Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Ano jest o wiele lepiej, przynajmniej u mnie. No chłopaki trzeba się jeszcze nacieszyć Jedynką bo już w natarciu jest Dwójka :) Jak wyjdzie to Jedynka z prędkością światła wyląduje w szafie. Jak dla mnie to nie żałuje ani jednego grosza wydanego na TDU - pomimo, że są niedociągnięcia.

 

No i niech mi ktoś powie, że ten bboolliidd nie jest zjawiskowy :)

Dołączona grafika

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żałowałem póki nie straciłem save'a z 70% gry za soba:P

No w tym przypadku możesz mieć pretensje tylko do siebie :damage_wall: Już dawno było pisane, że zawsze trzeba robić kopię savea, a wtedy nie ma z tym najmniejszego problemu. Ale rozumiem co czujesz bo miałem podobną akcję i tylko cudem znalazłem swój backup który i tak nie był pierwszej świeżości. Po tej nauczce już robię co trzeba. Jednak Atari nie można ufać:-)

 

ps. Filmik już załadowany, link będzie w wiadomym miejscu. Wczoraj, przypomniały mi się stare dobre czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w tym przypadku możesz mieć pretensje tylko do siebie damage_wall.gif Już dawno było pisane, że zawsze trzeba robić kopię savea, a wtedy nie ma z tym najmniejszego problemu.

No mogę bo to po formacie było :) przeniosłem nie ten katalog. Ale już mam nowy profil, jeżdżę od 0. Po raz pierwszy na starcie kupiłem A3, a nie TT i stwierdzam, że to dobre autko do zakrętów. Może w czwartek jak będzie jakiś zlocik to wpadnę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIEM, wiem, wiem... :)

Udało się już wiem... po tylu miesiącach grania odkryłem jak można przyspieszyć rozglądanie się na boki siedząc za kierownicą z widoku z wewnątrz samochodu. Jak całkiem prosto, naciskamy klawisz zmiany widoku kamery i ciśniemy go tak długo aż pokaże się ikonka kamerki x5 na ekranie, wtedy już możemy się szybciej rozglądać (nie myszką tylko klawiszami), gdy chcemy znowu spowolnić rozglądanie ponownie naciskamy i trzymamy klawisz aż się pokaże ikonka kamery x1. Proste :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spłodziłem filmik z ostatnich 2 jazd naszego klubu. Zachęcam do obejrzenia, oraz do wspólnej jazdy ;) 133MB

 

http://ppcteam.woox.pl/files/TDU_the_movie.avi

 

http://files.filefront.com/TDU+the+movieav...;/fileinfo.html

 

Po więcej info oczywista na klubowym forum http://ppcteam.woox.pl/index.php

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spłodziłem filmik z ostatnich 2 jazd naszego klubu. Zachęcam do obejrzenia, oraz do wspólnej jazdy ;)

bardzo zacny filmik :D nalezy sie duza pochwalka :wink: zwlaszcza z Refused w tle :D czesto przy tym jezdzilem/jezdze, genialnie nadaje sie do smigania. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam problem odnosnie tej gry. Wie ktos czy istnieje jakis patch, albo cos w tym stylu zebym nie mial tak wysokich cen aut?? Np. Saleen S7-Twin Turbo kosztuje u mnie 7 550 500. A kolega mi mowi ze kupil go za ok500tys. Tak samo czytalem w poradniku cena jego wynosi 550 000. Drugi przyklad to Shelby Cobra Daytona Copue- umnie kosztuje 10 000 000. a w poradniku i u kumpla-1 milion. I tak mam z wszystkimi autami. Audi A6 kosztuje 500 000 a normalnie w poradniku 71 000. Czy mam jakas zla wersje gry czy poprostu jakis patch, albo cos innego ?? Prosze o pomoc bo tak sie poprostu nie da grac... :/:/

Edytowane przez Pawcioo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam problem odnosnie tej gry. Wie ktos czy istnieje jakis patch, albo cos w tym stylu zebym nie mial tak wysokich cen aut?? Np. Saleen S7-Twin Turbo kosztuje u mnie 7 550 500. A kolega mi mowi ze kupil go za ok500tys. Tak samo czytalem w poradniku cena jego wynosi 550 000. Drugi przyklad to Shelby Cobra Daytona Copue- umnie kosztuje 10 000 000. a w poradniku i u kumpla-1 milion. I tak mam z wszystkimi autami. Audi A6 kosztuje 500 000 a normalnie w poradniku 71 000. Czy mam jakas zla wersje gry czy poprostu jakis patch, albo cos innego ?? Prosze o pomoc bo tak sie poprostu nie da grac... :/:/

To jest przykład działania na lewym oprogramowaniu. Radziłbym kupić oryginał B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko dotyczące gry w TDU w sieci...Otóż jak to jest z serwerami? Są normalne serwery do wyboru czy jest się przydzielanym do jakiegoś konkretnego? Jeśli było to nie bijcie...po prostu chcę to wiedzieć bo planuje kupić gierkę i być może do Was dołączyć w grze w sieci ;) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i są losowo, ale jak wytłumaczysz, że Ppc team ciągle razem śmiga? Generalnie da się namierzyć każdego, jak coś poczekacie chwilę i traficie na siebie. O to byłbym spokojny.

Być może to klub tak działa, albo dodanie do przyjaciół.

 

ps. Qqrydza widzę, że Cameron Diaz do Ciebie wpadła?:-)

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...