Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

miał ktoś problem z securomem? po zainstalowaniu patcha 1.66a do PL włączam grę (ofc. z płytką w napędzie) i wyskakuje mi error z takim linkiem : http://www.securom.com/message.asp?m=module&c=7001 . zrobiłem tak jak pisali na tej stronce, gra się uruchamia i po paru minutach zawiesza się. na razie chyba przeinstaluję, bo bez tego patcha na razie się obejdę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał ktoś problem z securomem? po zainstalowaniu patcha 1.66a do PL włączam grę (ofc. z płytką w napędzie) i wyskakuje mi error z takim linkiem : http://www.securom.com/message.asp?m=module&c=7001 . zrobiłem tak jak pisali na tej stronce, gra się uruchamia i po paru minutach zawiesza się. na razie chyba przeinstaluję, bo bez tego patcha na razie się obejdę .

No nie wiem. Tracisz skyline'a ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po kilku miesiacach przerwy powrocilem do TDU ahh miodzio gra;) planuje zakup DFP, moze ktos wie gdzie mozna ja dostac, bo z tego co czytalem po forach to raczej w sklepach ciezko o nowy egzemplarz, a moze uzywke kupic, jak tak to skad?

 

399, przez chwile widzialem 400 ;]

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dobrze, że wrociles do TDU :D

 

Co do kierownicy - sam z miesiąc temu ją kupiłem, ostatnią sztuke na allegro. W Polsce już nówki nie kupisz, nową to jedynie Driving Force GT - dostępna w siriusie za 459zł :wacko: . Sprawdzaj allegro lub forum simracing.pl - tam są często bardzo dobre oferty. No chyba, ze miałbyś okazje skądś sprowadzić.

Edytowane przez Kalel1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem i zgłaszam się z nim do was bo może ktoś już się z tym borykał. Mianowicie podczas gry w misję (np.Podwożenie autostopowicza lub topmodelki) w chwili kiedy zaczyna gonić mnie policja gra zawiesza się i po sekundzie wyskakuje komunikat widoczny na zdjęciu niżej.

 

http://img183.imageshack.us/my.php?image=20081017003kb0.jpg

 

 

Patch najnowszy jaki jest ponieważ gram Online.

Windows Vista Home Premium 64bit również oryginalny z najnowszą aktualizacją online.

Sterowniki do grafiki Catalyst 8.512.0.0

Wersja gry z serii TopSeller

 

Pomóżcie, nie mogę dalej grać =(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po kilku miesiacach przerwy powrocilem do TDU ahh miodzio gra;) planuje zakup DFP, moze ktos wie gdzie mozna ja dostac, bo z tego co czytalem po forach to raczej w sklepach ciezko o nowy egzemplarz, a moze uzywke kupic, jak tak to skad?

 

399, przez chwile widzialem 400 ;]

 

Dołączona grafika

 

Skąd kolega wziął porche?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd kolega wziął porche?

Płatny CarPack... Ktoś na gram.pl pisał, że CDP planuje wydać PL wersję, ale nie wierzę w to.

Tak czy siak, CP możesz kupić [wersję Europejską], ale musisz mieć kartę kredytową... ;[

 

EDIT:

CarPack ma zabezpieczenie w postaci nr. seryjnego, który Ci przysyłają na maila, gdy zakupisz CP.

 

Inaczej albo nie wejdziesz do gry, albo po wyborze nowego autka z CarPacka w salonie wywali Cię z gry z komunikatem pokroju "błąd danych sieciowych" czy coś takiego.

Edytowane przez razorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płatny CarPack... Ktoś na gram.pl pisał, że CDP planuje wydać PL wersję, ale nie wierzę w to.

No ciekawe jak to będzie bo na listopad jest zapowiedź serii kolekcja klasyki w której ma byc za TDU z Carpackiem.

 

więc ciekawe czy będize sam car pack dla posaidaczy juz TDU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK proszę państwa, CarPack będzie PONOĆ ODDZIELNIE do kupienia. Ponoć wg słów zawartych w poście, do którego daję linka działa wsio pięknie...

 

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=42476&pid=27

 

Brawo, kupię samego CP i będzie można sobie popykać bez posiadania karty kredytowej :)

Ale nie należy się napalać... różne rzeczy mogą się dziać do momentu wydania.

Edytowane przez razorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czy tylko mi gra chodzi jakby było 25 fps? Bo fraps pokazuje 60-80 a ruchy nie są płynne.

Wszystko zależy od twojego sprzętu. Na moim (jak w sigu) śmiga na max detalach płynnie. Nie mierzyłem ile mam klatek ale nigdy nie tnie więc jest ok.

 

 

 

A ile taki car pack może kosztować?gra jest obecnie za 40zł do kupienia więc taki car pack to max 20zł powinien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od twojego sprzętu. Na moim (jak w sigu) śmiga na max detalach płynnie. Nie mierzyłem ile mam klatek ale nigdy nie tnie więc jest ok.

E7200 @ 3.6, 4gb, 4850.

 

Sprzęt w porządku, gram w 1280x1024 AAx4 High + HDR. Fraps pokazuje te 60-80, mimo to nie odczuwam płynności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Czy się zmienić głos na angielski?

(...)

W polskiej wersji są dostępne tylko języki polski, koreański i chyba japoński czy coś takiego :D. Niech jakis kolega, ktory ma inną wersje (wiadomo jaka... :wink: ) nagra Ci angielskie dzwięki. Ty wystarczy, ze podmienisz i wszystko ladnie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkadziesiąt przeróżnych pytań, wiele nieprzespanych nocy, a wszystko to za sprawą 45 aut, które miały zaszczycić swoją obecnością 90 już dostępnych. MEGAPACK, bo to o nim mowa wreszcie trafi na półki w Polskich sklepach. Po kilku miesiącach życia w niepewności wielu graczy TDU dziś portal gram.pl o godz. 14:47 oficjalnie podał do wiadomości, że do gry Test Drive Unlimited, która 13 listopada trafi do serii „Platynowa Kolekcja” zostanie dołączony MEGAPACK zawierający 45 dodatkowych aut m.in. takich jak: Koenigsegg CCR, McLaren F1 GT czy Pagani Zonda C12S Roadster oraz jeden potężny motocykl Kawasaki Ninja ZX-12R. Całość tzn. gra + MEGAPACK będą kryć się pod nową nazwą „Test Drive Unlimited Złota Edycja”. Cena takiego zestawu wynosić będzie 59.90 zł.

źródło:

http://www.tdu.com.pl/news.php

 

Problem polega na tym że ja już mam TDU i jakoś średnio mi sie uśmiecha kupno drugiego za 60zł dla 50 furek!!! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie mieć samego CarPacka to sobie go kupcie w necie na kartę.

Ja tu kupiłem wiosną jak CarPack miał swoją premierę:

https://buy.metaboli.com/vnt/choixpaiement....07&affilie=

14,99Euro po obecnym kursie 3.83 kosztuje 57,41zł. więc niecałe 2,5 zł taniej niż Test drive + carpack. Rzeczywiście interes życia :damage_wall:

 

Już bardziej opłaca się zapłacić haracz cd-projektowi, a posiadaną kopię test drive opchnąć na allegro.

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/news_8g3hH,e0_Startuje_...d_Megapack.html

 

Sam CP, bez gry.

 

Tak wygląda pudełko: Dołączona grafika

 

Cena... 39,90 zł W sklepie gram.pl za 31,90 zł

 

Taaak... CP to chętnie, ale zero supportu i nowych patchy :mur:

Edytowane przez RazorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...