Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

jak mam to znalesc?

podasz jakies słowo kluczowe, zeby przerzedzić te 243 strony tematu.

Podmieniasz oryginalny folder IGE na ten spakowany: http://rapidshare.com/files/105756151/IGE.rar.html

tzw: Test Drive Unlimited\Euro\Bnk\FrontEnd\AllRes\MapScreens\IGE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

razorBMW - dzięki za info , wreszcie gra działa jak i wszystkie patche do niej też , będe musiał jeszcze chyba wgrać ten pack który poprawia dźwięki aut :-)

 

Miazga82 - wolę zapytać osoby które mają tą wersję TDU i uzyskać odpowiedź w końcu po to jest forum by pytać

 

LCC - świeżakiem w TDU nie jestem ;), a problemy po prostu coraz to nowsze wyskakują :-)

 

przy okazji kolejna porcja pytań ( od dzissiaj będe grał przez neta więc chciałbym się coś dowiedzieć )

 

jak komunikować się z innymi graczami , czemu nie mogę obejrzeć oferty aut do sprzedaży ???

 

grę niestety zaczynam od nowa mam 1 auto i 1 dom i 1 wyścg wygrany :-P

Edytowane przez CKM18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RazorBMW - dzięki , mam większy problem zmieniłem kierownicę z Wingman Formula Force GP na Formula Force GP ( nowszy model) i jak jadę audi tt to mnie rzuca na boki jakbym miał nie wiadomo jaki motor ciężko skręcić i utrzymać auto prosto przy trochę większej prędkości :-( ustawienia kierownicy takie same jak na starym logitechu ( takie jak na screenach podał Miazga82 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podmieniasz oryginalny folder IGE na ten spakowany: 2965395[/snapback]

Trochę przebudowałem FAQ i dodałem nowe dane. Teraz powinien być raj dla świeżaczków :) Jak coś jeszcze będzie trzeba zamieścić to dajcie znać na priv :)

Ale tego tam nie wrzuciles ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj trochę pojeździłem i już mam parę aut i 14% gry :-) , poza tym udało mi się skonfigurować w miarę dobrze kierownicę i teraz auto jedzie jak ja chcę, a teraz parę rzeczy z moich internetowych obserwacji :

 

jest bardzo dużo aut których kierowcy mają pomarańczowe nicki to jakaś duża grupa ??? , LCC - latałeś wczoraj na dole wyspy bo chyba widziałem Twojego nicka.

 

 

i trochę humoru zaczynam grać jadę seryjną audi tt podjeżdża do mnie gość w Ferrari i chcę się ścigać za 1/3 wartości mojego auta wymiękłem :-)

 

potem jeszcze jakiś koleś chciał się ścigać kawasaki też mu podziękowałem :-) trochę śmiesznie to wygląda jak podjeżdżają do Ciebie autem 2 - 3 klasy lepszym lub motorem i chcą się ścigać :-)

 

ps jest jakiś dobry sposób żeby zarobić szybko kasę np na giełdzie ???

Edytowane przez CKM18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj trochę pojeździłem i już mam parę aut i 14% gry :-) , poza tym udało mi się skonfigurować w miarę dobrze kierownicę i teraz auto jedzie jak ja chcę, a teraz parę rzeczy z moich internetowych obserwacji :

 

jest bardzo dużo aut których kierowcy mają pomarańczowe nicki to jakaś duża grupa ??? , LCC - latałeś wczoraj na dole wyspy bo chyba widziałem Twojego nicka.

Biale sa jezeli sie do kogos zlizasz... czerwone jezeli ktos Ci ucieka... pomaranczowy nie mam pojecia

i trochę humoru zaczynam grać jadę seryjną audi tt podjeżdża do mnie gość w Ferrari i chcę się ścigać za 1/3 wartości mojego auta wymiękłem :-) potem jeszcze jakiś koleś chciał się ścigać kawasaki też mu podziękowałem :-) trochę śmiesznie to wygląda jak podjeżdżają do Ciebie autem 2 - 3 klasy lepszym lub motorem i chcą się ścigać :-)

Nic nowego :)

ps jest jakiś dobry sposób żeby zarobić szybko kasę np na giełdzie ???

