Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Test Drive Unlimited BONUS CD

 

Oficjalne poprawki do gry

 

Test Drive Unlimited Vista PL Patch

Test Drive Unlimited "Pu'uloa Fix" Patch

Test Drive Unlimited 1.66a Patch

 

Acrobat Reader 7.05 PL

 

Instrukcja Test Drive Unlimited

Mapa Test Drive Unlimited

Poradnik Test Drive Unlimited

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmiech na sali, ale ja bym nie miał pretensji gdybym miał teraz kupować grę w tak atrakcyjnej cenie. Jedynym minusem to to, że szał na tdu z lekka minął, wiec o codziennej jeździe z kumplami po o'ahu można zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to ma być BONUS :) LOL

Dodatkowe furki to byłby BONUS :)

PRzeciez to na dyskietke sie zmiesci ;)

 

No może i tak, ale nie ma jak to poznawać nowych kumpli, ostatnio jeździłem z Tiao Japonia, Chris Canada, Andreas Germany i panienke z Angli, nie powiedziała jak ma na imię.

 

Więc trochę otwartości ;)

Nie mam juz tyle czasu na gre co w marcu... niestety praca robi swoje aczkolwiek moge dzisiaj chwile posmigac :) Jakie masz autka juz?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie ktos znajdzie do gry ;) zjem cos... i bede sie paletal po ppcteam.pl i gg :)

nabylem dzis gierke wiec moze wpadne na chwilke za kilkanascie minut. bede sie krecil w centrum miasta raczej.szukaj:

 

krzyss_kalonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nabylem dzis gierke wiec moze wpadne na chwilke za kilkanascie minut. bede sie krecil w centrum miasta raczej.szukaj:

 

krzyss_kalonka

Myslisz ze znalezlibysmy sie? Jezeli chcesz z nami posmigac to piszesz na ppcteam.pl albo na TS-a wlazisz.. zreszta wszystko jest na naszej stronce. Nie ma opcji by sie znalezc w grze a tym bardziej jak piszesz kiedy gramy.

 

EDIT: dzisiaj bede chcial troche pojezdzic.... jutro pracuje na noc wiec dzisiejsza noc jest luzniejsza bo nie musze wstawac o 5 ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem pogrążony w rozpaczy ponieważ kupiłem grę dwa dni temu zainstalowałem wszystko działało dobrze przez 3-4h grania po czym gra zaczeła się zawieszać komp sypać blue screenami :/ nie widziałem co jest grane, zrobiłem format po którym blue screeny już sie nie pojawiają jednak gra dalej sie wiesza :/ Proszę pomóżcie mi :( nie chce tej gry sprzedawać :(

 

P.S. komp to e2140@2,7GHz , ip35-e[345MHz] , 2gb@800 kingmax, 8600gt (nie kręcona), samsung 250gb

Edytowane przez LanEvo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usunięcie pliku pomogło teraz już moge włączyć gre... ale podczas gdy ściga mnie policja spotkam radiowóz odrazu zawiecha i błąd aplikacji :/ tak samo przy zapisywaniu gry po wyścigu :/ Spróbuje z tym porckiem może obniżenie taktów coś da :)

Edytowane przez LanEvo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ktoś mi pomoże: zrobiłem reinstalkę systemu (zmieniłem kompa) i tak jak wiele razy wcześniej save, TDU_locator żeby uzupełnić wpisy, rusza i zonk. Robiłem tak wiele razy wcześniej ale tym razem mój profil offline wywala mnie z komentarzem że nie może się połączyć z serwerem. Niewiele myśląc zrobiłem kopię sejwa i założyłem nowy profil offline, pograłem trochę i było dobrze póki nie wyszedłem z gry. Przy próbie ponownego wejścia znowu info o braku połączenia z serwem. Przed reinstalką wszystko chodziło poprawnie. Wersja z pachem 1.66a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Poda mi kotś namiary na serw Pure??

Tu nie ma opcji wyboru serwerow. Na naszym forum podanym w FAQ masz wszystko. Jak ktos chetny to po 24 moge sie pojawic na wyspie.

 

EDIT: co do tych stron to nie wnikajmy bo ja mam troche inne ustawienia i mam ponad 431 ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...