Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Gość laeskrad

Nie wiem czy to tyko u mnie tak, ale leci mi max 3kb/s więc sobie na razie podaruje...

Nie tylko u Ciebie tak leci. U mnie tez leci max 3kb na laczu 4mbit - lol :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie również się ściągało 3kB/s :mur:

Filmik taki sobie, driftem bym tego nie nazwał. Zessałem bo chciałem zobaczyć framerate i się lekko ździwiłem. Żeby na 76gs grać w 640x480 + AAx4... No chyba że taka rozdziałka to tylko na potrzeby filmu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

tak sobie odpalilem TDU na x1950xtx, wszystko max, stery domyslnie

1680x1050 Avg: 25.121 - Min: 21 - Max: 30

1280x1024 Avg: 31.624 - Min: 26 - Max: 40

Jakie detale? HDR+ AA? A możesz zobaczyć na nim 1024x768 z HDR+AA i samo AA i samo HDR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie detale? HDR+ AA? A możesz zobaczyć na nim 1024x768 z HDR+AA i samo AA i samo HDR?

wszystko w grze max, czyli hdr+fsaa. inne rodz. i ustawienia tez sprawdze i podam wyniki troche pozniej.

btw: ten sam test na 8800gtx

1680x1050 Avg: 46.695 - Min: 40 - Max: 56

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ktoś tu kiedyś wspominał o OPEN Becie, która miała się zaczać w styczniu. Macie jakieś info odnośnie tego ?

22 styczeń ale tylko dla 25 000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Trzeba się do tego gdzieś zapisać, etc ? Czy dopiero w dzień otwarcia Open Bety ? :]

Póki co nic nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz zobaczyć na nim 1024x768 z HDR+AA i samo AA i samo HDR?

zmienilem ustawienia w sterach dot. aniso - 16x HQAF, fsaa z poziomu gry 4x

 

1024x768 Avg: 39.424 - Min: 34 - Max: 47 HDR on

1024x768 Avg: 48.336 - Min: 40 - Max: 59 HDR off

 

1280x1024 Avg: 28.090 - Min: 23 - Max: 34 HDR on

1280x1024 Avg: 38.894 - Min: 33 - Max: 48 HDR off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekko rozwaliła mnie na tym filmie lokalizacja - wirtualny koleś co śmiga tym Ferrari musi mieć sporo kasy skoro pod samą wille podprowadzili mu normalną 2-pasmówkę. ;-)

 

@ath

Hardcore arcade! :lol:

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath a czego sie spoedziewałeś ? hardcore w TDU to tryb w którym samochody mają się zachowywać jak najrealniej na drodze, a nie przy uderzeniach, widze niektórzy chcieliby aby auta zachowywały sie jak w GTR albo GTL..., TDU to arcade z elementami symulacji, można porównywać z NFS albo Flatout, i powiedzcie mi gdzie w NFS zablokują się tak koła przy nagłym skręcie jak na tym filmiku ??

Eden przy tworzeniu tej gry bardzo sie stara, widać że nierobią na PC zwykłej konwersji z xboxa, gracze zwrócili im uwage że samochody powinny się realniej zachowywać, to dają tryb hardcore w wersji na PC, ale widze że nie wszyscy potrafią to docenić.

Po ukazaniu się tej gry na xbox już tak na nią nieczekałem, ale widze że będzie to dopracowana gra z wieloma opcjami, i prawdopodobnie zaopatrzę się w oryginał co mi się często niezdarza, bo ostatią samochodówką w której stwierdziłem że zapłacę autorom za ich wysiłek był NFS 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We flatoucie byl model uszkodzen, kierowca nawet wylatywal przez szybe. :razz:

Dla mnie troche lipa, robic tryb niby realistyczny bez zadnych uszkodzen itp.

To jaki jest sens hamowania na zakretach ? Przeciez kazdy chce byc pierwszy na mecie. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

To jaki jest sens hamowania na zakretach ? Przeciez kazdy chce byc pierwszy na mecie. ;]

powodzenia w jezdzie bez hamowania, jesli chcesz wygrac jakikolwiek wyscig z samochodami tylko troszke slabszymi od Twojego. jesli masz dwukrotna przewage w KM to moze bez hamowania dojezdziesz na mete pierwszy - pytanie tylko: czy sprawi Ci to przyjemnosc? takie zwyciestwo na skroty?

Edytowane przez SamoDobro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

We flatoucie byl model uszkodzen, kierowca nawet wylatywal przez szybe. :razz:

Dla mnie troche lipa, robic tryb niby realistyczny bez zadnych uszkodzen itp.

To jaki jest sens hamowania na zakretach ? Przeciez kazdy chce byc pierwszy na mecie. ;]

Tylko, że w Flatoucie chodziło o to by się rozbijać tak na marginesie nie było w nim aut takich jak Lamborghini, Ferrari, Pagani i inne których to producenci nie lubią crashtestów ich aut :wink:

 

A i nie na każdym zakręcie jest banda jest za to drzewo lub lampa spróbuj się od tego odbić :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Zawsze mozna zatrzymac sie na innym graczu. :lol2:

Nie każdy wyścig jest z przeciwnikami dużo jest też "walki z czasem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...