Wystawiasz autko za mylyon a po kilku dniach samo sie sprzedaje. Jest tez jeden wyscig na mapie ktory zajmuje +- 15 sekund a zarabiasz chyba 30tys.. juz nie pameitam dokladnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie i nie ma to nic wspólnego z oddalaniem czy przybliżaniem sie do siebie graczy. Który kolor oznacza najlepsze połączenie? ... trudno powiedzieć. Jedno co wiem że wszystkie kolory są w porządku, jedynie jeśli ktoś ma znaczek problemu z połączeniem wtedy są lagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mlody_piotrek

Gra jest zaje..... ma fajny klimat i mnóśtwo dróg do przejechania w pięknym otoczeniu.

FAjne samochody i motory i oczywiście łądna grafa :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo_x - czyli wystawię najtańszego złoma za milion i pójdzie ??? :-)

 

jakby ktoś wiedział gdzie jest ten wyścig to byłbym wdzięczny za podzielenie się tą informacją bo potrzebuje kasy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dodać własną muzykę do radia w grze?

Aby dodać ulubione kawałki wystarczy skorzystać z tego oto programiku:

http://rapidshare.com/files/24557519/music_manager.zip

LCC moze podaj 2 sposob moim zdaniem szybszy i lepszy, bez zbednych programow

 

wystarczy stworzyc tutaj

 

C:\Documents and Settings\nazwa profilu\Moje dokumenty\Test Drive Unlimited\savegame\nazwa profilu\Radio\

 

folder o nazwie np muza i wrzucic do niego kilka kawalkow i juz :)

 

 

CKM18 np ten zwlaszcza jak masz ten pojazd

 

Dołączona grafika

 

tak wiem Miazga, ze to nie ten, ale podalem prosty wyscig za okragla sumke i niedlugi

 

co do sprzedazy tez tak kiedys robilem, sprzedawalem motorki albo audi tt za 999999999 ;), ale ostatnio, robilem pozadki w garazu ;) i znalazem kilka "dubli" wiec wystawilem na aukcje za maxa i juz po 3 dniach dostalem wiadomosc, ze twoje auto niestety nie zostalo sprzedane.

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo_x - czyli wystawię najtańszego złoma za milion i pójdzie ??? :-)

Zapomnij o tym wyścigu. Wszystkie samochody sie sprzedają automatycznie za każdą cenę. Najlepiej wystawić za 9'999.999 i mieć z głowy sprawę. Czasami trzeba poczekać jeden a czasami kilka dni; ale wszystko sie sprzedaje.

 

 

CKM18 np ten zwlaszcza jak masz ten pojazd

 

http://images29.fotosik.pl/192/c062af8c9506e672m.jpg

Lecz to nie jest ten wyścig. Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji sprzedawania samochodów to mi jeszcze żaden w mniej niż tydzień nie zszedł, a Audi A3 w ogóle nie schodzi..

 

No i zonk.. wszedłem do gry po tygodniowej absencji i co? 2 samochody nie sprzedane, tzn nie :D Sprzedane w zakładce sprzedane samochody, ale ani kasy nie ma, a moge je wybrac i nimi jezdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black_war ne załamuj mnie wstawiłem 2 audi a3 na sprzedaż :-P

 

jadę do latarni mam jeszcze 53km jaby ktoś był do pojeżdżenia to byłoby fajnie będę niebieską s4

Edytowane przez CKM18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawelekmal - hehe da się , ale ćwiczę jazdę na nowej kierownicy a poza tym mam dopiero 15% gry i muszę odkrywać mapę , teraz stoję na zajeździe 20km od latarni, będę tam później bo teraz nie mogę jeździć :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mlody_piotrek

Chciałem sobie pograć w multi ale po ładowaniu serwera wuskakuje okno że trzeba pobrać aktualizacje do gry online ale nie wiem skąd proszę o pomoc <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mlody_piotrek - musisz spatchować grę do wersji 1,66a tu masz link do patcha w wersji pl :

 

http://rapidshare.com/files/58916251/test_..._patch_166a.zip

 

ewentualnie pobierz z gram.pl :

 

 

i oczywiście założyć konto na gamespy :-)

Edytowane przez CKM18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...