Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, no raczej .... tym bardziej, że większość z aktywnie jeżdżących ma wszystkie samochody dostępne w grze

 

Zbieramy się na jazdę w TDU, już teraz kilka osób jeździ. Chętnych do wspólnej jazdy zapraszamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie ukrywam ,że chętnie pojeździł bym z Wami -

zastanawiam się nad zakupem gry... na allegro znalazłem coś takiego

http://allegro.pl/item265035881_test_drive..._pre_order.html

wg. sprzedawcy własnie 22 listopada ma wyjść TDU w takiej cenie...

wie coś ktoś na ten temat?? jeśli tak to cena atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BŁAGAM O POMOC! Wie ktoś może jak wygenerować plik ProfileList.DAT ??? Albo jak napisać listę profili w tym pliku , żeby gra ją poprawnie wykrywała? Bo coś namieszałem i muszę grać chyba od początku...szkoda tylu godzin gry xd :angry: :? :mur: :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie ukrywam ,że chętnie pojeździł bym z Wami -

zastanawiam się nad zakupem gry... na allegro znalazłem coś takiego

http://allegro.pl/item265035881_test_drive..._pre_order.html

wg. sprzedawcy własnie 22 listopada ma wyjść TDU w takiej cenie...

wie coś ktoś na ten temat?? jeśli tak to cena atrakcyjna.

To już 2 aukcja wystawiona przez tego gościa właśnie jako Pre-Order :) W poprzedniej zamówiłem no i czekam...mam nadzieję, że paczki będą rzeczywiście wysłane 22 listopada bo już zacieram rączki :D Moim zdaniem 37zł za taką gre to śmiech na sali - brać, brać i jeszcze raz brać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już 2 aukcja wystawiona przez tego gościa właśnie jako Pre-Order :) W poprzedniej zamówiłem no i czekam...mam nadzieję, że paczki będą rzeczywiście wysłane 22 listopada bo już zacieram rączki :D Moim zdaniem 37zł za taką gre to śmiech na sali - brać, brać i jeszcze raz brać ;)

Ta, ja kupiłem TDU za 80zł w dniu w którym przysłali mi części do kompa :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo się naczytałem jakie to ludzie mają problemy z TDU i zawsze się temu dziwiłem bo u mnie zawsze działało bez najmniejszego problemu. Do dzisiaj niestety... Zrobiłem misję z modelką, pojechałem po kolejną. Misja startuje no i gra wisi. Usiłowałem się dostać do windy, ale wszelkie kombinacje nic nie dały. No to na twardo i po uruchomieniu jeszcze raz (kompa i gry) wybieram profil, ładuje się mieszkanie, daję "wyjście" żeby zacząć jeździć i zima. Taka sama sytuacja na wszystkich 3 profilach w grze. Jest na to jakieś rozwiązanie? Czy mogę już spokojnie odinstalować tą grę uznając że save'y się uszkodziły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo się naczytałem jakie to ludzie mają problemy z TDU i zawsze się temu dziwiłem bo u mnie zawsze działało bez najmniejszego problemu. Do dzisiaj niestety... Zrobiłem misję z modelką, pojechałem po kolejną. Misja startuje no i gra wisi. Usiłowałem się dostać do windy, ale wszelkie kombinacje nic nie dały. No to na twardo i po uruchomieniu jeszcze raz (kompa i gry) wybieram profil, ładuje się mieszkanie, daję "wyjście" żeby zacząć jeździć i zima. Taka sama sytuacja na wszystkich 3 profilach w grze. Jest na to jakieś rozwiązanie? Czy mogę już spokojnie odinstalować tą grę uznając że save'y się uszkodziły?

 

Miałem tak jak Ty. Zero problemów (poza wydajnością) a ostatnio jak już wydajność jest idealna to TDU padło. U mnie nie pomogło to kasowanie pliku (jest do tego specjalny program - radial 1.3 chyba) i dopiero format naprawił sprawę. To nie jest wina save bo po instalce wgrałem te same i chodzi. Ehhh Atari:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem z odpaleniem TDU na nowym konfigu. Otóż wcześniej na starym sprzęcie działał bez problemu, a dziś na nowym gra się nie uruchamia. Tzn. pojawia się logo Atari ,potem jeszcze jedno i później już tylko czarny ekran. Nie da się nic zrobic. Nawet ctrl+alt+del by wyłączyc proces. Dopiero przy próbie wyłączenia komputera aplikacja się zamyka co świadczy, że komp się nie zawiesza. Tak niestety jest za każdym razem przy uruchamianiu TDU. To raczej nie stery do grafiki ,bo wcześniej też miałem 7.9 i gra działała bez problemu. Oczywiście nie muszę dodawac, że to oryginał. Ktoś miał podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani mam pytanko...zamówiłem sobie oryginalne TDU, żeby m.in pograć z Wami na sieci ;) Ostatnio, żeby sprawdzić na moim komputerku jak gra będzie chodzić zainstalowałem kopię od kolegi - niestety gra nie zachwycała płynnością :( Gra ktoś z Was na podonym konfigu? Nie ukrywam, iż chciałbym komfortowo z Wami pograć na sieci :) Jak sądzicie co powinienem zrobić aby choć trochę usprawnić moją współpracę z TDU...? Czy dokupienie 1gb ramu i podkręcenie procka dużo zmieni? Niestety nie mam teraz kasiorki na nową grafikę więc muszę wybrać jakieś mniej kosztowne rozwiązanie! Pozdrawiam, Maciek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil

 

odinstaluj gre, usun wszystkie foldery z gry, wyczysc rejestr, zainstaluj i powinno chodzic...tez kiedys tak mialem i pomoglo to co napisalem.

 

TranceLover

 

ciezko powiedziec podkrec i zobacz ;//// ta gra kazemu chodzi inaczej na roznych configach.

ja wczesnie mialem podobny konfig do twojego...3200 venice i 6600 na srednich bez aa tylko af mialem do 26klatek ;0, ale to byly czasy bety

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki też chciałbym zamówić oryginalne tdu za 40zł i pograć z wami w necie , tylko mam taką wątpliwość czy gra będzie dobrze chodziła w 800/600 na medium i nie będzie się cięła , ponieważ chciałbym pograć płynnie , konfiguracja mojego laptopa jest w podpisie - czy uruchamiał ktoś tdu na ge force 7400 ??? Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...