Jump to content
Sign in to follow this  
LCC

Test Drive Unlimited

Recommended Posts

No to pieknie, taki crap i niewypal zablokowal prace nad tdu2...ahhh to EA, coraz bardziej mi gra na nerwach :/

Ciapek jestes i tyle :P

Smiga ktos? Jestem bardzo chetny ze wzgledu na brak zajec na dzisiejszy wieczor...

EDIt: jako ze chetnych brakowalo to sobie znalazlem "przyjaciol" w grze ;) Wiec moge isc spac :)

Neo :) cierpliwosci, powiedzmy ze musze poczekac ... do 1o-tego i sie zjawiam :D

Pzdr...

EA ma sporo kasy, to sobie może... Atari raczej biedne ;)

Taa. Mogą sobie pozwolić na więcej, a od kilku lat wypuszczają crap. Ja bym się wstydził robić reklamę swojego samochodu w czymś takim.

Taa. Mogą sobie pozwolić na więcej, a od kilku lat wypuszczają crap. Ja bym się wstydził robić reklamę swojego samochodu w czymś takim.

Ważne, że przynosi im zyski :mad:

no to fajnie -,- zdaję się, że rok 2012 nie tylko nam euro przyniesie...

przyniesie i odniesie do innego kraju :lol:

A co ma do tego, że inna firma wykupiła licencje na jakieś tam auta? To przeszkadza w sprzedaniu licencji komuś innemu? Weźcie mnie wtajemniczcie bo nie rozumiem :D

A co ma do tego, że inna firma wykupiła licencje na jakieś tam auta? To przeszkadza w sprzedaniu licencji komuś innemu? Weźcie mnie wtajemniczcie bo nie rozumiem :D

Też tego nie rozumiem. Pewnie im chodzi o nowe licencje takie jak nowy skyline (r35) czy nissan 370z ;). Co chce od TDU2:

- lepszej grafy (i tak ta w tdu była świetna)

- dobrej optymalizacji (:lol:)

- więcej fur (to bedzie + off roady)

- mniej kanciaste drogi (;])

- wreszcie multi bez bugów (korzystanie z czitów bugów w multi to był jeden z wiekszych minusów TDU)

- więcej trybów w SP i Multi

- żeby w pełni wykorzystali teraz potencjał multiplayera (eden dał na tacy TDU do Atatari a oni w ogolę prawie tej gry nie supportowali...)

Dla mnie grafa może zostać taka jaka jest. Drogi... Wypadaloby troche nad nimi popracować :]. Na samochody nie narzekam, ale mogliby dodać jakieś terenówki :D. Mogliby jeszcze zrobić, aby na trybie Hardcore można jeździć SP (czyli robić misje...). I w MP.... Wiecej graczy podczas rozgrywki, mysle, ze 16 byłoby ok.

A tak wracając do TDU to możecie mi powiedzieć czemu mam spadki FPS z 70 do 6 :blink:

Chwilowe freezy itp...

Próbowałem już wszystkiego, łącznie z czystym systemem i kupa :mur:

nic nowego :) ja tam przywyklem do tego ;)

Wcześniej też jeździłem z takimi spadkami, ale teraz mnie to wkurza.

Pocinam trasą, nagle pokaz slajdów, freez i jestem na jakimś podwórku z którego nie da się wyjechać. :blink:

________________________________________________________________________________

_________

Trochę kombinacji i ani jednego freezu :)

Płynna gra, wreszcie :)

Edited by JROX

Szybka odp. Jest. w Platynowej kolekcji razem z podstawą ale też jest sam carpack do kupienia za 39,90zł ale nie pamiętam kolekcji.

Edited by artuditu

no to jeszcze jedno szybkie pytanie.

dawno nie gralem wiec moja wiedza konczy sie na carpacku nr1 , czy wyszedl w miedzyczasie jakies nowszy ?

Witam,

Czym różni się wersja megapack od topsellera?

Czy przynajmniej poprawili błędy poprzedniej spolszczonej wersji?

Nie byłem w stanie zainstalować patcha ze względu na znany błąd zabezpieczeń i za każdym razem jak włączam grę chowam lewy głośnik za monitor, żeby uzyskać w miarę równy dźwięk stereo. O graniu w sieci oczywiście też nie ma mowy.

pzdr,

Jeszcze jedno pytanie. Gram obecnie na lapie i taki problem się pojawił. Laptop ma rodzielczość naytwną 1280x800, ale przy takiej rozdzielczości obraz jest rozciągnięte do góry. Normalnie działa tylko w 1024x768. TDU nie obsługuje panoramy?

Witajcie! Kupiłem niedawno TDU ale samemu się nie jeździ aż tak fajnie, i mam pytanie. Czy będzie kiedyś zorganizowane jakieś spotkanie ?

Mam problem. Zainstalowałem grę i nie umiem uruchomić. Włącza się, pierwszy filmik, drugi i później jest koniec... czarny ekran i nic nie mogę zrobić. Mam oryginalną grę, przed formatem wszystko chodziło.

to zainstaluj starsze. Ja na nowych steronwikach duzo fps trace...

Dla jednej gry mam instalowac nowe, dla drugiej stare... jaki w tym sens :/ No, ale ok, dzięki za pomoc, jak będę miał czas to sprawdzę.

sory ale ja do gf 7800 mam sterowniki 77.77... kombinowalem z wieloma sterownikami i wszedzie mialem jakies krzaki w obrazie albo tracilem po 30 fps... na tych starych wszystko mi dziala bez problemu i do tego w miare... jak an swoje lata ;) plynnie :)