Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

O proszę, odezwał się stały bywalec, którego u nas prawie miesiąc nie było :P Ostatnio jeździmy codziennie!!!

Bo niektorzy musza pracowac by mogli jezdzic swoimi realnymi 2 kolkami ;D Dziewczyny tez robia swoje ;)

 

Witam.

Miał ktoś może doświadczenia z Windowsem Server 2008 64bit i TDU ? chodzi mi dokładnie o sposób instalacji, dodam że patch z Visty nie działa :| a sama instalacja zaraz po przygotowaniu kończy się z komunikatem że system nie został zmodyfikowany.

Dokładnie dostaję taki komunikat. oczywiście system przerobiony na workstation.

Niestety ten serwerowy system jest za krotko na swiecie i raczej duzo info nie znajdziesz na ten temat. Czuje ze na rozwiazanie tego problemu troche poczekasz bo szczerze to nic na ten temat na google nie znalazlem interesujacego :) Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deve my też mamy swoje realne... Ale 4 koła i tak jak Ty nie dostaliśmy ich od św. Mikołaja. O ich utrzymaniu już nawet nie będę wspominał (wredne studnie bez dna). Z tymi dziewczynami to chyba jednak coś ściemniasz heheheheh.

 

Tak na serio to mam prośbę do wszystkich którzy aktualnie jeżdżą. Dajcie znać na tym naszym grupowym forum, albo wpiszcie tu swoje nicki z gry żebyśmy mogli się jakoś pododawać do przyjaciół, bo inaczej raczej marne mamy szanse żeby się spotkać. A tak raz się umówimy w konkretnym miejscu o konkretnej godzinie i później będzie z kim upalać. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok trik z Guitar Hero III dał mi do myślenia. Nie jest to dokłądnie to z czym się męczę, ale jednak być może będzie to pomocne.

 

Co do Samego Servera, no cóż system jest na prawdę fajny, i na ogół z grami nie ma problemu. Jak narazie tylko z TDU mam jazdę. W sumie wygąda to tak jak bym kliknął anuluj w trakcie instalacji. Za pewne jakieś ustawienia instalatora są skopane, może uda się za pomocą orki to naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum ppcteam jest martwe z tego co widzę. Dzisiaj trochę nwbuję pod pure_KHOT swoim Vanquish S, głównie w okolicach krateru.

Jak to martwe? Przecież codziennie tam klepiemy nasze wypociny na shoutboxie chociażby:-) Żyje i ma się dobrze tyle, że w nowych tematów i postów mało bo ciągle siedzimy na ts więc ciężko na siłę coś pisać. Zaraz Ciebie poszukam.

 

 

ps. Wybrałeś straszne miejsce:-) Jest tam kupa ludzi i nie sposób się połączyć. Proponuję okolice naszego klubu na północnym wschodzie.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gram sobie na kierownicy (DFP) i za kazdym razem gdy skręce, to mi strasznie odbija w drugą strone i nie da się opanować samochodu ;) Próbowałem ustawień z pierwszego posta i dalej tak samo ;) W innych grach jest ok (GTR2, rFactor, RBR...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sobie TDU z serii TS i wszystko oczywiście ładnie pięknie tyle że po około 1o minutach zaliczam zwieche maxymalną. Nic sie nie da zrobic. Oprócz resetu na twrado kompa.

Konfig jak w sigu, załadowałem patcha którego podaje pierwsza strona tematu. Gierka jest rewelacja ale niestety te zwiechy mnie załamują. Wczoraj chyba się wysypał VPU Recover ale gra działała tylko wszystko zrobiło się strasznie jasne. Niestety generalnie granie kończy się zwisem.

 

Poprosze o jakieś sugestie.

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kilka razy pojawiły się zwiechy: gra zwisa tak jak opisałeś i po tym pierwszym razie zwiesza się często. Pomaga usunięcie zawartości katalogu:

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Test Drive Unlimited

 

Po tym musisz jeszcze raz wpisać klucz i w ten sposób wytrzymuje znów długo, aż do kolejnej serii zwiech...

 

Ps. Chętni na wieczorne jeżdżenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kilka razy pojawiły się zwiechy: gra zwisa tak jak opisałeś i po tym pierwszym razie zwiesza się często. Pomaga usunięcie zawartości katalogu:

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Test Drive Unlimited

 

Po tym musisz jeszcze raz wpisać klucz i w ten sposób wytrzymuje znów długo, aż do kolejnej serii zwiech...

 

Ps. Chętni na wieczorne jeżdżenie?

nie trzeba usowac calej zawartosci, wystarczy radial.cab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem i nadal lipa, wchodzę na 91.121.146.223:8768 odpala się Teamspeak 2 RC2 i nie wiem co wpisać w Server Password ?

Wystarczy wejść na teamowe forum i zapytać o hasło.

 

Chciałem spytać każdy z was grywa na kierownicy?

Owszem. Ale gra na klawiaturze też jest w porządku. Na klawie swego czasu zrobiłem 20k km i nie narzekałem tak strasznie. Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My się nie ścigamy tylko w większości zwiedzamy wspólnie wyspę rozkoszując się jazdą i widokami :)

Z tego co przejechałem w TDU ponad 30 tys km, to jakieś 25 to spookoojnaa jazda w ruchu ulicznym ;)

Więc wpadaj na PPCTeam.pl i przyłączaj się do nas to pojeździmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...