Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Aha już to widzę:-) Pierwszy polecisz do sklepu.... Jak dodadzą noc, zmienne warunki atmosferyczne, terenówki i te 800 km nowych tras to ja nie widzę rywala dla tej gry. No oczywiście powinni przejechać walcem po Oahu i nieco zmniejszyć te szczyty:-) Dodanie kg tez by się przydało. Generalnie z wypowiedzi producentów wynika, że pierwsze 4 elementy właśnie takie będą. Co do reszty cisza. Chyba, że ktoś wie więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Frendsy dawajcie na Ohuio właśnie jestem po 4 la,pkach dobrego winka za 13 zł i popędzam sobie Ascari po mieścinie, jakby co to mój login taki jak na purepc, chętnie się pościgam ;)

 

Może i mam z 1 promila, ale w pełni gotów do walki:P

 

TDU forever normalnie, ta gra jest warta każdego 99zł jakie wydałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was.

Mam takie głupie pytanie, czy ta gra ruszy na karcie obsługującej Dx 7.0 ? (GF4 MX440 64/128) :wink: Pytanie mojego siostrzeńca bo męczy mi głowę. Interesuje mnie czy to ruszy, a jak będzie działać to już nie moja sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was.

Mam takie głupie pytanie, czy ta gra ruszy na karcie obsługującej Dx 7.0 ? (GF4 MX440 64/128) :wink: Pytanie mojego siostrzeńca bo męczy mi głowę. Interesuje mnie czy to ruszy, a jak będzie działać to już nie moja sprawa.

Może i ruszy ale będzie nie grywalne, kiedyś puściłem tdu na radku X600pro a więc na karcie sporo wydajniejszej od gf4mx :-P i na low w 800-600 nie dało się grać, więc na takim 4mx to już w ogóle będzie pokaz slajdów, ale spróbować nie zaszkodzi.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja prosze o pomoc :( czytam czytam i nic nie wyczytalem :(

 

NIE MOGE WROCIC NA TRASE

 

Mam viste 64bit ultimate instaluje gierke oryginals ie wie ... i tuz po pasku mam info ...

 

 

//// System nie został zmodyfikowany . Aby dokonczyc instalacje pozniej, ponownie uruchom kreatora ////

 

Help :(

 

 

System z aktualizowany ... plik msi zainstalowany ... nie wiem czego sie zlapac ...

 

Vista 64bit pl

TDU pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was.

Mam takie głupie pytanie, czy ta gra ruszy na karcie obsługującej Dx 7.0 ? (GF4 MX440 64/128) :wink: Pytanie mojego siostrzeńca bo męczy mi głowę. Interesuje mnie czy to ruszy, a jak będzie działać to już nie moja sprawa.

Niby GF4mx nie ma na liście kart kompatybilnych ale jak wiadomo czasem i tak gry działają na tych kartach ;)

Może i ruszy ale będzie nie grywalne, kiedyś puściłem tdu na radku X600pro a więc na karcie sporo wydajniejszej od gf4mx :-P i na low w 800-600 nie dało się grać, więc na takim 4mx to już w ogóle będzie pokaz slajdów, ale spróbować nie zaszkodzi.

NIE RUSZY! Zeby moc plynnie pograc potrzebujesz minimum gf7600

 

 

A ja prosze o pomoc :( czytam czytam i nic nie wyczytalem :(

 

NIE MOGE WROCIC NA TRASE

 

Mam viste 64bit ultimate instaluje gierke oryginals ie wie ... i tuz po pasku mam info ...

//// System nie został zmodyfikowany . Aby dokonczyc instalacje pozniej, ponownie uruchom kreatora ////

 

Help :(

System z aktualizowany ... plik msi zainstalowany ... nie wiem czego sie zlapac ...

 

Vista 64bit pl

TDU pl

Oj Dzieju dzieju... wez Ty xp zainstaluj do gier a nie kombinowac bedziesz :)

 

EDIT: oj zapomnialem... przymierzam sie posmigac dzisiaj troche.. po ponad miesiacu przerwy :) (ale przerwa wymuszona a nie z wlasnej woli ;) )

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

 

ma ktos moze TDU z TopSeller`a? zastanawiam sie czy dodali tam nowszy patch niz ten co byl na poczatku w polskiej wersji czyli chyba 1.3x. no i czy gierka ma wszystko co miala wersja premierowa czyli dodatki takie jak mapa np.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

 

ma ktos moze TDU z TopSeller`a? zastanawiam sie czy dodali tam nowszy patch niz ten co byl na poczatku w polskiej wersji czyli chyba 1.3x. no i czy gierka ma wszystko co miala wersja premierowa czyli dodatki takie jak mapa np.

