie tam wystarczały każde ustawienia oby to nie było 800x600 bo to już porażka. Ale 7300 dawał sobie doskonale radę.

p.s. trochę źle to napisałem co do porównania 73 i 76. Ale po prostu nie ma wielkiej różnicy, bo jakby nie patrzeć 7300 latają bardzo ładnie i wydajność skacze. Więc takiego 76 imho dogonić łatwo jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że nigdy nie napiszę posta tego typu, a jednak. Od kilku dni walczę z nim po necie i naprawdę rzygać się chcę. Robie któryś wyścig na pomiar prędkości i po przejechaniu go hop i zwiech. Dowożę Camaro i hop 0.5KM przed celem zwiech. I so on. Przecież to jest paranoja, że gra nie radzi sobie z profilem, który znajduje się w niestandardowej lokacji dokumentów. Patch to też pomyłka, "kopia bezpieczeństwa" zachowywała się lepiej niż oryginał.

 

Myślę, ok może za bardzo wyżyłowałem grafikę na stock V, no to odkręcam i nic. Proc to samo, także TDU mimo tego, że na lewej kopii dostarczył mi tyle rozrywki w oryginale to strata pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że nigdy nie napiszę posta tego typu, a jednak. Od kilku dni walczę z nim po necie i naprawdę rzygać się chcę. Robie któryś wyścig na pomiar prędkości i po przejechaniu go hop i zwiech. Dowożę Camaro i hop 0.5KM przed celem zwiech. I so on. Przecież to jest paranoja, że gra nie radzi sobie z profilem, który znajduje się w niestandardowej lokacji dokumentów. Patch to też pomyłka, "kopia bezpieczeństwa" zachowywała się lepiej niż oryginał.

 

Myślę, ok może za bardzo wyżyłowałem grafikę na stock V, no to odkręcam i nic. Proc to samo, także TDU mimo tego, że na lewej kopii dostarczył mi tyle rozrywki w oryginale to strata pieniędzy.

też tak mam że zwiechy są ale mam łatke 1.66 i zaraz napisze czy pomogło :wink:

 

łatka nic nie dała :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A robiliście tak, że najpierw usuneliście wszystko tazem z manualnym usuwaniem folderów z "Program Files" i "Document and Settings" ?

Potem wgrać świerzutką kopie TDU, a potem łatę polską?

 

A robiliście tak, że najpierw usuneliście wszystko tazem z manualnym usuwaniem folderów z "Program Files" i "Document and Settings" ?

Potem wgrać świerzutką kopie TDU, a potem łatę polską?

 

EDIT:

 

Killer sorki, trochę się zagalopowałem z tymi Fps-ami, myślałem, że ja tyle mam co ty napisałeś :)

 

U mnie śmiego minimalnie 35, zazwyczaj 45-50, często 60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A robiliście tak, że najpierw usuneliście wszystko tazem z manualnym usuwaniem folderów z "Program Files" i "Document and Settings" ?

Potem wgrać świerzutką kopie TDU, a potem łatę polską?

 

A robiliście tak, że najpierw usuneliście wszystko tazem z manualnym usuwaniem folderów z "Program Files" i "Document and Settings" ?

Potem wgrać świerzutką kopie TDU, a potem łatę polską?

 

EDIT:

 

Killer sorki, trochę się zagalopowałem z tymi Fps-ami, myślałem, że ja tyle mam co ty napisałeś :)

 

U mnie śmiego minimalnie 35, zazwyczaj 45-50, często 60.

 

No ale jaki ty masz sprzęt :wink:

 

Ja nic nie usuwałem tylko zainstalowałem łate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiler to zrób jak Ci napisałem, to powinno być dobrze. I napisz co i jak zrobiłeś i czy pomogło. Bo ludzie nie czytają instrukcji do łat, a potem narzekają.

 

A robiliście tak, że najpierw usuneliście wszystko tazem z manualnym usuwaniem folderów z "Program Files" i "Document and Settings" ?

Potem wgrać świerzutką kopie TDU, a potem łatę polską?

 

nie rozumiem tego.

co mam usunac z pf przecież gra jest na dysku gry a w pf nic nie ma.

mam usunac save i grac od poczatku???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...