Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba najnowsza wersja. ALe patcha zawsze mozna zainstalować problemu z tym nie ma.

 

Ja mam natomiast takie pytanie. Otóż zmieniłem bebechy mojego kompa jakiś czas temu i chciałem powrócić do TDU. Save'y skopiowałem i wszystko odczytuje bez problemu (swoja drogą uruchomić to dziadostwo na Windows 7 to nie lada wyzwanie :P).

 

Problemem jest natomiast szybkość gry. Wiadomo FPS'ów przybyło ale gra zasuwa jakieś 2x szybciej. Samochody co jeżdżą po ulicy szybko zmieniają pasy ruchu, ogólnie gra wydaje się jakoś nienaturalnie szybka.

 

Czy to wina ilości klatek na sekunde ? Da się ją jakoś ograniczyć, czy wina leży po stronie Windowsa 7 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grrr.. Koledzy pomoże ktoś na ciach!iany problem z Megapackiem? Otóż po zainstalowaniu gry, patchy i megapacka gra działała 3 dni i zonk - nie można połączyć z serwerem. Klucz w pliku Addon taki sam jak w CDKey czyli klucz gry, a nie dodatku. Po wywaleniu Addon łączy i mogę grać, ale nie mogę korzystać z aut z megapacka <_< CDP oczywiście odesłało mnie do Atari, więc mam zamiar ich obsmarowywać ile wlezie, bo w kilkuletniej karierze nie pomogli mi ani razu, ale to nie zmienia faktu, że problem pozostał, a ciśnienie w domu akurat na tę grę ogromne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pliku Addon nie może być tego samego keya co w CDKey, wiec może w tym pliku Addon wywal CDkey z TDU i wpisz serial z megapacka?

Chyba że w pliczku Addon są dwa klucze czy jeden ,ale chyba jeden, o ile pamiętam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to robiłem ;) Nic nie daje, a w obu plikach jest jeden i ten sam klucz - gry, a nie pack'a. Już się skontaktowałem z CDP na twardo i odesłali mnie do Atari, a tam od działu do działu przeszedłem do rozdawaczy nowych kluczy :P Oczywiście zdj musiałem jeszcze wysłać i czekam, ale procedura żałosna biorąc pod uwagę to, że ten problem z Megpackiem był nagminny (z CDP napisali, że oni już nie mają żadnych kluczy przez to, dlatego muszę bezpośrednio do Atari).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...