 

pozdro

Gry z topseller to chyba okrojone z dodatków są i wątpię czy znajdziesz tam mapkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co komu mapka ... i tak ją wezmiesz raz do ręki. Do niczego sie nie przydaje. Świetna gra, nie ma co sie zastanawiać.

 

Dokładnie. Mapka jest w samej grze i ta zupełnie wystarcza. Ja tylko raz swoją rozłożyłem:) Dodatkowo za mocno ją złożyli i nie jest za piękna... Zawsze możesz zadzwonić do dystrybutora i będziesz miał pewność. Polecam zakup, a za taką kasę to po prostu oblig:-)

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Czy opłaca się kupować TDU w tej nowej serii SuperSeller?:D - tak, wiem, głupie pytanie ;)

Czy na neostradzie 1 mb/s da sie grac ?;)

Edytowane przez razorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na neostradzie 1 mb/s da sie grac ?;)

Nie nie da się, grać można tylko na komputerze za pomocą kierownicy. :huh:

 

Oczywiście że można grać na takim łączu, choć różnie to bywa jeśli w jednym miejscu pojawi sie 8miu graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tak... zdenerwowanie to malo, kupilem TDU z topsellera i... naped nie czyta plyty z gra, natomiast plyta z dodatkami smiga bez problemu:/ czy jezeli zainstaluje gre z wersji z neta i wpisze key z topsellera to bedzie dzialac na necie? aktualnie kopiuje zawartosc plytki na kompa z napedu w laptopie, ale czy bedzie dzialac bez plytki gdy zainstaluje z dysku? :mur:

 

zazegnalem problem podpinajac stary naped dvd, ktory uznalem za niedzialajacy, okazalo sie ze bez problemu odczytal obie plytki wiec ide smigac :)

 

nick w grze powerslave_ppc

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei inny problem. Wczesniej grając w wersje angielską z torrenta gra chodził w 1680x1050 hight z hdr bez zadnych zcinek. Wczoraj kupiłem gre z topsellera i na takich ustawieniach da sie odczuc spadki fps mało tego gra wyglada jakbym miał właczona aa na -2. Szczegolnie widoczne jest to na cieniach samochodów. Jest na to rada? Zaczynam myslec ze to wina polonizacji ;)

 

Moja konfiguracja:

E2160@2,4Ghz

2GB RAM GoodRam 800

Gigabyte P31 S3L

PowerColor x1950 PRO 256 DDRIII

 

Próbowałem juz reinstalacji gry oraz sterownikow do karty graficznej, nic to nie dało.

Pozdrawiam.

Edytowane przez skus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos do sprzedania tanio jakies dobre autko ,moze byc uzywane ;] narazie smigam czerwonym A3

Autko? Hehe daj spokoj ten dom aukcyjny to lipa. Lepiej samemu szybko na coś zarobić.

Albo wystaw pierwszy lepszy samochód na aukcji za 9'999.999$ po kilku dniach sam sie sprzeda

jak dolaczyc do klubu ppc?:>

Meet me on-line ;) Ale musisz sie wykazać aktywnością :P Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis jezdzilem chyba z 6 godzin, smigalem z jakims niemcem, mowil, ze ma 15mln, wiec poprosilem zeby dal mi 1 :D powiedzial ze odkupi moje A3 i tak sie stalo i jestem milionerem... czemu w zyciu nie jest tak latwo o pierwszy milion ? B-) smiga ktos teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was ;)

 

Zwracam się do Was z gorącą prośbą!! Tak więc po kolei - dzisiaj nabyłem oryginalne TDU :) Kiedy wkładam płytę do napędu uruchamia się przygotowanie do instalacji a następnie wyskakuje komunikat:

 

Dołączona grafika

 

 

O co chodzi? Jak temu zapobiec? Nie ukrywam, iż chciałbym już zacząć "pocinać" w gierkę chociażby dlatego aby niebawem dołączyć wraz z Wami do gry na sieci ;)

 

LICZĘ NA WASZĄ POMOC :D

Pozdrawiam, Maciek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...